Reklama

Plíseň na kožených kozačkách - jak se jí šetrně zbavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 21.10.10 12:05
Plíseň na kožených kozačkách - jak se jí šetrně zbavit?

Holky potřebuju poradit..
přes léto jsem měla v botníku kožené kozačky a najednou koukám a je na nich taková ta hnusná šedá plísen..bojím se s tím něco pořádně udělat..tak se nejdřív poradím..
Boty jsou šedý a je to ta kůže jako semiš.. nejsou to ty hladký proto nevím co s tím. bojím se aby se mi tam neudělaly nějaký fleky a boty nebyly totálně zprasený :nevim:
A ta plísen je jen zvenku, uvnitř jsou v pohodě..
poradíte mi prosím.. myslíte že stačí jen ocet? a neudělá nic tý kůži? :nevim: :nevim: :nevim:
 děkuju

Reklama

Reakce:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 21.10.10 12:45

Sherry neřekla bych,ž e to nutně musí být plíseň… spíš myslím, že je to solný povlak, protože ten je běžný a takto vypadá.
Vem měkký kartáček a jemně zkus okartáčovat. Jen někdo doporučuje měkký, nekdo tvrdý… já sama nevím, je n pozor na to, ať si nevyleštíš hladké fleky.

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 21.10.10 12:49

Markit
aha to mě nenapadlo. já se s tím totiž nikdy nesetkala..ale zkusím to..jenže ono to smrdí jako plíseň :think: ale i tak děkuju moc :kytka:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 21.10.10 19:08

pokud by to ta plíseň byla, tak by měl stačit trochu naředěný ocet (myla jsem s ním věci o které jsem se bála, že by savo udělalo fleky a jsou OK), ale ta sůl to může být taky. Příště až je budeš zase uklízet na zimu, tak vyčistit, nechat pořádně vyschnout a dát na sušší místo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >