Plzeň - hledám kamarádku (maminku), zn. spěchá

8
21.1.16 23:45

Plzeň-Hledám kamarádku (maminku) zn.spěchá

Ahoj holky, ženy, maminky,
nevím jestli je možné najít kamarádku na „inzerát“, ale pokusím se :nevim:
Jsem 27 letá maminka roční rošťačky a velkého školáka a několik let manželka :) bydlím na Lochotíně u hypermarketu Albert. Zájmy? Dokážu se nadchnout pro všechno, kromě vyšívání :D
Ráda bych našla kamarádku podobného věku z okolí na procházky, posezení na pískovišti, na kávě, zasmání, postěžování atd. Kdyby mě vytáhla na nějaké cvičení…byla by miliónová :palec:
Doufám, že se mi nějaká príma osůbka ozve.
Těším se Míša

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.1.16 14:39

Ahoj, my bydlíme na Lochotíne :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
22.1.16 20:10

Ahoj :)
Jsi taky na mateřské?
A kde přesně bydlíš? Někde blízko mě?
 M.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.16 21:31

Jsem na mateřské, a k tomu Albertu to není zas.tak daleko :-) ty ses sem přestěhovala?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
22.1.16 23:48

Už tu bydlime dlouho, ale nemám v Plzni kámošku na mateřské nebo nepracující aby měla čas třeba i na dopolední procházky.. :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.16 08:01

A nechceš mi napsat třeba do soukromé zprávy tvůj facebook, pokud ho teda mas :D ať se nedomlouvame takhle veřejně? :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
28.1.16 22:22

@misatoma ahoj, jsem z Roudné, je mi 28, mám ročního chlapečka ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
29.1.16 00:05

@petula.nik Ahoj, děkuji za zprávu. Zajdeme na procházku, abychom se poznali? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
29.1.16 11:49

Určitě :palec: :) napisu Ti zprávu.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4417
3.2.16 21:18

Ahoj, jsem také z lochotína, je mi teda už 40, mám skoro 6 ti letou dcerku, ale na pokec, kafe, nebo procházku si čas udělám…někdy mohu dopoledne, někdy odpoledne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
4.2.16 20:09

Ahoj mom.kri :)
děkuji za ozvání, měla by jsi příští týden čas dopoledne?
 Míša

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4417
8.2.16 10:28

@misatoma - Ahoj, promin že píšu až ted…čekala jsem jaké budu mít směny v práci. Tento týden bych mohla na chvilku dopoledne ve čt a pátek. když napiš do zprávy, přidej si mě do přátel, bude to tak lepší. Na PC budu přihlášená zase večer.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
9.2.16 12:46

Ahoj holky, já jsem z Křimic a mám ročního chlapečka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.16 18:44

Na procházce sem Lucie Plzně .

@misatoma píše:
Ahoj holky, ženy, maminky,
nevím jestli je možné najít kamarádku na „inzerát“, ale pokusím se :nevim:
Jsem 27 letá maminka roční rošťačky a velkého školáka a několik let manželka :) bydlím na Lochotíně u hypermarketu Albert. Zájmy? Dokážu se nadchnout pro všechno, kromě vyšívání :D
Ráda bych našla kamarádku podobného věku z okolí na procházky, posezení na pískovišti, na kávě, zasmání, postěžování atd. Kdyby mě vytáhla na nějaké cvičení…byla by miliónová :palec:
Doufám, že se mi nějaká príma osůbka ozve.
Těším se Míša
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.16 18:48

Na procházce sem Lucie Plzně .

@misatoma píše:
Ahoj holky, ženy, maminky,
nevím jestli je možné najít kamarádku na „inzerát“, ale pokusím se :nevim:
Jsem 27 letá maminka roční rošťačky a velkého školáka a několik let manželka :) bydlím na Lochotíně u hypermarketu Albert. Zájmy? Dokážu se nadchnout pro všechno, kromě vyšívání :D
Ráda bych našla kamarádku podobného věku z okolí na procházky, posezení na pískovišti, na kávě, zasmání, postěžování atd. Kdyby mě vytáhla na nějaké cvičení…byla by miliónová :palec:
Doufám, že se mi nějaká príma osůbka ozve.
Těším se Míša
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová