Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj, tak mě napadlo, po jaké době, co jste znaly své partnery jste s nimi chtely děti? Nebo spíše se vám povedly? Zda jste se snali měsíc, rok a přišly jste do jiného stavu?
Jen tak pro zajímavost..
Já jsem miminko moc chtěla, takže jsem to příteli navrhovala už asi po třech měsících společného bydlení
Nekonec jsem otěhotněla rok na to ![]()
My se znali 5 let, po těch 5letech jsme se vzali ( červen ) a na konci říjnu stejného roku jsme si řekli, že si tedy nechám vyndat tělísko a zkusíme mimi. Vše se nastartovalo v prosinci…jenže mi manžel odjel na služební cestu, tak se mimi povedlo v lednu = hned ![]()
Ježiši, kecám, po 5 letech jsme se zasnoubili
po 6 letech jsme se brali, já si říkala, že to je nějaký divný, když jsme 6 let slavili vloni v červnu
…ty počty ![]()
já miminko také moc chtěla, mluvili jsme o tom už po půl roce známosti, ale nedařilo se,čekali jsme skoro rok a půl. otěhotněla jsem, když jsme byli spolu rok a 9 měsíců.
Ahoj,
my se vzali po 3 letech společného bydlení a miminko se povedlo hned druhý měsíc(příští měsíc spolu budeme už 7 let).....
Mimi jsme chtěli dřív,ale řešili jsme bytovou situaci
My se znali tři roky, pak jsme spolu rok chodlili a na miminko jsme začali myslet po dvou letech manželství. A za půl roku se nám Adlétka povedla.
Když to tak sečtu, tak po šesti letech? Je to možný? To se známe už tak dlouho?
L.
My jsme se brali po roce a půl známosti, stavěli jsme dům, o dítko jsme se začali snažit 8 let po svatbě. Povedlo se hned, ale skončilo potratem ještě dřív, než jsem to zjistila.
Jíra se narodil 9 let po svatbě, Hanička chvíli po 10. výročí.
Jiřina
My jsme o tom začali (teda já:)) mluvit už asi po 1/4 roce co jsme se znali. Hrozně jsem si mimčo přála, ale manžel s tím spíš otálel. Nakonec jsem otěhotněla hned po vysazení prášků asi po roce. A teď máme dvě ![]()
""http://lilypie.com/pic/070220/x7yE.jpg":http://lilypie.com/…220/x7yE.jpghttp://b2.lilypie.com/OGEQp1/.png
my jsme s manzou chodili 2roky, z cehoz rok jsme spolu bydleli, pak jsme se vzali a rekli si, ze na o vlitneme (ja jsem mimco chtela, ale na manazu jsem netlacila, rikala jsem mu, ze se musi ozvat, az bude taky pripraven, chtela jsem totiz, aby jsme o mimi pecovali oba a aby to nebylo jen moje rozhodnuti). Pak jsme se snazili pul roku.
Ahoj, my jsme se znali cca 2 roky. Z toho rok byl manzel v zahranici (tehdy jeste pritel). Ditko se nam podarilo necekane, sle byli jsme dost mladi…
Terik
My jsme spolu chodili 10 let, přesně na den jsme se po těch 10-ti letech brali a za 3 měsíce na to jsem otěhotněla. Mimčo jsme chtěli a snažili jsme se o něj už půl roku před svatbou. ![]()
Ahoj, tak my jsme spolu začli chodit, za rok na to bydlet a za další rok jsme se vzali a už jsem byla v prvním měsíci těhotenství. Teď v červnu spolu budem pět let
, v červenci tři roky manželé ![]()