Pocit že nic nezvládám...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domus1234
Nováček 9 příspěvků 10.12.18 13:23
Pocit že nic nezvládám...

Ahoj holky, jsem 10+1tt a už teď mám pocit ze mi nic nejde… Doma nic nestíhám, V práci pokazim vše co se dá. Po příchodu domu ležím a nekdy brečím protoze celkově už prostě nemůžu… Každodenní nevolnost doprovázena zvracením a teď i klesáním tlaku, tomu moc nepřidá… Chci se teda zeptat, začíná mi hrabat a nebo hormony tak krásně pracují? a je/byl na tom nekdo stejně? Připadám si že se pořát lituju místo toho abych byla ráda (což jsem) ale prostě si nejak nemůžu pomoc… Je to moje první tehu a mimčo jsem si strasne přála, proto me to i mrzí ze se chovám takhle…

Přečtěte si článek: Jak probíhá 11. týden těhotenství?

Reakce:
annasmyc
Kecalka 480 příspěvků 10.12.18 13:26

jo jo, to jsou hormony, neboj to přejde. :kytka: (mám to za sebou 5×, tak vím…)

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9088 příspěvků 10.12.18 13:27

A co doma děláš tak důležitého že to nepočká? Jiné dítě ti tam nebeha, tak si lehni a odpočívej.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47349 příspěvků 10.12.18 13:36

Mam dve deti.obrovskej dum a rizikove tehotenstvi kdy mam jenom lezet a pritom se musim starat o dve deti a psa..az budes mit pocit ze neco nezvladas tak se prijd mrknout k nam :lol: .musim varit, kdyz vstanu na delsi cas krvacim,deti rvou jeden prez druheho nebo se servou nebo zrovna jeden chce kakat a druhej se poleje nebo se nudi:D .No myslim ze pak budes v klidu:D ..a to psychicky prejde.rvu s prestavkama uz 20 tydnu a dalsich 20 me ceka ale uz je to lepsi:D :lol: .

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 10.12.18 13:38

Brečení a nevolnosti jsou normální, ale nedá mi to se nezeptat co přesně nestíháš? Co potřebuje stíhat člověk, co má na starosti jen sám sebe? :think: A pokud je ti hodně blbě, tak tě mudr může nechat pár dní doma. Já jsem byla kvůli silným nevolnostem 3 týdny na nemocenské.

Uživatel je onlineAndymo
Kecalka 170 příspěvků 10.12.18 13:50

Ja mam ty pocity taky, a to jsem skoro 2 roky od druhyho porodu, to uz asi, holky, na hormony nesvedu, co? :D Jinak nechci zlehcovat, zakladatelko, tve pocity, ale uzivej relativniho klidu, bude hur :)

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 10.12.18 14:01

Bez na nemocenskou ted na zimu je to ideál . Odpočines si a nebudeš muset vstavat v zimní rána do prace.

Domus1234
Nováček 9 příspěvků 10.12.18 14:02

Vím ze jsem na tom dobře jelikož mi tu k tomu žádný prcek nebeha.. Říkám, připadám si jako kdyby mě totálně přeskočilo.. Co se týče toho nestihani, tak např. uklid připadám si někdy jak ve chlivku… Pak si samozřejmě připadám uplne k nicemu, když se nedokazu pomalu ani zvednou z postele.. Ale nechtela jsem se vas, co to mate opravdu těžký nějak dotknout…

Martina84
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 10.12.18 14:02

No asi tak :D :D bude huř. Tenhle stav maš kvuli hormonům, realně nemáš důvod nic nestihat. Pokud ti je špatně a jsi unavená, tak si lehni. Se dvěma dětma a třetím na cestě už je to jinej level :mrgreen:

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 10.12.18 14:10

@Domus1234 měla jsem to stejně, musela jsem jít na rizikové nakonec, protože už jsem to v práci nedávala. ale furt si připadám hrozně, že nedokážu doma ani pořádně uklidit a navařit. Člověk doufal, že nevolnosti a únava přejdou a nepřešly.

Mala.ještěrka
Kecalka 351 příspěvků 10.12.18 14:14

Jooo, v týdnech 10+ a 11+ jsem měla vždycky největší krize :) . A upřímně, u prvního těhotenství jsem akorát přišla z práce a plácla sebou do postele. Když jsem měla dobrý den, tak jsem večer vstala na večeři. Když ne, tak jsem akorát na manžela zakřičela na co mám chuť :lol: . Teď jsem těhotná podruhé a běhá mi tu skoro dvouleté batole. A je to paradoxně mnohem víc v pohodě. Když mám blbej den, tak uvařím špagety se sýrem, zapnu pohádky a ležím. Zjistila jsem, že bordel mi fakt nikam neuteče :P

Ajdulak
Nováček 1 příspěvek 16.12.18 06:37

@Domus1234 mam to uplne, ale uplne stejne!!! :) mé prvni teho-11tt. A vis co? Jsou to hormony. :jazyk: nestiham nic, nejsem schopna nic dodelat.ani umejt nadobi. Jsem z toho bez nalady asi prave proto, ze doted jsem byla schopna si vse zorganizovat a fungovala jsem na 120% jak v praci, tak doma a najednou takovy zlom. Hele zaslouzile matky nas tady rozčtvrtěj, co jako chceme stihat v 1. Teho bez ditete, ale maji s tema 3 detma cas brouzdat po emimino a odpovidat nam, vid :lol: :lol: :lol:

Mihalka88
Stálice 92 příspěvků 17.12.18 08:37

@Domus1234
Ahoj, ja te úplně chápu. Tady se ti sice některé pokusí vnutit pocit, ze dokud nemáš víc děti, tak nemáš právo na únavu, ale za prve, ony zase nechodí do práce a za druhé, každý jsme na tom proste jinak a mas plný právo cítit se tak, jak se citis, bez srovnání se s ostatními. To ani necti. Abych te uklidnila, ja jsem na tom stejně jako ty, a to ani nechodím do práce. Měla jsem fakt hodně náročnou a stresovou práci, která mi hned asi od toho 10. TT nedělala v souvislosti s tehotenstvim vůbec dobře. Teď jsem na neschopence už 2. Měsíc a říkala jsem si, co všechno nestihnu, ze budu dělat všechno, na co jsem při práci neměla čas - cvičit, vařit, poradně uklízet… :lol: místo toho většinu dne prospim a nechce se mi nic, takže si taky přijdu úplně k ničemu. A hormony taky dělají hodně. Jinak ti určitě doporucuju neschopenku. Potřebuješ si proste odpočinout, dat se dohromady, a pak se uvidí :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >