Počítání kJ

273
1.7.13 19:36

Počítání kJ

Ahojda,
poradí mi někdo jak je to když si počítám kJ.
Vychází mi podle věku, váhy, pohlaví a cíle že mám metabolismus 6444kJ při hubnutí bych měla dodržet 5000kJ.
Teď co mně zajímá.. počítám si to na kalkulačce www.kaloricketabulky.cz takže se snažím dodržovat obsah vlákniny tuků atd..
Když mám přes den nějaký pohyb tak ani těch 5000 nedosáhnu i když mám 5 pravidelných jídel. Ty sloupce by měly být dle jejich pokynů vyrovnané- stejný výdej jako příjem (když už je to sníženo na těch 5000)
Když mám ale výdej větší je to špatně???
Doufám, že někdo pochopí jak jsem to myslela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Malvajs
1.7.13 19:38
@verusle píše:
Ahojda,
Vychází mi podle věku, váhy, pohlaví a cíle že mám metabolismus 6444kJ při hubnutí bych měla dodržet 5000kJ.
Teď co mně zajímá.. počítám si to na kalkulačce www.kaloricketabulky.cz takže se snažím dodržovat obsah vlákniny tuků atd..
Když mám přes den nějaký pohyb tak ani těch 5000 nedosáhnu i když mám 5 pravidelných jídel. Ty sloupce by měly být dle jejich pokynů vyrovnané- stejný výdej jako příjem (když už je to sníženo na těch 5000)
Doufám, že někdo pochopí jak jsem to myslela :think:

Znas stranky ww.stobklub.cz? Zaregistrujes se, zadas si cil a kadzy den zapisujes co snis a jak sportujes. Jsou tam semaforky a ty ti ukazuji, jestli mas stravu vyvazenou. Je to super

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
41882
1.7.13 19:41

@verusle zkus stobklub.cz, je to přehlednější, pro začátečníky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
1.7.13 19:42

@Malvajs tam jsem taky reglá, ale teď to právě už týden vyplňuju do těch kalorických…já už i jako celkem vím čeho a kolik, ale nevím zda není špatně když nedodržím těch 5000 kJ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
1.7.13 19:42

@verusle jinak teda 5000KJ mi přijde málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
1.7.13 19:44

@lyrica málo? na jídlo se mi toho zdá celkem dost.. držím to týden a přestala jsem mít chuť na sladký- zázrak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
1.7.13 19:44

@verusle a to nemáš žádnej výdej? Sportovní aktivitu a tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
1.7.13 19:45

@lyrica většinou několik hodin /2-4/ za den chůze s kočárem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
1.7.13 19:46
@lyrica píše:
@verusle jinak teda 5000KJ mi přijde málo.

Souhlasím, těch 5000 KJ je hrozně málo, navíc, když má zakladatelka bazál 6400 KJ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
1.7.13 19:47

@verusle já si myslím, že tohle není dobrá cesta k tomu, jak dlouhodobě zhubnout. Spíš jak nárazově ztratit svalovou hm, otu a možná tedy i nějakej tuk. Ale takhle jíst běžně? Pod svůj BM? No nevím teda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
1.7.13 19:47

Holky, tam píšou přesně toto: ◦Při hubnutí musí být váš příjem energie o 1 544 kJ nižší než výdej energie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
1.7.13 19:48
@verusle píše:
Ahojda,
Doufám, že někdo pochopí jak jsem to myslela :think:

Bazál sis zjistila kde, byla jsi na INBODY? Jestli máš 6400 KJ bazál a cvičíš, tak k tomu připočítej ještě 1000 KJ a příjem si nastav tak na 7500 KJ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
1.7.13 19:48

@MUFICE Přesně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
1.7.13 19:49

@lyrica to jsem z toho teda jelen.. asi teda zkusím zapsat jídelníček i na tom StoB.. dělám to tak i manželovi- potřebuje havně zhubnout on ze zdravotích důvodů a celkem si pochvaloval že nemá hlad.. tak jestli je to teď blbě… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
1.7.13 19:50

@verusle když ono je hubnout a hubnout ;)
No hlavně tedy manžel musí mít příjem ještě vyšší než ty, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat