Reklama

Podvést - nepodvést ?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 21:49
Podvest- nepodvest ? !

Ahoj zeny, zajimal by me nazor ostatnich zen proto se ptam a budu rada za kazdou zkusenost od vas :). Jsem s pritelem 5tym rokem mame spolu ditko da se rict ze v podstate vse klape, ale nejak me zacinaji lakat jini muzi 8o, nevim zda je to tim stereotypem kterym si projde asi kazda z nas, ale zajima me zda to ma nekdo podobne jestly ma nekdo z vas take takove myslenky. Samozdrejme ze svyho muze bych neopustila taky mi prijde hnusne ho podvadet nezaslouzi si to, ale ja si nemuzu pomoct nejak me to láká. Ma nektera z vas nekdy taky takove zle umysly? :thinkD Mam nekdy pocit jakoby uz nemel ani potrebu mi dokazat nejakou lasku kterou my zeny potrebujem citit, rekla bych ze mi to mozna u nej chybi proto mozna porad snim o tom jak bych to chtela atd… nevim mozna jsem moc narocna :nevim: Casto mu rikam ze od nej vubec necitim ze me miluje ale nechci mu to porad cpat, vim ze to nedela dobrotu :/ ale.mrzi me to, protoze je jinak chlap za. ktereho jsem. vazne vdecna, pracovity, hodny, inteligentni, vtipny atd.. ale rekla bych malo starostlivy co mi dost vadi, a pak ze je takovy odtazity ja nechci aby se po me sapal jako divoch :D ale neco malo mezi tim by neuskodilo :lol: jinak budu mit takove myslenky o nevere asi do duchodu :cert:.Ti chlapy jsou slozity zacnou fungovat az ve chvili kdy o zenu vazne mohou prijit do te doby lazo plazo vsak ona neutece ze!:cert:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 06.08.18 21:51

Komunikuj otevřeně a srozumitelně s ním. A na stereotyp je podle mě po pěti letech brzo, začni se snažit.

rokris
Kelišová 5732 příspěvků 06.08.18 22:00

Zřejmě Tě trochu pálí dobrý bydlo. Když podvedeš, začneš podvádět, můžeš přijít o to, co máš. Záleží,jestli to chceš riskovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 22:03

@rozand Problem je taky asi ve me , vim to ale nevim jak se toho zbavit rekla bych ze mam v sobe nejaky blok . Rikam si proc bych se ja snazila kdyz on se taky nesnazi ? A hlavne jsou dny kdy se mu temer doprosuji ale on zrovna nema naladu ted nemluvim jen o sexu , myslim celkouvou naklonost proste se skoro vubec neshodnem , kdyz ja mam potrebu byt mu stale nalepena u zadku on je zrovna odtazity a potom je to naopak . Myslim ze komunikujeme dostatecne rikam mu vse narovinu chci aby vedel vse co citim atd … ale je to asi v nem ta chladost :/

AnnaNuvoletta07
Kecalka 362 příspěvků 06.08.18 22:09

Když podvedeš tak chceš potom podvádět až do toho důchodu? :) To je hloupost, nic to dlouhodobě nezmění. Buď se smířit s tím, co je nebo na vztahu začít intenzivně pracovat nebo odejít úplně. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 22:09

Rozumím Ti…takové myšlenky mám a to jsem podruhé těhotná :roll: Často jsou chlapi tak zabednění, že ani mluvení otevřeně a narovinu nefunguje :nevim: zkusila jsem to mockrát a stejně i přesto, že je skvělý otec, hodný, pracovitý, rozumíme si…občas se cítím spíš jako kamarádka a servis :nevim: takže mi v hlavě jede jak by to s jiným mohlo být dokonalý…vím, že je to blbost, zase by postrádal jiné důležité vlastnosti… Často tady čtu jak se hned ženská s takovýma myšlenka soudí a kritizuje, do toho psychologické řeči… :roll: Jsem si jistá, že každá druhá takové myšlenky má, jen to neventiluje, aby si náhodou nezkazila „pověst“ …

vjerunqa
Závislačka 2985 příspěvků 06.08.18 22:11

Máte spolu dítko. Takže nepodvést. Chlapy nech jen ve fázi myšlenek :)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18103 příspěvků 06.08.18 22:14

Já se přiznám, že mám osypky nejen z obsahu, ale i z formy, ale ono to jde vždycky ruku v ruce. Poradila bych ti - zaměstnej se. Máš málo co na práci a vymýšlíš hámotiny.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 06.08.18 22:27

Je smutné že tomu vašemu vztahu nedáš tolik energie co dáváš do nekalých myšlenek. Zkus váš vztah nějak oživit. Dej mu šanci. Přece nehodíš tolik let za hlavu jen kvůli nudě…

Lenka_Hal
Závislačka 4539 příspěvků 06.08.18 22:40

Tak me tyhle myslenky teda nenapadaji. Kdyz vidim hezkyho chlapa, tak si reknu, ze je hezky, ale ze bych mela nejaky pokuseni…to vubec. :nevim: Navic je cim dal tezsi potkat chlapa, ktery je fakt hezky :think: Spis me obcas pri trudnomyslnosti chlap strasne stve :mrgreen: ze neco furt nechape, je pomaly, ze zase povesil tricko na dvere a podobne…a pak malou v noci boli bricho, rve jak tur a on si ji vezme a me posle spat…to si pak nadavam ja, za ty svoje myslenky. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 22:41
@Anonymní píše:
Rozumím Ti…takové myšlenky mám a to jsem podruhé těhotná :roll: Často jsou chlapi tak zabednění, že ani mluvení otevřeně a narovinu nefunguje :nevim: zkusila jsem to mockrát a stejně i přesto, že je skvělý otec, hodný, pracovitý, rozumíme si…občas se cítím spíš jako kamarádka a servis :nevim: takže mi v hlavě jede jak by to s jiným mohlo být dokonalý…vím, že je to blbost, zase by postrádal jiné důležité vlastnosti… Často tady čtu jak se hned ženská s takovýma myšlenka soudí a kritizuje, do toho psychologické řeči… :roll: Jsem si jistá, že každá druhá takové myšlenky má, jen to neventiluje, aby si náhodou nezkazila „pověst“ …

Presne tak , moje rec taky si tak pripadam ze jsme spis jak kamaradi :/ . A taky si neustale vysnivam toho dokonaleho muze a jak by se mi urcite vice venoval atd .. casto si zavspominam na byvaleho protoze tam to vazne jiskrilo 8o , to je mozna taky jeden z, duvodu ze ho porad srovnavam ale nemuzu posoudit protoze s byvalym jsem byla 2,5 roku ale nezily jsme spolu . S aktualnim pritelem ziju 3 roky z toho rok a neco schazeni atd… ale vim ze kdyby tam bylo toto tak me ta myslenka ani nenapadne . Jenze casto mi to chybi :/ a snazim se ho I skadlit treba ze poukazuju na jiny chlapy jak si zenske vsimaji atd… I kdyz vim ze nejde mit vse . Tak jak to pises kazdy ma proste neco, ale ted co je dulezitejsi pro nas vnitrni klid :/ ? To je ta otazka kterou si porad kladu budto se mit dobre a mit hodneho muze u ktereho postradas lasku nebo mit tu lasku bez toho vseho :roll:

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 06.08.18 22:44

Zkus si to představit tak, že by toto napsal tvůj chlap. Co bys mu poradila?

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 06.08.18 22:45

Jo a místo myšlenek na nevěru bych být tebou zkusila přečíst Pravidla českého pravopisu. Pokud se nudíš. Nic ve zlém.

vjerunqa
Závislačka 2985 příspěvků 06.08.18 22:47
@Lenka_Hal píše:
Tak me tyhle myslenky teda nenapadaji. Kdyz vidim hezkyho chlapa, tak si reknu, ze je hezky, ale ze bych mela nejaky pokuseni…to vubec. :nevim: Navic je cim dal tezsi potkat chlapa, ktery je fakt hezky :think: Spis me obcas pri trudnomyslnosti chlap strasne stve :mrgreen: ze neco furt nechape, je pomaly, ze zase povesil tricko na dvere a podobne…a pak malou v noci boli bricho, rve jak tur a on si ji vezme a me posle spat…to si pak nadavam ja, za ty svoje myslenky. :zed:

To je hezké :)

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 06.08.18 22:51

@Lenka_Hal :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama