Pojďme kecat o všem možným

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7811
13.3.12 20:49
pravda to moc nenapadný není ale nevadí
j.borufka píše:
co třeba sex je byl a bude
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3722
13.3.12 20:49
j.borufka píše:
pravda to moc nenapadný není ale nevadí
j.borufka píše:
co třeba sex je byl a bude
:lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
13.3.12 20:49

A z růžovky mám pěkný kulový..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
13.3.12 20:50

ne my milujeme žrádlo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a miminu jsou dva měsíce, takž mě to vyhovuje, trochu klidu večer :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3722
13.3.12 20:50
KadleckaS píše:
A z růžovky mám pěkný kulový..

Já taky :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
13.3.12 20:51
mojiho chlapa by kleplo přijde mě že je jakejsi poslední dobu furt nadrženej
terinka4444 píše:
ne my milujeme žrádlo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a miminu jsou dva měsíce, takž mě to vyhovuje, trochu klidu večer :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
13.3.12 20:52
eště že se na to nedívam mě tady beží bud valečne filmy nebo sport :cert: :cert: :cert: nebo dokumenty nejčastěji o valce
Jennýsek píše:
KadleckaS píše:
A z růžovky mám pěkný kulový..
Já taky :cert:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
13.3.12 20:53

ale to ten můj taky, ale dokud v ruce drží bezpečně notebook, je dobře, a než usne straší, vzbudí se mimino a jsem zachráněná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ty jo, kde je ta uzavřená diskuze o sexu, potřebuju povzbudit, po tom porodu bych ten sex nejraději vymazala úplně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
13.3.12 20:59

Já jsem na tom s těma chutěma stejně i po dvou porodech, šestinedělí jsem ani nedodržela, manžel se mnou ke konci těhu nechtěl nic mít, ještě že jsem měla takového růžového přítele ve skříni :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3722
13.3.12 21:07

Chce ještě někdo pozvánku do skupiny?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
402
13.3.12 21:15

Třeba já :mrgreen: .Ten můj čučí na fotbal, mimčo spí a já chlopkovi vypila pivko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
13.3.12 21:15

JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
157
13.3.12 21:18

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3722
13.3.12 21:18
terinka4444 píše:
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ty už ji tam máš :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
13.3.12 21:35
JSEM ASI MIMO, JÁ SE K TOMU SEXU NEDOSTANU, KDE JE TA SKUPINA?
Jennýsek píše:
terinka4444 píše:
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ty už ji tam máš :pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová