Jsem pořád ve stresu a nervózní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 20.07.14 21:22
Pořád ve stresu a nervózní

Ahoj, potřebovala bych poradit…
nevím, zda mám vyhledat nějakého psychologa či psychiatra…
už delší dobu jsem pořád vynervovaná a ve stresu, pořád stažený žaludek až jsem z toho zoufala!
Největší stres je pro mně nedostatek financí - hlady netrpíme, děti mají taky vše ale i tak nám pořád chybí a já jsem nervózní jestli vyjdeme do konce měsíce, potom když máme někam jet, tak už týden dopředu lítám po internetu jaké má být počasí ať je hezky, když hlásí déšť tak už jsem z toho fakt hotová… večer lehnu do postele a v hlavě mi lítají různé děsivé scény, co se může a mohlo stát mým dětem a pod… a potom nemůžu spát… chci být v pohodě, čistou hlavu a neřešit zbytečnosti ale já nevím jak… mám někoho vyhledat? Nebo poraďte co se mnou?
Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Naty12
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 20.07.14 21:24

Zkus si nechat namíchat Bachovy esence, mě hodně pomohly. Jestli chceš napiš mi SZ a já ti pošlu kontakt na paní, která je míchala mě. :mavam:

Helll
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 20.07.14 21:26

Ahojky, budu čekat jestli někdo poradí. Ale nejsi v tom sama. Hlavně to usínání večer to je u mě horror. Taky se porad bojím co bude:(

brumdinka
Nadpozemská drbna 25483 příspěvků 20.07.14 21:26

Já ti ten kontak napíšu rovnou, můžu stoprocentně doporučit a fakt to pomáhá www.bachovyesence.cz

Naty12
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 20.07.14 21:27

@brumdinka Nejlepší kontakt :palec: :palec: :palec:

Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 20.07.14 21:33

To si teď nemůžeme dovolit abych útrácela :,(

Naty12
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 20.07.14 21:35

@Zdeňka86 Tak pak můžeš vyhledat pomoc odborníka. Mě to ale nikdy nepomohlo, spíš naopak. :think:

Zdeňka86
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 20.07.14 21:42

Aha, tak to asi budu muset risknout…

Malaga
Nadpozemská drbna 26112 příspěvků 20.07.14 21:43

A jak dlouho tyto stavy trvají?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 20.07.14 21:44

A máš nějaký čas jen pro sebe? Relaxuješ? Máš koníčky? (za koníčka považuju i třeba když člověka baví zkoušet nové recepty, nemusí to být něco světoborného, jen to musí člověka bavit)
Občas člověk zabředne do takového přežívání, z hodiny na hodinu, ze dne na den a pak se neumí podívat na život trochu s nadhledem a říct si, tak co, bude pršet, tak zmokneme a pak zase uschneme ;) Stres z financí řeším tak, že se věnuju nějaký omezený čas jen financím, plánováním do bloku, píšu si jídelníčky, co budou děti potřebovat koupit a kolik to cca bude stát a mimo tuto dobu se tomu odmítám věnovat, protože rozmyšlené to všechno je a víc nevymyslím

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.14 21:44

@Zdeňka86 to je uplne normalni co prozivas…finance trapi i nas, taky mam starosti jak budu stihat apd…doporucim ti trezalkovy caj, kup si v bylinkarstvi a pij 6tt…nebo ti poradim nejakou smes..taky ber magnezium a vitamin C..finance jsou previt :zed:
taky hluboje dychani pred spanim dela divy…najdi na netu a praktikuj,,,na psychologa se zatim vyprdni ;)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.14 21:45
brumdinka
Nadpozemská drbna 25483 příspěvků 20.07.14 22:00

@Zdeňka86 bachovky zas tak drahé nejsou a pořád tě to vyjde levněji než ten psycholog…

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 20.07.14 22:02

@Zdeňka86 finance chápu, to trápí každého druhého…ono bez práce se člověk ocitne velmi rychle a ty peníze „dojdou“…to já se i koukala do registru dlužníků, jestli náhodou někde něco nemám…to mám z těch diskusích odsud…exekuce a tak :zed: :mrgreen:

Počasí nechápu, pokud někam jedu, musím být připravena na obojí, prostě to se plánovat nedá a důležité je, že jsi tam s rodinou, jste spolu a máte se fajn ;)

Bachovky nejsou zase tak extra drahé, dávala jsem míchat synovi před školkou a máme doma i krizovky ;)

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 20.07.14 22:02

@KackaDoup neni ted moc slunecno na trezalkovy caj? :think:
U me takove stavy zpusobuji hlavne finance :-( Zacala jsem opet zapisovat vydaje. Trochu mi to i cisti hlavu, ze to mam sepsane a hlidam.
@Zdeňka86 :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama