Poraďte obchod, kde nakoupit oblečení pro kluka.

25324
23.7.16 16:00

poraďte obchod kde nakoupit oblečení pro kluka

Ahojky, nevíte o obchodě, kde nakoupit nové oblečení pro chlapce vel.122/128?
Všude to mají po 2-3 kouskách, já potřebuju hlavně mikiny a kalhoty/rifle pro chlapce.
 Díky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4984
23.7.16 16:04

@momi33 Tesco F&F treba. Nebo to Pepco a Kik

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
552
23.7.16 16:07

FF, Tesco, KIK, Pepco, C&A, HM-ko?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25324
23.7.16 16:17

Díky, a nějaký e-shop?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20634
23.7.16 16:36

Ahoj, také tesco, občas Lidl a esho je vcelku dobrý

www.uterezky.cz

nebo

www.dracek.cz

ale tam je to trošku dražší

my máme rifle z Lidlu a super

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9935
23.7.16 17:25

Hodně vídám v C&A

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
23.7.16 18:08

A ty to chces velkoobchodne, ze potrebujes vice nez 3ks od jednoho typu? Jinak zajed nekam do obchodaku a projdi HM, C&A, Lindex, Reserved, Tesco…Zalezi taky na cenove relaci, ve ktere se chces pohybovat. Z levnejsich Takko, Kik, Pepco, nebo u Vietnamcu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5473
23.7.16 18:21

@allise Já to pochopila tak, že všude mají jen pár kousků klučičího oblečení v jedné velikosti, tedy prd výběr, ne, že by potřebovala více kusů jednoho zboží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3435
2.8.16 19:40

Najděte si v okolí skupinu na Facebooku kde se dá objednat spoustu hezkých věcí a paní vám to doveze -objedná z H&M, Primárku, Nextu a podobě ve slevách. Pak už si oblečení vyzvednete osobně u paní nebo vám vše pošle poštou ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.10.16 10:17

Ja ted objevila Urbankids a jsem spokojena :lol: krasny veci :dance:

Edit admin - odkaz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15591
12.10.16 10:18
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.10.16 10:22
@Šmoulice píše:
@fifi86:roll: :roll: :roll: :roll:

Copak? :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15591
12.10.16 10:35
@fifi86 píše:
Copak? :roll:

Tuhle blbou reklamu ti velmi brzy smažou ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1391
12.10.16 11:08

@fifi86 Týý jo tak bodyna za 450 docela masakr, nekoupila bych to ani náhodou, za chvílu z toho vyrostou :D To radši Lidl nebo Pepco, ale nic proti tobě :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15591
12.10.16 11:10
@gabča 36 píše:
@fifi86 Týý jo tak bodyna za 450 docela masakr, nekoupila bych to ani náhodou, za chvílu z toho vyrostou :D To radši Lidl nebo Pepco, ale nic proti tobě :mavam:

A ještě takové hnusné :roll: Kdyby to oblečení bylo aspoň pěkné :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák