Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@topazio píše:
Proč s tímto tématem jdeš na rodičovský web? Tady to nikoho nezajímá.
Když tě to nezajímá, pro mi Teda píšeš?
@Anonymní píše:
Když tě to nezajímá, pro mi Teda píšeš?
Protože tady jsi špatně. Tady takové úchyloviny nikoho nezajímají.
@Anonymní píše:
Zdravím, dočetl jsem se, že u koní při páření see může hřebec zranit tak, že když je samice užší tak nějak tím že je mají dlouhé a tenké(jak hadice ) se mu může nějak „utlačit“ ale nepochopil jsem jak se to myslí, dál info nebylo, není tu někdo odbornk na koně a nevěděl by podrobnosti? díky moc za rady, opravdu nechápu jak se může zranit o samčí pohlavní trakt, když je všechno uvnitř samičky měkké(děloha, vaginální svaly) jak to může hřebce zranit?
díky moc
Pomáhala jsem známému prodat koně a nejspíš Tě to překvapí, ale jsou weby jen o koních.
Tam doporučuju vyrazit se svým dotazem… ![]()
A proč anonym, na dotazy nevidím důvod? ![]()
@topazio píše:
Protože tady jsi špatně. Tady takové úchyloviny nikoho nezajímají.
Právě, pokud to nezajímá, přejdu dal a ne komentují, tebe a další podobné evidentně zajímá, jak prudit lidi a psát jim, jak je dána věc nezajímá ale že jsou to divno úchylové normální člověk to přejde a jde dál, tady je vidět nějaký komplex agilnosti a trapné rádoby uvedomilosti či co, asi jako prudit člověka že nemá roušku ačkoliv to není v popisu mě prace
@free333 píše:
Pomáhala jsem známému prodat koně a nejspíš Tě to překvapí, ale jsou weby jen o koních.Tam doporučuju vyrazit se svým dotazem…
A proč anonym, na dotazy nevidím důvod?
Už jsem se ptal i jinde ![]()
@Anonymní píše:
Já to nechápu no, četl jsem asi jen základní info
A k tomu mě napadlo jestli se to nemůže stát i člověku, jelikož koně prý ho mají podobný jak lidi, narozdil od šelem nemáme ani jeden kost a jen ty houbová tělíska
Ho chceš rvát do nějaké klisny a bojíš se že ti ho ufikne? Nebo proč ta starost? ![]()
@Parninas píše:
Ho chceš rvát do nějaké klisny a bojíš se že ti ho ufikne? Nebo proč ta starost?
Z webu o koních ho asi vyhodili, tak přišel sem.
@topazio píše:
Z webu o koních ho asi vyhodili, tak přišel sem.
Může zkusit Modrého Koníka.
Tam to mají i ve jméně, třeba poradí.
@Anonymní píše:
Zdravím, dočetl jsem se, že u koní při páření see může hřebec zranit tak, že když je samice užší tak nějak tím že je mají dlouhé a tenké(jak hadice ) se mu může nějak „utlačit“ ale nepochopil jsem jak se to myslí, dál info nebylo, není tu někdo odbornk na koně a nevěděl by podrobnosti? díky moc za rady, opravdu nechápu jak se může zranit o samčí pohlavní trakt, když je všechno uvnitř samičky měkké(děloha, vaginální svaly) jak to může hřebce zranit?
díky moc
Neumíš hledat na netu?
@Parninas píše:
Může zkusit Modrého Koníka.Tam to mají i ve jméně, třeba poradí.
Díky 😁
@Parninas píše:
Ho chceš rvát do nějaké klisny a bojíš se že ti ho ufikne? Nebo proč ta starost?
Jojo
![]()
Zalíbila se ti nějaká klisna? Oni koně připouští? Já myslela, že už se provádí inseminace?
@Jolka86 píše:
Zalíbila se ti nějaká klisna? Oni koně připouští? Já myslela, že už se provádí inseminace?
Přirozená plemenitba opravdu málokdy.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat