Poranění zápěstí

2.3.16 20:36

Poranění zápěstí

Ahoj, asi jsem ten nejnešikovnější člověk na světě, protože se mi dneska zase podařilo spadnout tak, že jsem si odřela i nos. Nicméně nejvíc to odneslo koleno, které je trochu nateklé a modré a hlavně zápěstí, na kterém se hned po pádu udělala velká rozlézající se modřina a bolí jak prase. Oteklé to moc není, ale ta bolest, hlavně při ohybu, je dost nepříjemná. A protože jsem v 10 tt, tak na bolest si nic moc dát nemůžu, tak jen leduju, ale to není žádná sláva.
Jely byste na pohotovost, nebo mě s tím pošlou někam? Stalo se vám něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

127
2.3.16 20:56

Zatím si to dej aspon do obvazu a pokud se to do rána nezlepší, jela bych na pohotovost, někam tě nepošlou, kolikrát tam lidi chodí i s mnohem většíma kravinama ;) ale můžeš to mít nějak blbě naražené, tak bych to nepodcenovala ;) taky jsem byla jednu dobu takhle šikovná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
2.3.16 21:00
@destinka2 píše:
Ahoj, asi jsem ten nejnešikovnější člověk na světě, protože se mi dneska zase podařilo spadnout tak, že jsem si odřela i nos. Nicméně nejvíc to odneslo koleno, které je trochu nateklé a modré a hlavně zápěstí, na kterém se hned po pádu udělala velká rozlézající se modřina a bolí jak prase. Oteklé to moc není, ale ta bolest, hlavně při ohybu, je dost nepříjemná. A protože jsem v 10 tt, tak na bolest si nic moc dát nemůžu, tak jen leduju, ale to není žádná sláva.
Jely byste na pohotovost, nebo mě s tím pošlou někam? Stalo se vám něco podobného?

jestli mas dobrou pojistku tak mazej do nemocnice at z toho alespoň něco mas když si ji platis navic budes vedet ze jses ok když te uvidi dr ;)

• Citovat
  • Upravit
2184
2.3.16 21:49

Tak hlavně bez rentgenu vám nikdo zlomeninu nevyloučí a jelikož jste těhu tak to bude docela problém…ono kolikrát bolí víc naraženina než zlomenina..klidně zajeďte, zlomený to být může ale hlavně jim nahlašte že jste těhotná právěkvůli rtg :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.16 11:48

Holky, včera jsem byla na chirurgii, ruku prohlédli, stáhli obinadlem ale na RTG me posilat nechteli kvuli těhu. Pry se mam zastavit tak za 3-4 dny, pokud to bude bolet. Mně to ale fakt hrozně bolí, modřina se zhoršuje a docela i hybnost. Navíc mám ruku studenou(i bez obinadla) a otok se taky zvětšuje. Hádám, že bych se tam asi měla vrátit, co? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19308
4.3.16 17:47

@destinka2 no to asi jo, co nejdřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu