Poruchy učení, hyperaktivita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kakuja
Povídálka 14 příspěvků 10.04.19 20:09
Poruchy učení, hyperaktivita

Ahoj maminky, do skoly mam za ukol napsat krátkou kazuistiku na poruchu uceni nebo ohledne deti s ADD a ADHD. Bohuzel nemam nikoho v okoli koho bych se mohla zeptat. Tak svuj dotaz smeruju na Vas, zda by nejaka maminka byla ochotna poskytnout mi informace… Jednalo by se o pohlavi ditete, vek a jak se dana porucha projevuje. Zadne osobni udaje nechci, praci budu posilat rovnou profesorce a ta ji bez meho souhlasu nesmi nikde zverejnit ani pouzit. Moc by mi to pomohlo. Klidne zaslete i soukromou zprávu, urcite ne kazdy to tu bude chtit psat verejne. Moc dekuju.

Příspěvek upraven 10.04.19 v 20:52

Reakce:
Moise
Hvězda diskuse 39429 příspěvků 14 inzerátů 10.04.19 20:32

@kakuja já teda nechci být hnidopich, ale adhd a add nejsou poruchy učení, jsou to poruchy neurologického původu. Poruchy učení jsou věci jako dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie. Tyhle věci se sice dost často vyskytují společně, ale stejně tak se můžou vyskytovat odděleně. Napřed načti teorii ;)

kakuja
Povídálka 14 příspěvků 10.04.19 20:49
@Moise píše:
@kakuja já teda nechci být hnidopich, ale adhd a add nejsou poruchy učení, jsou to poruchy neurologického původu. Poruchy učení jsou věci jako dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie. Tyhle věci se sice dost často vyskytují společně, ale stejně tak se můžou vyskytovat odděleně. Napřed načti teorii ;)

Děkuji za upozorneni, teorie mam nacteno dost ;) spatne jsem se vyjadrila. ADD a ADHD nejsou poruchy uceni, ale jsou to poruchy, ktere uceni a pozornost ve skole a skolce dost narusuji a tyto deti kolikrat potrebuji asistentku.

Váš příspěvek
Reklama