Poslední dny najednou špatně usíná - 9 měsíců

1425
6.8.13 13:32

poslední dny najednou strašně blbě usíná - 9m

Ahoj holky, jdu si pro radu. Doufám, že už ji dnes nebude potřebovat, ale myslím že jo :mrgreen:
Předevčírem jsem dala malou normálně spinkat o půl 7, tak jako vždycky, ale nějak se jí nechtělo. Tak jsme byli teda spolu v kuchyni a do postýlky jsem jí dala znovu v 9 hodin. Tak po půl hodině usnula, ale za hodinu se probudila. Tak jsem jí dala mlíko, občas to tak dělá. Usla znovu, ale asi za 10 minut se vzbudila a neskutečeně řvala. Tak jsem jí ještě neviděla, nezajímalo ji vůbec nic, prostě řvala a řvala. No tak jsme jeli na pohotovost a doktorka řekla že je to teda kolika. V pátek jsme do jídelníčku přidali čočku a v neděli měla hruškovou přesnídávku, takže to možné bylo. Přijeli jsme domů a jak mě jí bylo líto, tak jsem jí dala do postýlky a nechtěla jsem ju nechat řvát, takže jsem si za ní sedla a hladila jsem ju po zádech. Krásně u toho usla, jenže jakmile jsem přestala, začala natahovat. Takže jsem tam spala až do rána. No a včera jsem jí dala do postýlky zase o půl 7 a tak se začala vztekat :roll: prostě úplně záchvaťák, ale né z bolesti, ale prostě mě tam chtěla. Tak jsem zase hladila, usla a za 5 minut zase řev :roll: Takže jsme tak vydrželi do 10 kdy konečně vyčerpáním usla..
Fakt jsem z toho vyřízená, jako co s ní mám dělat? Přes den spí jen jednou a to teď od 12 tak do těch 2 - půl 3 a potom jde spinkat o té půl 7. Myslela jsem že třeba zuby, ale nateklé dásně nemá vůbec, pak mě napadla separační úzkost, ale přes den nemá problém si hrát v postýlce, ani sama usnout.. Ještě důvod proč nespí hned je asi ten, že se naučila stoupat tak pořád stoupe, ale umí si lehnout.. Několikrát ju zase položím, ale čím víc tam chodí, tím víc řve mě připadá. Jenže když ju tam nechám půl hodiny, tak ona prostě bude řvat.. Jde o to, že ona je fakt strašná vzeklina, ona i když někam nemůže dosáhnout nebo tak, tak začně úplně hystericky řvat a nepřestane, dokud to nemá..
Zažili jste to někdo? Budu moc ráda za odpovědi a omlouvám se za tu délku:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

302
6.8.13 14:02

Můj syn teď taky blbě spí (10m) jednak ho bolí zuby - dásně teda nateklé nemá, ale začaly vykukovat. A hlavně si myslím, že to vedro. Já taky blbě spím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
6.8.13 14:30

Poslední dny spí blbě i můj prcek (1m), asi erupce na Slunci? :nevim: ale máme to dost podobný jako ty, s tim že on se vzteká tak až přestane dejchat a modrá…a vidět ho takhle několikrát denně, to je něco na moji psychiku :zed: zatim teda pomáhá, že ho dávám spát na bříško…ale u tebe bude asi chtít tvoji přítomnost, dělá jí to dobře ;) a rychle se na to zvyká… :D

• Nahlásit
  • Citovat
1425
6.8.13 15:26

Prave ze se na to rychle zvyka :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie