Poznám nevěru podle obyčejné konverzace?

Anonymní
13.9.21 23:44

Poznám nevěru podle obyčejné konverzace?

Zdravím, vím že se to nedělá, ale prostě jsem se nedávno příteli podívala do telefonu (znám heslo). Zajímala mě konverzace s jednou jeho kolegyní z práce, kterou dříve nabíral po cestě do práce. Ona pak nějak začala jezdit s nějakou kamarádkou nebo ségrou, už nevím, a teď odešla na mateřskou pokud vím. Jde o to, že ona mu v té době kdy ji vozíval často psala, vždycky byla hrozně milá, ptala se, zda ji zase sveze (měli stejné směny), vždycky mu posílala milé smajlíky. Jelikož mu psávala většinou o víkendu, všimla jsem si toho a ptala se, kdo mu píše. Vždy popravdě řekl, že ona a i mi zprávy ukázal. Ale už mě to pak začalo štvát, prostě mu psala nějak moc často, vždy chtěla svézt do práce, v podstatě jí pak vozil každý týden, pořád. Několikrát jsem mu řekla, že mi to vadí, on to nechápal, ptal se, co s ní má dělat, max. ji může přestat vozit, ale zas mu to bylo blbé a nechtěl to dělat jen proto, že žárlím, říkal mi že by s ní nikdy nic neměl a skoro se urazil, když jsem něco takového naznačila. No jenže mě to stále hlodalo a pak mi nějak řekl, že už s ním moc nejezdí, jen někdy, a pak právě přestala úplně, no a já jsem pak koukla do toho mobilu a kromě zpráv, které mi ukázal, tam byly z dřívějška takové zvláštní zprávy… Třeba si z ničeho nic poslali (třeba ona jemu) nějaké smajlíky, vysmáté třeba, nebo nějaké slovo. Napadlo mě ale, že se zrovna v té práci viděli a prostě si to poslali jen tak, též jsem to tak dělala s kolegyní. I když to vypadalo zvláštně teda. Co ale bylo divné, že mu párkrát psala, jestli mu nevadí, že s ním nepojede, že má lékaře nebo je nemocná, tak nejde do práce. Vždycky k tomu přidala smutné smajlíky. On většinou psal, že nevadí, ale myslím, že taky jí tam nějaké smutné smajlíky poslal (už si to úplně nepamatuju, proletěla jsem to jen letmo). Pak úplně bez kontextu mu psala, že se omlouvá, ale že to nevyjde nebo že nemůže jet nebo něco v tom smyslu, už nevím co jí odepsal, asi že nevadí, možná smajlíky nějaké. Ale nevím, co nemělo vyjít. Podle datumu u té zprávy mě jenom napadlo, že to byla jedna akce, kam měl jít právě on a nějaké kolegyně a mě tenkrát chtěl vzít s sebou, ale pak se to nějak nekonalo, myslím že to datum souhlasilo, takže bych řekla, že se to týkalo tohoto, ale nevím. Dál jsem v konverzaci už nic moc nenašla, řešili tam nějaké blbosti, nic zajímavého. No tak by mě zajímalo, zda se podle takové konverzace dá určit, že by spolu něco dřív měli, nebo je to prostě běžná konverzace a já to moc řeším. Jen chci zmínit, že si nikdy neposílali srdíčka, pusinky, nic takového, ani žádné sladké řeči nebo flirty. Jsem blázen, že řeším takové hovadiny, nebo mě to hlodá správně? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2624
14.9.21 00:01

Neměli. A nelez mu do mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16170
14.9.21 00:02

Řekla bych, že běžná, lehce flirtující konverzace… Nemyslím, že spolu něco měli, pokud ano, tak z té konverzace, bych tak vůbec neusuzovala… Ona s ním asi flirtovala, ale on se úplně nechytil, řekla bych. Takhle si píši s kamarády normálně a nic spolu nemáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
101
14.9.21 00:21

Nic spolu neměli. Už ti z té žárlivosti a paranoie hrabe, že vidíš i to, co není. Přestaň nad tím už přemýšlet, nic spolu neměli a už ji stejně nevozí, do mobilu mu už nelez a nekaž si tím zbytečně vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4188
14.9.21 00:28

Myslím, že styl komunikace spíš dokazuje, že přítel nezcizoložil :palec:

A to nejsem obhájce „nevinného“ flirtování a různého kamarádíčkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
14.9.21 00:51

Achjoo.. Radím ti, vůbec nad tím nepřemýšlej a nespekuluj.

Čím víc se v tom budeš rýpat, tím víc v tom budeš nacházet spojitosti co se pro tebe tváří jako pravda, ale vlastně to tak vůbec není.
Pokud chlapovi nevěříš, promluv si s ním.. hlavně bych mu ale nezmiňovala tvé detektivní počiny 🙏

Přijde mi jako by ses ve vztahu nudila, když hledáš a vytvářís zbytečné pekla 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
14.9.21 00:55

Myslím, že chlap už po takové době moc dobře ví, že mu tam imrvére čumíš, takže si spoustu věci mohl promazat. :lol: Jestli spolu spali, to by ti stejně nepřiznal, každopádně by mi taky vadilo, kdyby se tak moc věnoval jedné kolegyni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13361
14.9.21 02:31

Smajliky jsou zhouba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
14.9.21 05:53

By mě zajímalo, co by si dělala, kdybychom ti tady všechny napsaly, že spolu určitě spali. To by si ho na základě takové konverzace obvinila, že tě podvedl?? Já nechápu, kde si tam něco takového vyčetla. :think: Jelikož znáš jeho heslo, tak by byl úplně tupej, kdyby si ty zprávy případně nepromazal, pokud by v nich opravdu bylo něco průkazného. Pokud spolu pracují, přijde mi logické, že si píší zprávy, které tobě nedávají smysl. Z toho, co si napsala je akorát patrné, že tvůj přítel kolegyni občas svezl a mají kamarádský vztah.

Příspěvek upraven 14.09.21 v 05:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
14.9.21 05:54

Jsi stihacka a zarlis evidentne bezduvodne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.21 06:01

Myslím, že můžeš být v klidu. Možná z její strany byly nějaké pokusy, ale přijde mi, že přítel že slušnosti odpovídal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
14.9.21 06:03

Jsi cvok a přestaň lézt do cizích telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9697
14.9.21 06:11

Flirtovaci konverzace… důvěřuj ale prověřuj. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
14.9.21 06:14

Teda já jsem také žárlivá, ale co je moc je příliš. Hod se do klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21875
14.9.21 06:22

Ty zprávy nebyly bez kontextu, ale promazané :lol: Ona je na mateřský, on s tebou, neřeš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat