Práce na doma - po večerech, má to smysl?

39
2.2.04 18:23

Práce na doma

Chci se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s jakoukoliv prací na doma. Chtěla bych časem něco po večerech zkusit, ale nemám žádnou zkušenost, nevím, jak je to náročné, co všechno se dá dělat a hlavně jestli to má vůbec cenu. Zda to není moc práce za málo peněz…

Moc děkuji za radu, Helča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

96
26.1.05 22:00

Práce na doma

Ahoj holky,
sice můj dotaz do této části nepatří, ale přeci jen…
Zajímalo by mě, jestli některá z Vás nemá zkušenosti s nějakou prací na doma a jestli byste mi nějakou mohly doporučit.Cokoliv.
Nechci naletět. Znáte to…pošlete někomu penízky a pak už je neuvidíte.
Nebo prostě cokoliv. Ne že bych měla málo práce, ale znáte to penízky jsou penízky a nikdy jich není dost…hlavně když přijde mimi.
Díky
Radka a Sabinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
28.1.05 19:12

Halooo holky to opravdu nevíte o nějaké práci na doma…prosím prosím.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
28.1.05 20:07

Co jsem se poohlížela tak je to velká bída. Nejlepší je sehnat něco v oklí bydliště. Nakonec jsem to vzdala, i proto že mi bylo řečeno, že jakýkoliv výdělek (v tomto případě malý) by mi zničil průměr na mateřskou (myslím ten první půlrok) při dalším dítěti, které bych ráda měla do tří let od toho prvního. Snad jsem to napsala srozumitelně.
V hledání práce na doma ti přeji mnoho úspěchů.

Dajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.11.05 13:48

Tipy na praci z domu

Ahoj maminy.

Nevim zda resite pracovat na materske nebo nikoli, ale vzhledem k tomu ze jsem byla vzdycky aktivni rada bych neco delala z domu. Na internetu se neda najit nic slusneho, jako kdyby nic neexistovalo. Moje predstava by byla zpracovani dat, nebo dotazniku, prosim ne zadny prodej a kosmetika.

Nemuzete mi s tim pomoct. Diky za tipy. :lol:

Dzana a 15mesicni Tomas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.11.05 22:48

Ahoj Dzano,
Pokud by tě zajímaly třeba průzkumy veřejného mínění, popř. průzkumy trhu, zkus mrknout na www.stem.cz nebo např. www.median.cz. Když zadáš do jakéhokoliv vyhledávače „průzkum trhu“ apod., vyjedou ti odkazy na všechny agentury, které se tímto zabývají a přes jejich stránky (kde najdeš podrobné info) je pak můžeš oslovit s nabídkou spolupráce.
Hodně štěstí přeje
Verča

• Nahlásit
  • Citovat
70
11.9.08 08:49

práce domů

ahoj holky, jsem na mateřské se svým čtyř měsíčním synkem a chtěla bych nějakou práci na doma. asi to znáte peněz není nikdy dost, obzvlášť s miminkem.
nechci žádné prodávání šperků ani kosmetiky…
nevíte někdo o nějaké slušné firmě???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
11.9.08 09:15

Barbarelko,

neporadím asi konkrétně, jen obecně zkušenosti mámy, která dělá doma při dětech několik let na ŽL účtařinu (tu jsem měla rozjetou už předtím, s dětma bych ten začátek nezvládla):

Než něco vezmeš, hodně přemýšlej - tvoje dítě je ještě hodně maličké, bude se rychle měnit, rychle měnit požadavky a nároky - bude třeba míň spát, začne se pohybovat a nebudeš z něho moct spustit oči, bude mít špatné období na spaní v noci… Dělat něco při děcku je prima, ale dost, a občas extrémně náročné - kolikrát já to proklínala a přísahala, že tenhle rok končím a budu se starat jen o domácnost a děti… Zpětně bych asi nešla do ničeho, na co bych neměla vyhrazený prostor a čas. Hodně náročné je třeba takové to neustálé „přešaltovávání“ z dítěte na nějakou intenzivnější soustředěnou práci a zpátky…

No, ale abych tu nementorovala, nechceš zkusit třeba nějakou jednoduchou práci na živnosťák - třeba „administrativní práce“, „správa a údržba nemovitostí“… firmy často rádi dávají práci takovýmto lidem, aby nemuseli držet zaměstnance. Opatrně s něčím, kdy bys byla zavázaná dělat něco přesně na čas nebo v termínech… to s děckem jde dost těžko.

Mno … jak to po sobě čtu, tak to vypadá, že tě odrazuje, tak to nemyslím, ale opravdu mysli dopředu, co se děcka týká.

Držím palce, Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.10 11:02

Ahoj, jsem také maminka na mateřské a příjmy naší rodiny nejsou tak velké, protože nás je v domácnosti 5 z toho 3 děti. Na netu jsem našla spoustu podvodných nabídek na práci na doma a ty které jsou na živnosťák. Neporadíte mi prosím kam se podívat, abych nějakou admin. práci sehnala a jakou máte zkušenost? Jsem účetní na MD a mám 18 měs. synka. Děkuji za radu či pomoc. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
19.5.10 21:09

prace na doma

Dobry vecer,chtela jsem se zeptat jsem na MD sama s ditetem a hledam si nejaky privydelek na doma.Nechci nic co je spojene s internetem ani nejaky prodej bizuterii atd.Napr:plnemi obalek,nadepisovani obalek apod bez podvodu.
Poradite, budu vdecna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8322
19.5.10 21:16

Nechci brát iluze,ale i dříve byla práce na doma velikým problémem-a nyní v době krize bych to viděla jako téměř beznadějný.I když chápu,že je potřeba každá koruna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
19.5.10 21:20

Na to můžu říct jen jedno: velice pečlivě v duchu probrat kamarády a kamrádky, jestli má někdo z nich nějakou drobnou dílnu, třeba by se tam nějaká taková činnost našla. Ale pokud někdo takový je, většinou si tu práci šetří pro svoje rodinné příslušníky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72104
19.5.10 22:18

Řekla bych, že v dnešní době jsou takovéhle práce pasé, při dnešních tiskárnách to zvládnou ve firmách sami nebo to zas dělají specializované firmy.
To tak jedině nějaké ruční práce, kompletace něčeho drobného a tak… ale to se blbě shání. Nebo zkusit něco tvořit ve vlastní režii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.11 15:31

jakou práci doma

Ahojky… Snažím se najít domácí práci.
Mužete mi, prosím, s tím poradit? Nebo jestli máte něco vyzkoušeného? Jsem z Liberec - Česká Lípa
Děkuji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
25.1.11 15:48

třeba žehlení pro jiné lidi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...