Přátelé, kamarádka na muzikál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 17 inzerátů 07.02.18 09:25
Přátelé, kamarádka na muzikál?

Dobrý den/ Ahoj,
ráda bych tu našla kamarádku, přátelé na muzikály a další podobné akce, ale i povídaní u vínka, dobré kávy.
Já mam 4,5Letou dcerku, která je každý druhý víkend u tatínka a ráda se věnuji mím zájmum mezi které patří kulturní akce, převážně muzikály, ale bohužel sama.
Najdu? Já jsem z Teplic, ale myslím, že kamarádka může být odkud koliv a vždy se můžeme sejít až v PH na celý den s příjemným programem.
Krásný den Jana :mavam:

Reakce:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 11:52

@Janulle24 Zdravím, vlastně hledám to stejné, bohužel jsem až z Brna, i když dojet do Prahy není až takový problém. Muzikály mám moc ráda a do Prahy se na nějaký určitě chystám, tak můžeme vyrazit spolu :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >