Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ja mam zatim jenom jedno dite a na druhy se teda fakt nechystam
Tehotenstvi a porod bych znovu v nejblizsi dobe asi nezvladla
@beckie píše:
jo a já jsem blbá tak se taky omlouvám![]()
![]()
nic si z toho nedělej já taky
![]()
@beckie píše:
fakt? Já už doma přemlouvám na třetí. Ale moc se mi to zatím nedaří.
no… po tom co mam ted doma bych to podruhe nedala.. nejsem tvrda povaha moc nevydrzim a tohle me fakt položilo.. mozna by bylo druhe mimi hodne ale nevim jestli to chci riskovat… ja tady mam jen pritele svoji rodinu na SR a jeho rodina na nas z vysoka… tak to je dost tezky… jeste k tomu zdrav. prob. dost huste teda… mozna zmenim nazor kdyz bude starsi uvidime…
@PetulinaP píše:
Ja mam zatim jenom jedno dite a na druhy se teda fakt nechystamTehotenstvi a porod bych znovu v nejblizsi dobe asi nezvladla
no já po tom hororovým zážitku z těhu a 2 denního porodu s preeklampsií nechtěla druhé, a otěhulila neplánovaně ![]()
Ahoj holky,
Xlenusko - neznáme se… že by miminko narozené v listopadu 2011_ ![]()
Já bydlím v Podolí, takže žlutáky a podolí máme zmáknutý ![]()
Jen mě točí ta cena za to brouzdálko ve žlutákách… Přijde mi to moc…
Radši vyrážíme na Slapy a pokud ne tam, tak máme za domem (normální bytovka) krytou zahradu, tak se sousedkama nafoukneme bazénky a už to jede ![]()
V Praze je to s koupáním fakt blbý… Do krytých aquaparků se mi nechce. Přijde mi to škoda.
@xlenushkax píše:
no… po tom co mam ted doma bych to podruhe nedala.. nejsem tvrda povaha moc nevydrzim a tohle me fakt položilo.. mozna by bylo druhe mimi hodne ale nevim jestli to chci riskovat… ja tady mam jen pritele svoji rodinu na SR a jeho rodina na nas z vysoka… tak to je dost tezky… jeste k tomu zdrav. prob. dost huste teda… mozna zmenim nazor kdyz bude starsi uvidime…
názory se mění
časem se to srovná a za pár let třeba budeš chtít ještě miminko to nelze vědět dopředu jak co bude ![]()
@Jamuna píše:
no já po tom hororovým zážitku z těhu a 2 denního porodu s preeklampsií nechtěla druhé, a otěhulila neplánovaně
ja uz ted poprve otehotnela neplanovane
planovala jsem tak za 3-4 roky ![]()
Já teda u prvního nechápala, jak to dělají ženský s více dětma… No a u druhého zase nechápu, co jsem dělala s jedním ![]()
V Praze jsme taky s manželem sami. Rodiny sice fungují, ale jedna rodina je na Moravě a druha 80km vzdálená… Takže taky nic moc.
@xlenushkax píše:
ja uz ted poprve otehotnela neplanovaneplanovala jsem tak za 3-4 roky