Pražandy, pojďte na pokecík :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2282
6.7.12 21:39

@beckie Ty jo, to se v dnesni dobe uz moc nevidi :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2282
6.7.12 21:40

Ja mam zatim jenom jedno dite a na druhy se teda fakt nechystam :-D Tehotenstvi a porod bych znovu v nejblizsi dobe asi nezvladla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jamuna
6.7.12 21:41
@beckie píše:
jo a já jsem blbá tak se taky omlouvám :oops: :oops: :mrgreen:

nic si z toho nedělej já taky :mrgreen: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
3890
6.7.12 21:42
@beckie píše:
fakt? Já už doma přemlouvám na třetí. Ale moc se mi to zatím nedaří.

no… po tom co mam ted doma bych to podruhe nedala.. nejsem tvrda povaha moc nevydrzim a tohle me fakt položilo.. mozna by bylo druhe mimi hodne ale nevim jestli to chci riskovat… ja tady mam jen pritele svoji rodinu na SR a jeho rodina na nas z vysoka… tak to je dost tezky… jeste k tomu zdrav. prob. dost huste teda… mozna zmenim nazor kdyz bude starsi uvidime…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jamuna
6.7.12 21:43
@PetulinaP píše:
Ja mam zatim jenom jedno dite a na druhy se teda fakt nechystam :-D Tehotenstvi a porod bych znovu v nejblizsi dobe asi nezvladla

no já po tom hororovým zážitku z těhu a 2 denního porodu s preeklampsií nechtěla druhé, a otěhulila neplánovaně :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
1689
6.7.12 21:44

Ahoj holky,
Xlenusko - neznáme se… že by miminko narozené v listopadu 2011_ :D
Já bydlím v Podolí, takže žlutáky a podolí máme zmáknutý :D
Jen mě točí ta cena za to brouzdálko ve žlutákách… Přijde mi to moc…
Radši vyrážíme na Slapy a pokud ne tam, tak máme za domem (normální bytovka) krytou zahradu, tak se sousedkama nafoukneme bazénky a už to jede :D

V Praze je to s koupáním fakt blbý… Do krytých aquaparků se mi nechce. Přijde mi to škoda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jamuna
6.7.12 21:44
@xlenushkax píše:
no… po tom co mam ted doma bych to podruhe nedala.. nejsem tvrda povaha moc nevydrzim a tohle me fakt položilo.. mozna by bylo druhe mimi hodne ale nevim jestli to chci riskovat… ja tady mam jen pritele svoji rodinu na SR a jeho rodina na nas z vysoka… tak to je dost tezky… jeste k tomu zdrav. prob. dost huste teda… mozna zmenim nazor kdyz bude starsi uvidime…

názory se mění :kytka: časem se to srovná a za pár let třeba budeš chtít ještě miminko to nelze vědět dopředu jak co bude ;)

  • Citovat
  • Upravit
1719
6.7.12 21:45

Ja mam zatim jedno, ale klidne bych uz další.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3890
6.7.12 21:45
@Jamuna píše:
no já po tom hororovým zážitku z těhu a 2 denního porodu s preeklampsií nechtěla druhé, a otěhulila neplánovaně :mrgreen:

ja uz ted poprve otehotnela neplanovane :D planovala jsem tak za 3-4 roky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jamuna
6.7.12 21:45

Kolik Vám je let?

  • Citovat
  • Upravit
1719
6.7.12 21:47

31

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1689
6.7.12 21:47

Já teda u prvního nechápala, jak to dělají ženský s více dětma… No a u druhého zase nechápu, co jsem dělala s jedním :D
V Praze jsme taky s manželem sami. Rodiny sice fungují, ale jedna rodina je na Moravě a druha 80km vzdálená… Takže taky nic moc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jamuna
6.7.12 21:47
@xlenushkax píše:
ja uz ted poprve otehotnela neplanovane :D planovala jsem tak za 3-4 roky :D
:mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
1689
6.7.12 21:47

30

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3890
6.7.12 21:48

@Hellik - jojo presne ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová