Přepis limbického otisku - zkušenosti, názory?

Anonymní
2.1.23 15:25

Přepis limbického otisku - zkušenosti, názory?

Uvažuji o kurzu Přepis limbického otisku, máte někdo zkušenost či jaký je Váš názor na praktikování/účinnost?
Moc o tom nevím, chtěla bych se nějak posunout v životě, odhodit špatné a bolestné události, ublížení.. nevím, jak moc věřit či používat tyto „řízené meditace“ či jak se to přesně nazývá. Zároveň mám z toho trochu obavy a respekt.

Děkuji za názory.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35447
2.1.23 17:43

A co jako ma byt ten limbicky otisk?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5978
2.1.23 23:22
@mroe píše:
A co jako ma byt ten limbicky otisk?

Asi přepis zkušenosti zakódované v limbickém systému. Jenže následně píše zakladatelka o meditacích, tak se bojím, že si nějaký ezoterický šarlatán vypůjčil terminologii z psychologie, aby to znělo věrohodně a vytahal za nesmysly z lidí peníze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
cernaselma
3.1.23 19:38
@Kipa22 píše:
Asi přepis zkušenosti zakódované v limbickém systému. Jenže následně píše zakladatelka o meditacích, tak se bojím, že si nějaký ezoterický šarlatán vypůjčil terminologii z psychologie, aby to znělo věrohodně a vytahal za nesmysly z lidí peníze.

Presne tak to bude. Podobne jako „kvantove“ terapie atd. :D

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová