Prerezávanie zúbkov

Anonymní
10.12.19 15:39

Prerezávanie zúbkov

Ahojte, môjmu malému sa prerezali prvé dva spodné zúbky, keď mal 8 mesiacov. Čochvíľa bude mať 12 mesiacov a zatiaľ žiadne ďalšie zúbky neprišli. Poslednú dobu je malý trocha mrzuty, trocha zle spáva a dnes keď sme sa mu pozreli do pusinky našli sme toto (viď foto). Nie je to mäkké, ako pľuzgier,,, neviete mi povedať, či takto to môže vyzerať, am sa budú čochvíľa prerezavat zúbky? Nikdy som to takéto nevidela ???? ďakujem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
379
10.12.19 15:49

Ahoj, nevím, co je pľuzgier, ale řekla bych, že nahoře se chystají ven 4 zoubky :-)

btw my jsme na třetí zub čekali 6 měsíců, už jsem byla nervní, že má jen ty dva dole a nic dalšího… a pak jí v roce začalo postupně lézt 6 zubů najednou no paráda :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
10.12.19 16:21

Vidím tam čtyři zuby těsně pod dásní. Nachlad gelove polštářky na kousani prorezavajicich zoubku. A zkus Calgel-na chvíli bolest a svědění zmírní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 16:23

@emimi_zuzka pľuzgier je „puchyř“ 😊 no ja si tiež myslím, že si to tie zuby, len to vyzerá tak desivo 🙈.. tak že či náhodou nemá niekto s tým skúsenosť, či dala infekcia alebo tak 🤷 no ale dúfajme teda, že to budú tie zúbky 👍 ďakujem za odpoveď 😊

• Citovat
  • Nahlásit
379
11.12.19 14:54

Ahoj ještě mě teď po přečtení @martina bl napadlo, že nám (doteď) pomáhá Aloclair gel - ten Calgel mi doktor říkal, že je slabší, tak jsme ho ani nezkoušeli, protože ten Aloclair je přírodní a pomáhal jí, mažu jí s tím zrovna teď (chystá se nám nahoře trojka) - tak můžete zkusit oboje :-)

a kousátka zkuste - i když zrovna naše malá na ně teda kašlala, cpala si do pusy buď ruce svoje (klidně skoro celou ruku si tam narvala) a nebo všechny možný hračky, ale jako by tušila, co je kousátko, a na ty házela bobek (máme i takový ty hezký jakože silikonový náramek z různě velkých kuliček a tak, prostě nic :-) jo a nejradši žvýkala asi kostky takové ty měkké ze stavebnice od maa maa, ty doporučuju jako kousátko i na hraní - dostala je už někdy v půl roce nebo ještě dřív jen tak na braní do ruky a žvýkání, teď je už tolik neokusuje ale moc ráda z nich staví, dokupovali jsme v létě dvě další balení…teď jsem koukala že jsou už od 3m a jdou i vyvařovat, my je teda jen umyli :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
1.4.20 22:35

Dnes?

Ahoj. Ako to vyzera dnes? Vies poslat foto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat