Usnul jsem u zubaře

3937
6.12.19 19:41

Usnul jsem u zubaře

Včera jsem u zubaře během výkonu usnul (sundal korunku vyndal vložku vyčisti kořen dal tam nejakou gumu kterou v zubu zahríval žhaným drátkem aby byla tekutá pak tam přilepil čep zbrousil ho, udělal otisky, a dal mi provizorní korunku) a prý jsem dokonce hlasitě chrápal, stává se to ještě nekomu jinému, sestřička byla strašne vysmátá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.12.19 19:44

@MartinKa36 jsi pohádkář, zahlcuješ epipi příběhy vycucanými z prstu. Aspoň že tě to baví :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12516
6.12.19 19:50

Nooo, věřila bych. V pondělí jsem strávila 45 minut v zubařském křesle a se zafixovanou otevřenou pusou a oči se mi zavíraly. Kdyby doktorka párkrát nerýpla do dásně, tak usnu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3937
6.12.19 19:50

Fakt jsem usnul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 19:54

@MartinKa36 já mám ze zubaře panickou hrůzu a tohle se mi stát fakt nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
6.12.19 19:56

Ja pravidelne hnipu na thajske masazi, a to po me mala thajka pomalu skace :mrgreen: u zubare sem usnula kdyz mi delal implantat ale to jsem byla oblbla a mela nastroji otevrenou pusu, ale pokud si nemel narkozu a fixovanou hubu tak ti to nebastim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25785
@MartinKa36 píše:
Včera jsem u zubaře během výkonu usnul (sundal korunku vyndal vložku vyčisti kořen dal tam nejakou gumu kterou v zubu zahríval žhaným drátkem aby byla tekutá pak tam přilepil čep zbrousil ho, udělal otisky, a dal mi provizorní korunku) a prý jsem dokonce hlasitě chrápal, stává se to ještě nekomu jinému, sestřička byla strašne vysmátá.

Znám lidi, kterým se to stalo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7900

Já se u zubaře leda tak můžu podělat hrůzou, závidím každému, kdo si tam v klidu usne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3937
6.12.19 19:58
@Peggy54 píše:
Ja pravidelne hnipu na thajske masazi, a to po me mala thajka pomalu skace :mrgreen: u zubare sem usnula kdyz mi delal implantat ale to jsem byla oblbla a mela nastroji otevrenou pusu, ale pokud si nemel narkozu a fixovanou hubu tak ti to nebastim

mněl jsem jen fixovanou hubu bez umrtvení zub byl mrtvej, řešil píštěl v dásni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13675
6.12.19 20:07

Naposled mi zubařka vyprávěla, že jí tam pár lidí taky usnulo :nevim: mně se to ani u čištění kanálků teda nestalo a to jsem tam byla přes dvě hodiny :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3541
6.12.19 20:08

Nedávno tu jedna maminka vyšilovala, že se dcera na zubním pozvracela. Tak chrnět je asi dobrá verze pro personál :mrgreen:
Jinak spát se dá všude: v autobuse, na pláži, v kině, divadle, na hřišti… dokonce i na návštěvě, v práci. Tak proč ne u zubaře, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9254
6.12.19 20:09
@lachtanice86 píše:
@MartinKa36 já mám ze zubaře panickou hrůzu a tohle se mi stát fakt nemůže.

Já bych třeba mohla omdlít hrůzou, ale usnout urcite ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12084

Pri korunce jsem mela par mikrospanku, dost jsem s tim bojovala. Uz proto, ze kdyz usnu, zacnu zavirat pusu, coz je u zubare docela problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378

Tak já mám fobie ze zubaře, ale taky skvělou zubařku. A nedávno taky při čištění kanálků jsem cítila, jak zadřimuju :mrgreen:. Což bych normálně nikomu nevěřila, ale fakt jsem cítila, že se ztrácím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25785
6.12.19 20:13

Tak „dřímání“ jsem zažila taky. Člověk leží, dostal injekci, cítí, jak se o něj spánek pokouší.
O skutečném usnutí jsem jen slyšela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama