Sonický kartáček pro malé dítě

1351
8.12.19 14:06

Sonicky kartacek pro male dite

Ahoj holky, premyslim nad sonickym kartackem pro dvouletou. Zuby ji cistim ja a kdyz nema naladu, tak musim fakt rychle. Kdyz zacne rvat, je to ok, to ma aspon otevrenou pusu :lol: myslite, ze vycisti zuby lip? Mate nekdo zkusenost? Bavi to to dite treba trochu vic? :) Neboli je to? ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5348
8.12.19 14:08

Mame koupeno ted k Vanocum, ale uz pro trileteho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1351
8.12.19 14:13

@Jogrr ja to asi prubnu taky. Stejne me nic jinyho nenapada a kdyz ho nevyuzijeme hned, tak on se nezkazi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
8.12.19 14:26

Zubar mi to schvalil i pro 18 mesicniho, sam to sve dceri dal take. Pozor na to, ze dokud ho nedostane, docela je to bavi hrat si s kartackem dospeleho, ale pak nastal obrat (zubar ma totez, je nas rodinny znamy takze jsme to probirali). Asi je to lechta, syn cisteni dost nemusi, ale prdim na nej, cistit zuby se prece musi a ten sonicky to podle meho stihne rychleji nez manualni a snad i lepe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7433
8.12.19 14:34

Čistí líp jen v tom případě, pokud bude dobrá technika…tedy důkladné čištění..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
8.12.19 14:34

@Lumíkovec
Já ho používám u syna (4) a v pohodě. Dost ušetří čas. Ovšem dcera (2,5) je svým založením trochu bojácná a ta se ho děsí. Takže tam sice dám nástavec taky, ale kartáček nezapnu. Až si zvykne, zkusíme se zapnutím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1351
8.12.19 14:42

@pannda jojo, to je jasne. Snazim se co to jde i s manualnim. Ale kolikrat mam na to 30 vterin… Jeste, ze nema tech zubu vic :lol: sama si zuby cistim klidne 10 minut u telky, ve vane, bavi me to. Ale s ni to jeste tak jednoduche neni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1351
8.12.19 14:43

@Helca83 prima, ja sonicky nemam, mela by ho jen ona… Zatim asi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
8.12.19 15:56

@Lumíkovec On je ten detsky jemnejsi, ma asi min kmitu. Dospela verze dela vetsi hukot, ale nemuzu si stezovat, puvodne jsem byla zaujata proti, chtel ho pak manzel pred par lety k vanocum, tak ho dostal, tak jsem ho tez vyzkousela a nakonec jsem spokojena i ja. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama