Přespání v přírodě v okolí Čisovic (Mn.p.Brdy)

9167
15.12.19 10:39

Přespání v přírodě v okolí Čisovic (Mn.p.Brdy)

Dobré dopoledne. Nejste někdo z okolí Mníšku pod Brdy, Čisovic, Líšnice, Zahořan atp. a netušíte, zda tam někde je nějaké příhodné místo na jednonoční přespání (nikoliv táboření) na divoko v lese? Vím o fantasy vesničce, ale to z konkrétních a neřešitelných důvodů nejde. Hledám proto, zda někde není něco, co se tak třeba občas využívá nebo kde jsou neprudící lesníci atd. Vím, že přespání je v rámci zákona OK, ale stejně bych radši měla něco „ověřeného“, než na slepo zvolit náhodné místo v lese - pokud něco takového jako příhodné místo existuje. Za případné tipy klidně i do zpráv dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1966
15.12.19 12:39

Pokud budete byvakovat tzn jen spacák a karimatka..lze toto provést prakticky kdekoliv. V CHKO taky. základ je nerozdělávat oheň a nemít stan. Jelikož byvakováním poválíte trávu asi tak jako srna když si lehne do trávy. Doporučuji nějaké místo bokem, popř pod nějakým skalním převisem či pod mohutným stromem aby byl komfort od větru či dešte. My takto prošli spoustu míst a kde se nám líbilo tak jsme si lehli. Hojně jsme využívali tzk turistické přístřešky…ty jsou celkem hojné na turistických trasách a jsou i značeny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9167
15.12.19 13:53

@Ufinka87 tohle všechno vím, naspala jsem takhle už dost. Ale danou oblast neznám, takže doporučení by se hodilo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66901
15.12.19 14:31
@sakota píše:
@Ufinka87 tohle všechno vím, naspala jsem takhle už dost. Ale danou oblast neznám, takže doporučení by se hodilo. ;)

Nikdy jsem tam nespala, jen jsem tam několikrát byla, bez nocování.
Trempské tábořiště https://www.geocaching.com/…details.aspx?… Žluté skály

nebo se zaregistrovat na geocaching a zkusit kontaktovat někoho z posledních logijících Přechodu Brd https://www.geocaching.com/…_prechod-brd?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat