Přestala bolest prsou a jsou menší

Anonymní
12.5.21 15:40

Přestala bolest prsou a jsou menší.

Ahoj holky. V patek se nedostsvila ms a tak jsem si udelala test který vysel pozitivně. Od pátku do nedele me začaly bolet prsa ale jen přes noc. K tomu jeste bolení v pobrisku jako bych to mela dostat. Prsa byly přes vikend větší. Od pondeli se mi prsa zmenšují a prsa skoro vubec neboli. Bojim se aby neslo o potrat :( uz pred rokem jsem bohuzel o miminko prisla a byla bych nerada kdyby to zase dopadlo spatne. Mate nekdo podobnou zkušenost? Dnes jsem teprve 4+4. doktorce jsem volala a jdu tam az za 10 dni. Jinak žádné krvácení nemam

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1153
12.5.21 15:43

Hlavně klid, nemusí to znamenat, že by bylo něco špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
12.5.21 15:45

Příznaky neukazují na prosperitu těhotenství. Jejich přítomnost nebo absence taky ne. Nehledě nacto, že jsou subjektivní. Pokud by došlo k tzv zamlklému těhotenství, tak bys nejspíš nic nepoznala. Hcg klesá postupně, příznaky můžou přetrvávat dlouho.
A bohužel prosperitu ani neovlivníme. V této fázi ani lékař.
Držím pěsti, ať je vše v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17213
12.5.21 15:50

Musíš proste počkat. Nic jiného se dělat nedá, ten začátek je bud a nebo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
12.5.21 16:04

Příznaky nemají s prosperitou těhotenství nic moc společného, já měla „ranní“ nevolnosti ještě týden po revizi než se vyplavily všechny hormony a naopak, předchozí těhotenství jsem podle příznaků neměla a bylo to poznat jen až když mi narostlo břicho :nevim:
Nehlídej se tolik a nestresuj se, pokud je vše v pořádku, velikost prsou to nijak neovlivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
12.5.21 16:33

Příznaky přichází a odchází a přichází a odchází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat