Přibírám na váze, ale na pohled hubnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 17:43
Pribiram, ale hubnu????

Dobry den, mam takovy mensi problem, ktery sama nechapu :lol:.Ctyri mesice jsem byla bez prace a ze svych 47kg jsem pribrala na 60kg. Slo to videt i na me postave a nejvic v obliceji. Ted uz chodim druhy mesic do prace, muj „pupek“ se ztratil, v obliceji jsem zase jako predtim, nohy mi zhubly, ale porad mi jde vaha nahoru. Nechapu, jak muzu pribirat na vaze, ale hubnout.. Jsem spokojena se svou postavou, ale ty kila na sobe proste citim, kdyz jdu treba na prochazku, nebo mam vybehnout schody.. Driv jsem mela problem s tim, ze jsem snedla hooodne jidla a nemohla jsem pribrat ani gram, spis jsem jeste po jidle zhubla par kg a ted tohle.. Ma to nekdo taky tak? :nevim:

Reakce:
171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 17.06.19 17:48

Svalová hmota?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 17:59
@171Jirka píše:
Svalová hmota?

Ze by ji bylo tolik? Kdyz jsem cvicila, tak jsem pribrala max. 2kg :lol: Ale tak mozny to je, v praci mam celou noc pohyb a zvedam tezke veci..

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9511 příspěvků 17.06.19 18:01

Tak mohla jsi nabrat nejen tuk, ale i zadrzovala vodu. Tu muzes ztratit rychle (v obliceji to byva hodne videt), tuk si podrzet, ale vazne pochybuju, ze nekdo nabere vyrazne mnozstvi svalove hmoty behem mesice ci dvou. O kolik presne kg se ted jedna?
Navic, ver mi, pokud priberes svaly, ty ti pri vybihani schodu „prekazet“ nebudou :D

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 17.06.19 18:05

Aha, přehlídl jsem ty dva měsíce :think:. Změnilas aktivity, mění se ti tělo. Ještě počkej a uvidíš. Třeba i váha půjde dolů :nevim:

jitka.kadlecova
Nováček 10 příspěvků 28.06.19 11:55

Tohle je otázka podílu svalové hmoty k tuku. Tuk obecně vypadá větší, než sval. Představte si 1 kg sádla, co se vejde do kuchyňského dřezu a 1 kg svalu, co je malý balíček, co koupíte v obchodě. Sval je kompaktnější a zadržuje až 70-80% vody. Takže, když někdo sportuje a přibere váhu a přesto vypadá hubenější a štíhlejší, je to většinou kvůli změně svalového podílu v těle. Pokud nejste nateklá a nezadržujete nadbytečné množství vody, cítíte se dobře a máte energii, tak je to OK. Zkuste zajít za doktorem, zda nejsou potíže se štítnou žlázou.

Váš příspěvek
Reklama