Přibrala jsem

Anonymní
10.1.21 15:24

Přibrala jsem

Na 170cm jsem vždy vážila 60kg, za tento rok ve svých 30letech jsem přibrala na 65kg. Nevím, jak mám kila shodit. Sportuji každý den - procházka (snažím se denně nachodit 10 000 kroků), běh (kolem 5-7 km), cyklistika, není dne, kdy bych neměla pohyb, ale kila ne a ne dolů. Zdravě jím - až na jedenkrát denně cappucino, to si neodpustím. Nemáte nějaké rady? Jsem už zoufalá. :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9275
10.1.21 15:31

Stárneš…
Mohla bys trošku změnit skladbu jídla, aby se to nějak vyrovnalo.
Tyto věci, pokud je má člověk dané, ale často nemají extra řešení, vidím to mnohdy u starších žen, že nakonec končí tak, že se stravují na hranici anorexie, aby tu váhu udržely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 15:33

Jak změnit skladbu jídla? Máš nějaké tipy? Můj jídelníček je celkem pestrý, ale myslím si, že zdravý. Nejím pečivo, ani sladké. Limonády atd už vůbec ne. Piji pouze vodu, jednou denně cappucino, zelený čaj.. k jídlu dělám většinou bud přírodní bílkovinu s přílohou a kopou zeleniny, na svačinu jím buď ovoce, či skyry.

• Citovat
  • Nahlásit
1577
10.1.21 15:34

Myslím, že to moc hrotíš. Na tvoji výšku je ta váha pořád cajk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
10.1.21 15:35

Maximálně bych zpevňovala, jinak mi to přijde jako úplně normální váha. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9275
10.1.21 15:37
@Anonymní píše:
Jak změnit skladbu jídla? Máš nějaké tipy? Můj jídelníček je celkem pestrý, ale myslím si, že zdravý. Nejím pečivo, ani sladké. Limonády atd už vůbec ne. Piji pouze vodu, jednou denně cappucino, zelený čaj.. k jídlu dělám většinou bud přírodní bílkovinu s přílohou a kopou zeleniny, na svačinu jím buď ovoce, či skyry.

Tak to už nemáš moc kam couvat. Ono není moc dobré brát to takhle extrémně už od mládí, pak nemáš moc kde ubrat.
Myslela jsem to tak, že zkusit trošku překopat, co kdy jíš. Ale podle toho co píšeš, máš tělo navyklé na tak extrémní režim, že nemáš moc co změnit. A věř, že po 40 bude ještě hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14878
10.1.21 15:40
@Anonymní píše:
Jak změnit skladbu jídla? Máš nějaké tipy? Můj jídelníček je celkem pestrý, ale myslím si, že zdravý. Nejím pečivo, ani sladké. Limonády atd už vůbec ne. Piji pouze vodu, jednou denně cappucino, zelený čaj.. k jídlu dělám většinou bud přírodní bílkovinu s přílohou a kopou zeleniny, na svačinu jím buď ovoce, či skyry.

což takhle přestat držet hladovku a začít dávat organismus co potřebuje -bdue pak výrazěn ochotněji pálit a budeš se mnohem snáze hýbat.

Plus k tomu potřebuješ začít akcetovat že jsi zralá žena, ne mladá dívka a že ženské tělo vypadá jinak než tělo dívčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 15:41

Zkuste změnit ještě ten jídelníček a zkuste třeba plavání, :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
4363
10.1.21 15:42

Tady píše každá, jak zdravě jí a když sem pak vypíše svůj jídelníček, tak by se člověk :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 15:43

@Zumpa to máte pravdu, ale není to tak u všech. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
948
10.1.21 15:45

Tak to bude nejspíš tvoje zdravá váha, vzhledem k aktivitám a stravě. Předpokládám, že je problém jen ta váha, s 5km běhu denně asi těžko budeš mít někde nějaké zásadní špeky…
Já jsem třeba taky těžší než na SŠ, přitom kalhoty obléknu pořád ty samé. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.21 15:47

kila navíc na svaly

@Anonymní píše:

Co zkusit posilovnu, přeměnit přebytečnou hmotu na svaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 15:52

Špek na břiše mám, ale mám tam asi i dost svalů. Problém jsou u mě nohy, mám celkem tlustší stehna, než bych chtěla. Nikdy se mi nedřely stehna o sebe a ted už ano :,(. Mimo karanténu chodím do posilovny i 4× týdně, většinou posiluji s váhou max 25kg na nohy, nějaké to kardio a cviky na břicho. Jídelníček jsem psala přesně takový, jaký mám.

• Citovat
  • Nahlásit
192
10.1.21 15:53

Někde jsem četl, aby člověk shodil, tak by se měl při práci/sportu začít potit. To se většinou děje, když se tepová frekvence zvýší nad 150 tepů za minutu. Procházka, pokud to není vyloženě poklus, nemá na hubnutí příliš vliv. A k tomu upravit i stravu, snížit množství kalorií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1577
10.1.21 15:53
@JsemMužNelekniSe píše:
Co zkusit posilovnu, přeměnit přebytečnou hmotu na svaly?

Ale to nezhubne, ale jen zpevní ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat