Přijímačky na osmiletá gymnázia 2026

Napsat příspěvek
Velikost písma:
306
15.5.26 11:51

Někde píšou u člověku se 42 body celkem - přijat na vyšší prioritu, to by mě zajímalo co to měl za prioritu v Brně se 42 body

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30991
15.5.26 11:54

@pandaHela v Praze je na soukromém německém gymplu jeden přijatý se 43 body. Mají tedy školní část, ale v těch výsledkových listinnách 2 různých škol to může být vidět, jak píšeš Ty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
15.5.26 11:55
@pandaHela píše: Více

Jak zde někdo zmínil - v Dipsy lze bez přihlášení vyhledávat školy a pro každou je tam soubor s výsledky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23
15.5.26 11:58
@pandaHela píše: Více

Jj, jen místo Gyby jsi myslela Gyrec, že jo ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
15.5.26 12:01

@Sandonoriko7 aha, už to vidím, díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
15.5.26 12:02
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
144
15.5.26 12:13

Jaká je úspěšnost ve vašich třídách?

U nás 70%, 10 dětí se hlásilo, 7 bylo přijatých a z toho 3 na top gymply jako Porg a Kepler.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
15.5.26 12:33

Vím, že diskuze je o 8G, ale kdyby někoho zajímalo - 6G Pražačka - všeobecná - loni stačilo 64, letos je spodní hranice 73. Zaměření na němčinu loni 64, letos 65. Takže skoro stejné. Ale to všeobecné zaměření neskutečně vyskočilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
15.5.26 12:34

@cherryinbloom hlásilo se nakonec 8 ze třídy, jeden chybí dnes a těch 6 se nedostalo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 12:35

@MP84
Na vseobecnem o 105 prihlasek proti lonsku, to taky udela sve.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 12:36
@pandaHela píše: Více

Takze se mozna dostala jedina? A to si tady panikarila. :mrgreen:

U nas zatim nevime. Na JPZ slo cca 12 deti, taky jsem zvedava. Muj odhad je 5ks.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
15.5.26 12:39
@zuzu224 píše: Více

Jo, škoda, ale seznámí se rychle :) no jo, jsem nervák :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 12:41

@pandaHela
Ja jsem napnuta taky jak u nas. Vetsina spoluzaku melo syna prio 1 taky na prihlasce, byli spolu na 1. Terminu.
Jako 2 jsem si skoro jista, jestli to nejak nepodelali, tak jsou to ti chytri i snazivi. A pak 2 jsou velmi snazive. Takze tyto 4 plus syna tipuju ja. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
15.5.26 12:44

@zuzu224 já už vím, že na naší 1. Prioritu nikdo. Ten poslední kluk na jinou kdyby se dostal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
57
15.5.26 12:45
@pandaHela píše: Více

Zadej do Dipsy jeho registrační číslo a uvidíš ;) Co já se takhle naprohlížela dětí :D

Všem úspěšným moc gratuluji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin