Přijímačky na osmiletá gymnázia 2026

Napsat příspěvek
Velikost písma:
67920
15.5.26 17:04

Spousta tech skol ma skolni kola, ktere vysledky zkresluji. Skoro vzdy se tam najde nejaky jedinec s nizsimi body, ale super skolnim kolem a naopak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
470
15.5.26 17:06

Tady jde čistě o cermat a to si myslím odpovídá, ty školy jsem v noci procházela v Dipsy. A školní kola ano, stejně tak body za vysvědčení, soutěže, kroužky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 18:30

Statisticke okenko pro ty, kdo tvrdil, ze Cj je jako 2024…ne, neni :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 18:31

Myslim, ze bychom tu mohly dostat vsechny rad Jolandy :mrgreen:
Nastesti to pro vetsinu nebylo velky, spatny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
470
15.5.26 18:31
@zuzu224 píše: Více

Krásný důkaz místo slibů :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4003
15.5.26 18:37
@zuzu224 píše: Více

Ja jsem koukala na ciste bodovou hranici za cj a matiku pro prijeti v datech Cermatu a je to jinak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 18:39
@šalvěj píše: Více

A co je konkretne jinak? Ja co jsem na par tehlech skol koukala na vysledky, tak to sedelo. Respektive vim, ze Lito 80, Alej myslim 80 nebo 79, Kepler 81, ….

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
144
15.5.26 20:11

Já pořád tomu nemůžu uvěřit, že to máme všechno za sebou. Ten stres mě stál určitě nějaký nový vrásky :D

Snad dneska konečně usnu, už jsem měsíc ani jednou nespala dobře :zed:

Co jste dělali se všemi vyplněnými Cermaty? My jich máme teda vysoký štos.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
869
15.5.26 20:13
@cherryinbloom píše: Více

Bude velké skartování :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 20:23

@cherryinbloom
Uz pred mesicem hodila do modryho kontase. Konecne se prestal po celym byte valet cermat. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4003
15.5.26 20:36
@zuzu224 píše: Více

Nejvyssi bodova minima pro prijeti v Praze: Spitalska, Kepler, Litomericka, Mensa, matematicky Doppler, Patocka, Malgym, Alej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4003
15.5.26 20:38
@cherryinbloom píše: Více

Spalit :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 20:44

@šalvěj
Takze ti nesedi poradi? Ty skoly maji treba vsechny 79 minimum -Patocka, Doppler, Mensa…takze je to jen o tom jak je seradi… Nebo furt nechapu co ti nesedi…vsak pises to same co tam je napsane :) Nebo ti nesedi ty body? Vsak ted koukam na Patocku a ma 79, Doppler taky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 21:18

Jeden bizárek :)
Gymnazium KSPA…soukromá škola v Praze, ktera narychlo otevřela 4g asi měsíc před přihláškama. Takže vzali všech 8 :mrgreen:, poslední má 30 (M+CJ), ale pak je tam opět student, který dělal jen M a ten tím pádem měl z JPZ celých 8b…přijat :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 21:25

GYmnazium Hermanek…ma i ZS, posledni dobou dost propirane i v novinach…prijate 3 deti :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin