Přijímačky na osmiletá gymnázia 2026

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
15.5.26 12:47

@zuzu224 Ahoj, nevím, jestli si pamatuješ, jak měl syn 40 bodů v Praze.
No, nevyšlo nás to. Dost nás to semlelo, protože víme, že se učil.
Slíbila jsem, že se ozvu. Takže 2.kolo a vůbec nevím, kam ho dát.
Mějte se hezky

  • Citovat
  • Upravit
67920
15.5.26 12:59
@Limana82 píše: Více

Presne :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
306
15.5.26 13:04

@Limana82 aha, zkusim :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
470
15.5.26 13:06
@pandaHela píše: Více

U nás ve třídě se hlásilo 6 dětí a dostaly se jen dvě, obě na Mensu. 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 13:18
@Anonymní píše: Více

To me mrzi, tak snad ve druhem kole se postesti.

Příspěvek upraven 15.05.26 v 13:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10881
15.5.26 13:18
@MP84 píše: Více

No a ten vytvarny vloni 48 a letos 31, to jsou rozdily.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10881
15.5.26 13:24

U nas se hlasilo 7, nevim to jiste, ale dle dosavadnich info se 2 spise dostali..ale ten jeden cekal jeste na skolni cast a ten druhy propadl na 2. prio, na kterou pry nakonec nechce, takze asi zustane. V 5. tride nam odeslo 5 deti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
15.5.26 13:30
@verusak.berusak píše: Více
dcera je na výtvarném první nepřijatá, stejně bodů, horší druhé kritérium. Kdyby dala německé, jak jsem chtěla, tak by se dostala. Ale ona chtěla buď výtvarka nebo nic, takže nic :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.26 13:31

Ahojte,

Hlasim, ze ‚sme sa dostali‘ (dcera) na ten Arcig z 23. miesta. Takze moje sebastresovanie bolo fakt zbytocne.

Matematicky doppler nam usiel s tym, ze posledny priaty mal rovnako ako dcera 79 bodov, len viac bodov z dolezitejsej matematiky. :lol:

Na 3. prioritu Malostranske by sa tento rok tiez dostala a mala by pod sebou este myslim 3 alebo 4 deti.

Tak si mozem na par mesiacov vydychnut (odhliadnuc od toho, ze najmladsieho nepriali do ziadnej skolky) a od Septembra opat Cermat testy so synom.

A teda, este pre tie ktorym to nevyslo - cest a potlesk vsetkym detom, ktore sa to nebali skusit a tvrdo makali!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10881
15.5.26 13:38
@MP84 píše: Více

Ty jo, to je taky pech. Tam to 2. kriterum je jen ta skolni vytvarna cast? To je teda drsne sito.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.26 13:42

A este k otazke co tu bola:

Hlasilo sa z triedy 8 deti a dostali sa 2.

Dcera 79b(41Mat,38CJ) na 2. prioritu, chlapec 80b (33Mat, 47CJ) na 1. prioritu - Gym. Nad Kavalirkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
15.5.26 13:50
@verusak.berusak píše: Více

Výtvarka celkově. A aby toho nebylo málo, tak v matice přišla o bod, příklad správně, v archu zapsáno 458 místo 558. Byla jsem přesvědčená, že na všeobecný se dostane, ta výrazně vyšší hranice mě překvapila… tam ale stejně nechtěla. S výtvarkou jsme nepočítaly po tom, co jí daly málo bodů za portfolio, ale nakonec to skoro vyšlo. Už jsem tady ale psala, že se ty chytré děti neztratí. Cestu si najdou. Jen jinou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
144
15.5.26 13:57

Tak nám škola už psala email, že hned prvního září se jede na adapťák :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67920
15.5.26 14:34

Posledni prijaty na Gevo 43b z JPZ..to koukam, predchozi roky to bylo daleko vic - 68, 62

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
15.5.26 14:35

Nam uz gympl taky psal pres dipsy, mame dat vedet do 21.5., jestli dcera nastoupi. Pak tridni schuzka hned v cervnu a adaptak v zari… :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin