Při/po kojení řev

81
11.10.21 09:53

Při/po kojení řev

Hezký den, maminky, jdu si pro radu, zda nemáte někdo zkušenost s tímto problémem. Malému jsou 3 měsíce. Už je to měsíc, co u kojení řve. Přisaje se, napije, odtrhne a řev. Přiložím, napije a řev.. A pak někdy po kojení řve taky. Ale pozor, ne vždy. Třeba v noci nerve vůbec, a někdy je kojení také bez problémů. Probiotika dávám, kapičky na prdiky také. Spurt nemůže trvat tak dlouho. Mléka mám dost, někdy po kojení blinka. Kojíme vleze i vsedě a je to stejné. Někdy mi přijde, ze si chce u kojení prdnout a jak mu to nejde, tak začne řvát, ale opět ne vždy. Jinak prdime celý den. Doktorka tvrdí, ze je prostě takový, ale mně se to nezdá :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
11.10.21 09:59

Tohle mi dělali děti taky. Buď byly protivný, že jim málo teklo mléko nebo že nechtěli. :nevim: kojíš dle potřeby dítěte nebo pravidelně? Ono může být mimino taky ještě zasyceny z minulého kojení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
11.10.21 10:02

@Nuspik kojím tak jak si řekne on. Vůbec se neridim casem. Takže někdy je to po 2,5 hodinách, někdy po 4 :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
11.10.21 10:02

Taky mám tříměsíční a dělá to samé. Prisaje/odtrhne… podle mě to neteče podle jejich představ, buď moc nebo málo. Po kojení taky někdy řve. Má to dva důvody, někdy zkrátka nemá ještě dost a chce druhé prso, někdy si potřebuje odrihnout/prdnout. Jak se to podaří, je klid. Vždycky vyzkouším a vidím, co zabere.

To odrthavani mě taky štve, ale dokud řádně přibírá, tak asi ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
11.10.21 10:07

@Santa Juana tak tak, uplne jak kdybych to psala ja. Právě ze pribirame hezky, tak doktorka říká, at to neřeším, ze to casem prejde. Ale mne to vadí, když řve u každého kojení a ja akorát přemýšlím, jestli ho něco neboli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15286
11.10.21 10:28
@Oblecenikl píše:
@Santa Juana tak tak, uplne jak kdybych to psala ja. Právě ze pribirame hezky, tak doktorka říká, at to neřeším, ze to casem prejde. Ale mne to vadí, když řve u každého kojení a ja akorát přemýšlím, jestli ho něco neboli…

Asi je drazdivejsi, no. Fakt to zkus neresit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
11.10.21 10:55

Mě to dělá moje dvouměsíční taky..a to je na flasce (um) saje vyflusne rozčiluje se a zase saje…ne vzdy, řekněme tak ob krmeni…někdy nezjistím proč (podle mě má prostě velký hlad a rozčiluje se že to pomalu tece :lol: po savicce se vrhá jak predátor na korist )jindy stačí nechat v průběhu krmení odrihnout a je po problému…je to komediantka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat