Přípravek na praní pro malé "čuníky"

127
6.9.21 19:01

Přípravek na praní pro malé "čuníky"

Ahoj,
V čem perete oblečení od jídla a z venku špinavé, a vlastně od všeho? Prala jsem v savu, ale teď když už běhá a všude se zalíská, prostě je vše flekaté a nic se nevypere.

Díky moc :srdce:

PS: už nepoužívám dětský pr. prostredek, takže cokoliv co pomáhá vám…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
6.9.21 19:04

@Veru21 dávám na noc namočit do mýdla s jelenem, druhý den vyperu normálně..a v pohodě :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
6.9.21 19:10

Klasický gel na praní, co používám na dospělé :nevim: třeba Ariel, teď mame z Lidlu ten jejich, občas vezmu kapsle. V savu jsem prala akorát občas podelane látkové pleny, to mi přijde až moc agresivní v tom přát pořád :nevim: horší skvrny holt přeprat předem v ruce třeba jelenem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
127
6.9.21 19:13

@Kriss Tina asi jsem se špatně vyjádřila, ale já neperu v klasickým savu, ale v savu na praní.. prostě normální kapsle a gel :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1554
6.9.21 19:33

@Kriss Tina pere ten gel z lidlu stejně dobře jako třeba Persil?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
6.9.21 19:34
@Veru21 píše:
Ahoj,
V čem perete oblečení od jídla a z venku špinavé, a vlastně od všeho? Prala jsem v savu, ale teď když už běhá a všude se zalíská, prostě je vše flekaté a nic se nevypere.

Díky moc :srdce:

PS: už nepoužívám dětský pr. prostredek, takže cokoliv co pomáhá vám…

Peru v normální sypkém nebo gelovém prášku. Značky střídám. Pokud se flek nevypere, má to spíš na ven.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6027
6.9.21 19:46

Nejhorší fleky předeperu ručně žlučovým mýdlem a odrhnu kartáčkem. Mýdlo na tom nechám a hodím do pračky. Peru většinou v palmexu. Nějak v těch prášcích nevidím rozdíl. Savo prášek/ ariel/ persil - všechno nechává fleky od trávy, barev, fixek… Jediný rozdíl byl, že z palmexu nemáme kožní problémy. Jinak mi to přijde stejné. Co občas zabere, je ten kartáč a žlučové mýdlo.
Co zabralo nejvíc - donutit děti, aby to takto předpírali sami :D To funguje výborně, ale už jsou trochu starší…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
6.9.21 19:50

@Asiina Pere dobře, ale některé mají na můj vkus až příliš parfemace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3812
6.9.21 20:11

Jediné, co mi zabralo, bylo předepirat v ruce mýdlem na praní nebo tím žlučovým z dm - prostě v ruce nejdřív vydrhnout, co to šlo a pak do pračky, prášek byl úplně jedno který, hlavně to tam nefrknout totálně zaspinene ve víře, že to bude krásně čistý.

Mladší syn byl totální čuník :wink:, starší ne, ten se nerad umazal, ale ten mladší to vybíral fakt za oba :wink: :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1866
7.9.21 00:13

U nás taky předpírám žlučovým mýdlem. Mladší dcerka začala teď příkrmy, tak to má kolikrát úplně všude… a ta mrkev je fakt držák :P Ostatně tráva na teplácích starší je taky dost odolná, ale tu odmítám řešit. Jo, to všichni výrobci pracích prášků dělají, jak ten jejich vypere všechno, a ona je to takováhle bída :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1265
7.9.21 15:39
@Veru21 píše:
Ahoj,
V čem perete oblečení od jídla a z venku špinavé, a vlastně od všeho? Prala jsem v savu, ale teď když už běhá a všude se zalíská, prostě je vše flekaté a nic se nevypere.

Díky moc :srdce:

PS: už nepoužívám dětský pr. prostredek, takže cokoliv co pomáhá vám…
 Frosh Eko sprej na skvrny ala „žlučové mýdlo“ - já teď objevila toto :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová