Přítel mi řekl, že už mě nemiluje

Napsat příspěvek
Velikost písma:
49159
30.6.16 17:38
@Erialdora píše:
@nostress Nechci, aby svojí dceru odsunul na vedlejší kolej, jako můj táta odsunul mě. I když to bylo kvůli něčemu jinému. A fascinuje mě, kolik lidí řeší věkovej rozdíl, moji rodiče jsou taky od sebe 18 let a byli spolu 20 let. Takže v tom já problém nevidím, mám k tomu sklony asi po mámě. :) Jde o to, že nechci tenhle vztah zahodit jenom proto, že řekl něco, co nemyslel vážně. Pokud to opravdu myslel vážně, pak už je řešení jistý. Vím, že o tom si musím promluvit s ním, spíš jsem chtěla zjistit, jestli tu někdo byl v podobný situaci a jak to řešil on nebo jak to dopadlo. :)

no a tak co tu řešíš.. on ti řekl, že tě nemiluje, ty sis vzala do hlavy, přesvědčila jsi sama sebe že ti lhal tak o nic nejde ne? ;)
Divím se, že dokážeš mít sex s někým kdo ti do očí řekne - už tě nemiluju.. to sama sebe stavíš na roli pouhé „erotické pomůcky“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aywi
30.6.16 17:47
@kiki.niky píše:
@Erialdora protoze je to chlap oni to tak nekdy delaji..udelaji kolem sebe batieru a nepriznaji spoustu veci, i kdyz to citi jinak, tak reknou opak…ja mam zase doma chlapa, ktery mi tvrdi, jak me miluje a ze jsem jeho stesti a podobne, ale jenom to rika, vubec se tak nechova spis naopak…ta dcera tveho pritele je v puberte, to budes muset zatnout zuby a obalit si nervy a jestli Ti chlap dava na jevo ze Te miluje, tak to prece ani nemusi rikat, Ti to dokazuje, jestli ano, tak bud za nej rada… :hug:
:palec: souhlasim. chlapi neradi davaj najevo city. a jsou jesitni.
  • Citovat
  • Upravit
1109
30.6.16 17:48
:palec:
@jdukolem píše:
no a tak co tu řešíš.. on ti řekl, že tě nemiluje, ty sis vzala do hlavy, přesvědčila jsi sama sebe že ti lhal tak o nic nejde ne? ;)
Divím se, že dokážeš mít sex s někým kdo ti do očí řekne - už tě nemiluju.. to sama sebe stavíš na roli pouhé „erotické pomůcky“
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aywi
30.6.16 17:53
@Erialdora píše:
@lear jsem si jistá, že vždy, když mi říkal, že mě miluje (a není to ten typ, co to říká na potkání), měl v očích to stejné, co má i teď. Taky mě samozřejmě napadlo, jestli si to jenom nenamlouvám, ale čím déle to je, tím větší mám jistotu, že nenamlouvám. Stále mě oslovuje Lásko, Zlato, Miláčku atd. Možná to chlapi mají jinak, ale já bych tak nikomu, ke komu nic necítim, neříkala. Není to můj první výrazně starší přítel, a on se ve volném čase stýká prakticky jen s lidma mého věku, takže je to duší spíš ještě puberťák. Napadlo mě, zda mi to neřekl jen proto, aby si ulehčil sám sobě případný rozchod (jednou jsem to tak taky udělala, teď bych si za to nejradši nafackovala, ale stát se to může). Jinak všichni jen do mě, jestli si myslíte, že je to jinak, proto sem píšu :)

myslim, ze se nemyslis.znas ho nejlip. a pokud jste se casto hadali a meli neshody, tak muze byt uvnitr ublizenej a dotcenej. proto to, ze teuz nemiluje. mohl ti chtit jen ublizit. oplatit, zes mu treba necim ublizila ty :palec: netlac na neho a nerikej mu, ze ho milujes. nech ho vychladnout. nejlip, kdyby mel trochu duvod zarlit. :pankac: bys zjistila, jak to je skutecne s tim jeho nemiluju te. :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
49159
30.6.16 17:55
@Aywi píše:
myslim, ze se nemyslis.znas ho nejlip. a pokud jste se casto hadali a meli neshody, tak muze byt uvnitr ublizenej a dotcenej. proto to, ze teuz nemiluje. mohl ti chtit jen ublizit. oplatit, zes mu treba necim ublizila ty :palec: netlac na neho a nerikej mu, ze ho milujes. nech ho vychladnout. nejlip, kdyby mel trochu duvod zarlit. :pankac: bys zjistila, jak to je skutecne s tim jeho nemiluju te. :kytka:

to je mi teda definice lásky..fakt nechápu.. láska přece neubližuje.. a chtít ho rozžárlit a z toho usuzovat na lásku? To taky nechápu.. žárlivost nemá s láskou společného nic.. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
káťa
30.6.16 18:04

Já nevidím důvod, proč by člověk, který někoho miluje, mu říkal, že ho nemiluje.
Pokud to tedy řekl normálně a ne v afektu uprostřed hádky…

  • Citovat
  • Upravit
Aywi
30.6.16 18:04

Boha jeho zensky. vy jste ale zapskly pesimistky :roll: trochu zivota do toho umirani. umite fakt povzbudit a jste hned se vsim hotovy.des bes :mrgreen: nemiluje te, odstehuj se, uz si hleda jinou. to jsou nazory :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Aywi
30.6.16 18:08
@káťa píše:
Já nevidím důvod, proč by člověk, který někoho miluje, mu říkal, že ho nemiluje.
Pokud to tedy řekl normálně a ne v afektu uprostřed hádky…

psala, ze se hadali.ja z toho pochopila, ze to prave bylo v afektu. lidi reknou v rozcileni spoustu veci. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Aywi
30.6.16 18:11
@jdukolem píše:
to je mi teda definice lásky..fakt nechápu.. láska přece neubližuje.. a chtít ho rozžárlit a z toho usuzovat na lásku? To taky nechápu.. žárlivost nemá s láskou společného nic.. :nevim:

laska je drama a drama je vasen. patri k tomu zarlivost a hadky. a usmirovani :mrgreen: :roll:

  • Citovat
  • Upravit
10584
30.6.16 18:12

Treba byl jen nastvany a rekl neco, o cem vedel, ze ti ublizi. Nechala bych to byt. Nerikala bych mu zbesile jak ho miluju. A casem uvidis sama.
Bylo by fajn, kdyby te nemel az tak jistou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aywi
30.6.16 18:17
@pipiinka píše:
Treba byl jen nastvany a rekl neco, o cem vedel, ze ti ublizi. Nechala bych to byt. Nerikala bych mu zbesile jak ho miluju. A casem uvidis sama.
Bylo by fajn, kdyby te nemel az tak jistou.

moje rec :mavam: dekuju! aspon nekdo s podobnym nazorem. :dance:

  • Citovat
  • Upravit
56298
30.6.16 18:28
@Erialdora píše:
@lear jsem si jistá, že vždy, když mi říkal, že mě miluje (a není to ten typ, co to říká na potkání), měl v očích to stejné, co má i teď. Taky mě samozřejmě napadlo, jestli si to jenom nenamlouvám, ale čím déle to je, tím větší mám jistotu, že nenamlouvám. Stále mě oslovuje Lásko, Zlato, Miláčku atd. Možná to chlapi mají jinak, ale já bych tak nikomu, ke komu nic necítim, neříkala. Není to můj první výrazně starší přítel, a on se ve volném čase stýká prakticky jen s lidma mého věku, takže je to duší spíš ještě puberťák. Napadlo mě, zda mi to neřekl jen proto, aby si ulehčil sám sobě případný rozchod (jednou jsem to tak taky udělala, teď bych si za to nejradši nafackovala, ale stát se to může). Jinak všichni jen do mě, jestli si myslíte, že je to jinak, proto sem píšu :)

V ocich:). Najdi si nekoho jineho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3451
30.6.16 18:30
@Aywi píše:
myslim, ze se nemyslis.znas ho nejlip. a pokud jste se casto hadali a meli neshody, tak muze byt uvnitr ublizenej a dotcenej. proto to, ze teuz nemiluje. mohl ti chtit jen ublizit. oplatit, zes mu treba necim ublizila ty :palec: netlac na neho a nerikej mu, ze ho milujes. nech ho vychladnout. nejlip, kdyby mel trochu duvod zarlit. :pankac: bys zjistila, jak to je skutecne s tim jeho nemiluju te. :kytka:

8o 8o 8o úmyslně ubližovat někomu, oplácet s úmyslem ublížit 8o 8o ježíši 8o to je fakt láska až za hrob 8o a nebo je ti 11 let :roll: :nevim: takhle se dospělý člověk nechová k někomu, koho miluje a záleží mu na něm :nevim: a nebo jsme já, i můj chlap totální mimoni a měli by jsme se nad sebou zamyslet 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aywi
30.6.16 18:33
@Verunecka289 píše:
8o 8o 8o úmyslně ubližovat někomu, oplácet s úmyslem ublížit 8o 8o ježíši 8o to je fakt láska až za hrob 8o a nebo je ti 11 let :roll: :nevim: takhle se dospělý člověk nechová k někomu, koho miluje a záleží mu na něm :nevim: a nebo jsme já, i můj chlap totální mimoni a měli by jsme se nad sebou zamyslet 8)

nejspis jo :)

  • Citovat
  • Upravit
33022
30.6.16 18:41
@Verunecka289 píše:
8o 8o 8o úmyslně ubližovat někomu, oplácet s úmyslem ublížit 8o 8o ježíši 8o to je fakt láska až za hrob 8o a nebo je ti 11 let :roll: :nevim: takhle se dospělý člověk nechová k někomu, koho miluje a záleží mu na něm :nevim: a nebo jsme já, i můj chlap totální mimoni a měli by jsme se nad sebou zamyslet 8)

vítej do klubu :mavam: vidím to stejně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová