Problémy s manželem, je zlý?

Anonymní
23.8.21 16:17

Problémy s manželem, je zlý?

Můj manžel byl vždycky hrozně výbušnej.
Vždycky ho všechno naštve, nic neřeší v klidu, ale pak přijde a omlouvá se.
Jenže je to pořád horší a horší.
Nechci říkat, že je nějakej zlej, ale kolikrát mi řekne krávo, huso, na děti křičí i třeba kvůli rozlitému pití.
Děti pak končí s pláčem v pokoji.
Manžel dětem nevěří, oni v něm nemají žádnou důvěru a s ničím se mu nesvěřují, bojí se ho…
Snažila jsem se mu několikrát vysvětlit, že jde všechno řešit v klidu, ale marně…
Co byste dělali na mém místě vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
697
23.8.21 16:21

Já bych to nikdy nenechala dojít tak dakeko, že bych si dotyčného vzala za manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3248
23.8.21 16:23

Bud by se sel okamzite lecit nebo by se odstehoval a chodil za nami jen v pripade, ze by se vydrzel chovat prijatelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6476
23.8.21 16:24
@Anonymní píše:
Nechci říkat, že je nějakej zlej, ale kolikrát mi řekne krávo, huso, na děti křičí i třeba kvůli rozlitému pití.
Manžel dětem nevěří, oni v něm nemají žádnou důvěru a s ničím se mu nesvěřují, bojí se ho…
Snažila jsem se mu několikrát vysvětlit, že jde všechno řešit v klidu, ale marně…
Co byste dělali na mém místě vy?

v zivote bych si s takovymto clovekem neporidila deti, to musi byt super, se porad strachovat, co, kdo, kdy provede, a bude rev… a to castovani hrubymi vyrazy.??? me prijde, ze je dnes vyhlasene pro copywritery tema… neschopne zenske, co si nechaji od chlapa vse dovolit… bo co dnesni tema, to jedna zoufalka za druhou :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
23.8.21 16:24

Rozhodně bych nebyla s někým, kdo mi nadává a zvlášť pak křičí na mě i na děti. Pokud bych neviděla snahu, že s tím něco dělá a lepší se to, nevydržela bych to…
S manželem spolu nejsme zas tak dlouho (jako třeba 10 let :) ), ale když čtu, že po roce se páry začnou hádat nebo dohadovat - nechápu.. jak kdyby to bylo normální. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
23.8.21 16:30

A ty děláš co? Mlčíš a přecházíš to, i když řve a nadává nejen tobě, ale i dětem. Takového bych již dávno vykopla. Člověk tady nad těmi příběhy nestačí žasnout, jak se někdo rozchází kvůli kravině a jiný zase snáší takovéto chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6598
23.8.21 16:31
@Anonymní píše:
Co byste dělali na mém místě vy?

A co bys chtěla ty? Klid u vás prostě nebude a bude to jen horší. Děti budou nerváci a budou utíkat z domova a nebo budou to, co on. Nějaká poradna by byla na místě i kdyby on nechtěl, sla bych sama. Máš nějaké zázemí kam byste mohli odejít kdyby to bylo nesnesitelné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
23.8.21 16:31

Tak bych asi odpověděla, když jsem já kráva, pak ty jsi korunovanej vůl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6598
23.8.21 16:35
@markytka3 píše:
v zivote bych si s takovymto clovekem neporidila deti, to musi byt super, se porad strachovat, co, kdo, kdy provede, a bude rev… a to castovani hrubymi vyrazy.??? me prijde, ze je dnes vyhlasene pro copywritery tema… neschopne zenske, co si nechaji od chlapa vse dovolit… bo co dnesni tema, to jedna zoufalka za druhou :nevim: :lol:

Chytrá ženo, děti už jsou na světě. Do babyboxu už se asi nevejdou. A nenadavej zase. Kazdy nemůže být tak úžasné predvidavy jako ty a neví, jak se to soužití bude vyvíjet. Dalo by se říci, že kromě tebe asi nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
23.8.21 16:35

Takového jsem mela otce, hrozného cholerika. Rvani a nadávky mamince byly na denním pořádku, později k tomu byly i záchvaty, kdy ji vyhazoval z bytu, auta… Nutno říct, že ona si to nenechala líbit, takže byla doma Itálie, hrozny. K nám detem tak šílený nebyl, ale rvani i výprask jsme si taky užily. Cele dětství jsem si přála, ať se rodiče rozjedou, netesila jsem se na víkendy. Svým dětem bych toto v životě neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2387
23.8.21 16:38

S takovym clevekem bych nebyla uz kvuli detem. Vyroste z nich uzlicek nervu, chudaci deti. Tata prijde domu a deti se jdou schovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
23.8.21 16:44

Já bych se zamyslela nad tím, proč ho milujes, jaké vlastnosti na něm obdivuješ… Výsledek te možná podstrčí směrem k němu nebo od nej. Já bych určitě navrhla parovou terapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68917
23.8.21 16:48

Proc manzel detem neveri.
Deti se ho boji proc, ze zarve?
Byl takovy odjakziva, pises, tak co se zmenilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.8.21 16:59

Psychoterapie. Cholerikem zůstane, ale naučí se to vyjadřovat jinak. Kdo ví, zda netrpí nějakou frustrací nebo nepřijal nějaké negativní vzorce z rodiny.

No jo…ale půjde do té terapie? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 17:02

@Wenn.Nox
Taky nechápu, my spolu 10 let jsme, a v životě jsme na sebe nekřičeli, natož si nadávat…

ano, vyjasňovat si názory na něco je normální, ale pokud by mi někdy manžel řekl huso, tak mu asi řeknu, že s husou určitě žít nechce a jdu za někým, kdo si o mě tohle nemyslí. Můžu zkritizovat nějaké jednání, že to byla pitomost, ale ne říkat manželovi, že on je pitomec, to je strašný rozdíl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat