Proč je přítel po sexu naštvaný

Napsat příspěvek
Velikost písma:
405
19.2.25 09:17

Nemiluje tě a má tě jen na šous.., jak jednoduché. :pankac: hledá jinde a stejně to půjde do kopru a ty ani teď nedokážeš pochopit, že o tebe nestojí. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2670
19.2.25 09:21

Holka a důvod proč s nim jsi? Mě by toto předvedl jednou a letěl by jak namydlenej blesk! Co takhle si najít chlapa, kterej ti po sexu dá pusu, přitulí se k tobě a řekne lásko to bylo úžasný si skvělá.
Neboj to fakt není žádné sci-fi. A tohoto blba pošli do oběhu. Ať si tohle s nim užívá zas nějaká jiná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
19.2.25 09:23

Mimisek ho udělá šťastným, zapracujte na tom :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.25 10:26
@Veselej kluk píše: Více

Ano očividně je to blb, totální ignorant a neumí komunikovat. Řešení by bylo komunikovat o tom aby se tazatelka dozvěděla kde je problém (a pak ho stejně komput někam, protože normální člověk se takto nechová).

  • Citovat
  • Upravit
11806
19.2.25 16:16

Vykopnout. To já jsem třeba po sexu nejsladší čumáček, takže to, co ode mě tady čtete, je vlastně silně odstředěná verze mého já, měli byste mě zažít po sexu. Nebo po Nutelle. Kdo si myslí, že jsem sladkej, dá tomuhle příspěvku srdíčko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34098
19.2.25 16:23
@Ivanka330 píše: Více

On nechápe proč s tebou spí :mrgreen: No, jak už se tady líše, dobře mířený kop do rozkroku zaručí, že chvilku nic nebude. A ty se seber a s takovým hovadem se nezahazuj.
Já fakt doufám, že to je jen další výmysl :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
24.2.25 21:10
@MartaProchajda píše: Více

Jojo to máte pravdu… je to smutný ale ano..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
MartaProchajda
24.2.25 21:12
@Ivanka330 píše: Více

Nebo si u toho představoval kamaráda. :P

  • Citovat
  • Upravit
2105
25.2.25 21:06

A proč že sebe děláš levnou pracovní sílu?
No ještě pupek to chce, pár facek vždy po ránu a odevzdávat výplatu a konečně bude ten buran spokojen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24785
26.2.25 07:36

To nemáš žádnou sebeúctu? :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1106
14.11.25 08:16

Jak můžeš napsat, že sex je dobrý a máš z něj dobrý pocit. Takhle nevypadá normální sex dvou zamilovaných lidí. Najdi si někoho jiného a uvidíš, že to bude mnohem, mnohem lepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1115
14.11.25 08:34

Jako ale přitom máme sex dobrý já mám z toho dobrý pocit ale on jakmile se udělá začne dělat zvuku typu „eh“ a tak a uplne na hubě mu vidím že je nasraný.

Evidentně on s vámi tento názor nesdílí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34098
14.11.25 08:42
@Jancka_K píše: Více

Psala to v únoru, tak už jí to snad došlo, jestli ne, tak její blbost že se zahazuje s někým takovým.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1115
14.11.25 08:51

@arinecka
Aha, já si taky nevšimnul, že je to stará diskuze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6599
14.11.25 23:37
@Ivanka330 píše: Více

Mimisek.by to nespravil?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová