Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@jirabobes píše:
Ahoj
moje první tetování jsem si nechala udělat asi v 19 letech. Je pro štěstí.
Jinak každá moje kérka má význam, kromě toho, že se mi to líbí. Když nechci, tak nikdo nic neuvidí. A to moje největší kérka má asi 160cm - začíná na krku a končí na nártu.
tak ta by mě zajímala ![]()
Já mám tetování 3.první na pravé lopatce počáteční písmena jmen svých dětí. na pravém předlodktí mám iniciálu mého muže a ještě na lýtku (přes celé lýtko)ornament. první dvě tetování mají symboliku a to na lýtku mám sobě pro radost. bčas přemýšlím ještě nad nějakým dalším tak uvudím. ![]()
@Eny.x Narozením dítěte se vztah pěkně provětrá…držím pěsti, aby tetování nebylo na závadu.
@midlajs
přesně tak
. To já nesmím mít viditelné tetování kvůli práci
… jinak bych to taky neřešila ![]()
@midlajs Potom co mam první a druhé tetování na závadu víc už nebude asi nikdy nic.
@yweth jo, to by me zajimalo co delas za praci, kde se to nesmi? Pod statem nejaka sprava?
@midlajs píše:
@yweth jo, to by me zajimalo co delas za praci, kde se to nesmi? Pod statem nejaka sprava?
Tak rekla bych kazda prace, kde chodi clovek na jednani, setkava se s klienty a tak. Si nedokazu predstavit prijit na jednani s protistranou v kostymku a mit viditelne potetovany nohy nebo ruce. Myslim, ze prijit takto na pohovor, tak me do prace neprijmou.
@LennaZS píše:
Mam 4 tetování, z toho jedno pres cela zada. Manžel, moji bráchove, mamka, všichni. Chodíme k vyhlášenemu klukovi, je to fakt borec. Nase tetování ma svuj význam. A jestli trend? Pro nas spis droga, uz to nejde stopnout
Téda. Vždy když tu někoho vídám častěji, tak si podle názorů udělám tak nějak obraz co je to asi za typ člověka
Čas od času tu natrefím na Tvůj příspěvek a opravdu bych do Tebe neřekla, že máš tetování přes celá záda
Z minulých příspěvků jsi mi připadala jako spíš hrozná vzorňačka. Laktační poradkyně, co vše stíhá, doma naklizeno, tři dětičky, to tetování mě dostalo ![]()
@Gorlami píše:
Tak rekla bych kazda prace, kde chodi clovek na jednani, setkava se s klienty a tak. Si nedokazu predstavit prijit na jednani s protistranou v kostymku a mit viditelne potetovany nohy nebo ruce. Myslim, ze prijit takto na pohovor, tak me do prace neprijmou.
To bych ale vubec nerekla?! Myslis ze az tak?
@midlajs Ano, pracuju pro stát, tak proto. Ale @Gorlami má naprostou pravdu, je hodně zaměstnání, kde tetování, ne že třeba vyloženě být nesmí, ale spíše by to ani nebylo vhodné.
@midlajs píše:
To bych ale vubec nerekla?! Myslis ze az tak?
Myslim, ze az tak a to nepracuju v nejak „usedle“ firme jako jsou banky, poradensky fimy, pravni kancelare atp., tam pak musis chodit na jednani v kalhotech a dlouhe kosili furt, si myslim. Ja se teda v praci nikdy nesetkala s viditelne potetovanym a to jsem uz nejaky ty meetingy absolvovala.
@midlajs píše:
@Eny.x na zavadu?
Myslela jsem to tak, ze větší,,nejistotu" v tetování už mír nemůže než u těch 2 co mam.
@Eny.x píše:
Myslela jsem to tak, ze větší,,nejistotu" v tetování už mír nemůže než u těch 2 co mam.
Proc je nejistota v uvozovkach?
@Gorlami píše:
Myslim, ze az tak a to nepracuju v nejak „usedle“ firme jako jsou banky, poradensky fimy, pravni kancelare atp., tam pak musis chodit na jednani v kalhotech a dlouhe kosili furt, si myslim. Ja se teda v praci nikdy nesetkala s viditelne potetovanym a to jsem uz nejaky ty meetingy absolvovala.
Kdyby mela zena na rameni tetovani treba ruzi, tak bych nepochopila, kde se berou predsudky. Ovsem kdyby mela vytetovany napr. hakovy kriz, o tom by se dalo polemizovat. Co je na „ruzi“ spatneho? ![]()