Proč mám na vztahu pracovat jen já?

302
27.7.13 10:41

Proč mám na vztahu pracovat jen já?

Nedávno jsem tu zakládala téma, ve kterém jsem se ptala, jak na to, když se s dítětem ledasco změnilo. Vlastně jsem zjistila, že jsem naštvaná. Protože obecně to má být tak, že mýmu miláčkovi se nezmění vůbec nic - má své koníčky, volnost, když přijde z práce má uvařeno, uklizeno a já držím hubu, aby si chudák po práci odpočinul. K tomu musím přece o sebe dbát, aby ze mě nebyla cuchta nebo slepice. Takže intelektuálně se tříbit, cvičit, šlechtit se - kdy to nevím. Samozřejmě pravidelný přísun sexu. Protože kdyby tohle všechno nebylo, tak se mu přece nemůže nikdo divit, že by si našel milenku. Co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58735
27.7.13 10:43

Že rozumný chlap pomůže v rámci možností a nenechá Tě třeba samotnou sedět doma na zadku, ale vymyslí to tak, ať máš buď čas taky na sebe, nebo ať v tom fičíte společně.. Samože né chlap, který maká 20 h denně, vč víkendů.. ale Ti ostatní ano..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
27.7.13 10:50
@LaternaM píše:
Nedávno jsem tu zakládala téma, ve kterém jsem se ptala, jak na to, když se s dítětem ledasco změnilo. Vlastně jsem zjistila, že jsem naštvaná. Protože obecně to má být tak, že mýmu miláčkovi se nezmění vůbec nic - má své koníčky, volnost, když přijde z práce má uvařeno, uklizeno a já držím hubu, aby si chudák po práci odpočinul. K tomu musím přece o sebe dbát, aby ze mě nebyla cuchta nebo slepice. Takže intelektuálně se tříbit, cvičit, šlechtit se - kdy to nevím. Samozřejmě pravidelný přísun sexu. Protože kdyby tohle všechno nebylo, tak se mu přece nemůže nikdo divit, že by si našel milenku. Co vy na to?
Že sis zvolila špatného partnera. A že je jen na tobě, co s tím uděláš. Možná se energie posunou, možná půjdete od sebe. Ale je to na tobě.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
@LaternaM píše:
Nedávno jsem tu zakládala téma, ve kterém jsem se ptala, jak na to, když se s dítětem ledasco změnilo. Vlastně jsem zjistila, že jsem naštvaná. Protože obecně to má být tak, že mýmu miláčkovi se nezmění vůbec nic - má své koníčky, volnost, když přijde z práce má uvařeno, uklizeno a já držím hubu, aby si chudák po práci odpočinul. K tomu musím přece o sebe dbát, aby ze mě nebyla cuchta nebo slepice. Takže intelektuálně se tříbit, cvičit, šlechtit se - kdy to nevím. Samozřejmě pravidelný přísun sexu. Protože kdyby tohle všechno nebylo, tak se mu přece nemůže nikdo divit, že by si našel milenku. Co vy na to?
Že chlap musí taky pěkně máknout, aby ten vztah vydržel. Pokud žije dál stejným stylem, tak myslím, že partnerství nevydrží nebo je ta ženská svatá. :lol:
Ale najdou se ženské, které chtějí, aby chlap pomáhal s dětma, domácností, on pomáhá, snaží se a ony stejně nosí vytahaný tepláky a mastný vlasy.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Míša_8888

Můj chlap například docela rychle pochopil, že s miminkem se život mění nám oběma, protože je nás obou. Došlo mu, že když nebudu mít prostor na svou zábavu, koníčky, odpočinek nebude se mnou k vydržení - takže teď mě posílá spát nebo se projet na kole atd. :) Často stačí to chlapovi pořádně vysvětlit (nečekat až mu něco dojde samo) a pokud to nepomůže tak předvést, jak jsi pak příjemný společník když nějaký oddych máš, versus jak nepříjemný společník jsi, když seš doma uvázaná jako pes u boudy…

• Nahlásit
  • Citovat
11133
27.7.13 10:52

Nevim, proc by se partnerovi nemelo nic zmenit…
Muj manzel ma teda zivot na ruby :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
27.7.13 10:59

@LaternaM Zrovna včera to bylo podrobně řešený v sexu ve městě :mrgreen: že chlap se nikdy nezmění a když už, tak ke svý potřebě, měnit se musí ženská… ale to je z USA, tak kdoví jak tady :palec: :palec: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
27.7.13 11:07
@Drovers píše:
Ale najdou se ženské, které chtějí, aby chlap pomáhal s dětma, domácností, on pomáhá, snaží se a ony stejně nosí vytahaný tepláky a mastný vlasy.
:lol: :lol: Tak nějak to vypadá momentálně u nás! Ale přece se doma nebudu malovat jak na večírek a nosit lodičky :mrgreen:.

@LaternaM Fakt by mě bavilo být s takovým chlapem :zed: ať si najde milenku, ale ať mu taky navaří, uklidí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
27.7.13 11:10

Teď sem na něco náhodou narazila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
27.7.13 11:10

No být by to tak samozřejmě nemělo, ale řekla bych, že praxe je jiná ;)

maluju se jen když manžel není doma. To je zrovna dnes. Ta nesnesitelná lehkost bytí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 11:12

Po dvouletém vztahu, kde jsem byla přesně na tom tak jak ty popisuješ. Zpětně to vidím jako promarněné dva roky života.
Teď mám muže, který mě má rád takovou jaká jsem, má mě rád, nechce abych se jakkoli měnila. Vrátila jsem se ke své původní barvě vlasů, přestala jsem nesmyslně hubnout, přestala jsem si kupovat trička s mega výstřihama, když se v tom stejně necítím dobře.
Na vztah jsou vždycky dva, tak oba by měli dělat co mohou, aby ten vztah byl krásný a pohodový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
27.7.13 11:17

Na vztahu musí makat oba dva a navíc ještě musí mít tak nějak podobná očekávání a podobné cíle kam asi směřovat, jinak jde vztah do kytek, když to táhne jeden.
Najednou mu dojdou síly, něco se v něm jakoby zlomí a je konec.
A ten druhej pak kouká z otevřenou hubou co se to najednou děje, když byli takovou dobu v pohodě.
Nakonec je největší hajzl ten co to celou dobu táhl, protože chce opustit toho co se jen vezl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stazinka09
27.7.13 11:26
@Heineken píše:
Na vztahu musí makat oba dva a navíc ještě musí mít tak nějak podobná očekávání a podobné cíle kam asi směřovat, jinak jde vztah do kytek, když to táhne jeden.
Najednou mu dojdou síly, něco se v něm jakoby zlomí a je konec.
A ten druhej pak kouká z otevřenou hubou co se to najednou děje, když byli takovou dobu v pohodě.
Nakonec je největší hajzl ten co to celou dobu táhl, protože chce opustit toho co se jen vezl.

je to tak, výstižný popis. Zažila jsem, mě to přišlo jako pocit vyhoření, už pak ani není z čeho brát síla.. jako beru, že se třeba ve vztahu střídá aktivnější a pasivní období, ale aby to dlouhodobě táhl jen jeden (jedno jestli chlap nebo ženská), tak to nejde, leda že by byl masochista/tka

• Nahlásit
  • Citovat
9649
27.7.13 11:35

Myslim, ze je to pekna blbost (v tom spravedlivem svete)… ja jsem to presne tak mela s mym byvalym partnerem - jeste jsem od neceleho roku ditete normalne prcovala. A on malou nepohlidal ani o vikendu. :zed:
I chlap by mel makat, ditko pohlidat, pomoci v kuchyni, neco poklidit, venovat se jak sobe tak zene… vse vzajemne! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
27.7.13 11:36

@LaternaM Svobodné matky mají sice občas hluboko do kapsy (zdaleka ne vždy), ale podobné věci vůbec řešit nemusí, vařit a uklízet mohou dle vlastního uvážení a doma mohou chodit klidně s neumytými vlasy.

Není jim snad někdy nakonec líp?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama