Prodávání oblečení a hraček po dětech

Napsat příspěvek
Velikost písma:
31292
25.1.16 12:41

@Eveelin jak jsi tu skupinu nazvala? Důležité ;)
A pozvi tam všechny kamarádky, co v okolí máš, ono to chvíli potrvá, bude to stát nějakou práci (vytvořit alba na jednotlivé velikosti, uspořádat pravidla Bazárku), ale má to většinou výsledky.

Já sem nyní součástí dvou takových skupin na FB, a v každé je tam nyní asi tak 5000 členů a obchoduje se tam velmi svižně ;) Funguje tam i poptávka - opravdu funguje :lol: a koupíš tam skoro všechno. Od oblečení, přes elektroniku až po služby

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6437
25.1.16 12:41

@Eveelin Ahojky :mavam: Prodávám přes MMB, Modrý koník, Bazoš a tady ;) dřív jsem dávala i na Aukro, ale tam si pak strhnou provizi, tak to tam už nedávám :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
25.1.16 12:41

@Kry5t0fek a ještě se zeptám - na dobírku nebo si necháš předem zaplatit na účet?

Máme teď oblečení - klučičí i holčičí, značkové i obyč z Tesca, různé velikosti až do 152, jarní i letní. S čím bych teď měla mít největší úspěch? Mám třeba začít prodávat trička? Nějak nevím, kudy do toho ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3968
25.1.16 12:42
@Eveelin nevím jak máte staré děti a tak se zkusím zeptat? Nenašla by jste doma na kluka velikost 122/128 rozepínací mikiny a nějaké to pyžamo :mavam: předem děkuji :mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6437
25.1.16 12:43

@martina.se To se divím 8o fleece overaly jsem sháněla pro malou na zimu na spaní ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
25.1.16 12:44

@martina.se díky za zkušenost. Právě jsem nově i v jedné FB skupině - tuším že okolí Jižního města a zdálo se mi, že v lednu se tam vůbec nenakupuje. Nabídek tam je dost. Tak nevím, jestli nemají lidé po Vánocích peníze nebo čím to je :think: Ani jsem tam nezkoušela nic dát. Ale možná to nakonec udělám a uvidím…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
25.1.16 12:45

@kanka80 také jsem je na podzim sháněla ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
25.1.16 12:46

@Eveelin Jen převodem, na dobírku je to dražší a i tak bych si nechala napřed poslat za poštovné abych o něj nepřišla kdyby si nevyzvedla maminka jako že takových není málo :-/ a teď bych začala s prodejem na jaro/léto :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
25.1.16 12:47

@Eveelin poštou, ale vždy jsem nabízela hodně věcí najednou - né v jednom inzerátu, ale třeba třicet věcí v podobných velikostech.
Např. 10× punčocháče, 5× mikina, 10× triko, 2 bundy, 5× kalhoty, 5× tepláky. Rozdíl max. dvě velikosti. Pak to mizelo…samozřejmě je to o nasazení ceny. CHceš se věcí hlavně zbavit, nebo potřebuješ vydělat zpět větší část nákladů? Oblečení je dnes na netu všude tolik, že pokud to není nějaká hyperžádaná značka, tak to prostě neprodáš.
Např. obyčejné nošené punčocháčky za dvacku prodáš, značkové za stopade ani náhodou. A co na tom, že funglovky stály pětikilo ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
25.1.16 12:47

@Eveelin A jinak jestliže máte toliko oblečení různých velikostí tak mi můžete poslat do zprávy odkaz třeba na fb stránku nebo název :palec: děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
25.1.16 12:47

@Hromnice to jste zlatá. Hned bych měla první obchod :kytka: Mám 2 syny, mladšímu jsou 4, takže si po starším nechávám věci pro něj a ráda bych prodala to klučičí do cca 3,5 let. Tu velikost do 152 mám pro holky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
25.1.16 12:50

@Eveelin Synovi je 2,5 takže bych taky mohla něco vybrat :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
25.1.16 12:51

@Eveelin v lednu se moc nenakupuje - zimní ještě drží, na jarní je trochu brzo (by se člověk bál, aby z toho dítě zatím nevyrostlo), navíc je to po vánocích, takže spousta dětí zásobených od Ježíška…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
25.1.16 12:53

@Mar__tanka1983 Já právě už vybírám na jaro/léto :lol: chtěla jsem ještě čekat s nákupem ale mizí mi to pod rukama a já osobně nakupuji ráda takhle s předstihem a postupně :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
25.1.16 12:53

@Mar__tanka1983 to máš super skupiny na FB :palec: Neposlala bys mi název? Založila jsem skupinu s názvem Říčansko a k tomu ten bazar. Takže název je v pořádku. Pozvala jsem asi 25 lidí, co jsou z této lokality a okolí. Ale zatím tam mám jen své 2 inzeráty (ty hračky, co mám i tady). A nechci to zahltit, tak čekám, jestli se někdo přidá :think: Založila jsem ji včera. Tak musím být trpělivá :think:

Právě ta FB skupina, kde jsem udala postele, prodává bazarové věci z Ikey. A může se tam prodávat jen tato značka (jiný nábytek ne). Má asi 70.000 (!) lidí. Tak tam dobré zboží a za dobrou cenu jen sviští ;)

Příspěvek upraven 25.01.16 v 12:54

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák