Pronatal Repro - České Budějovice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1725
26.3.15 13:57
@Nemajza píše:
@Irinka0210 diky za odpověd :D. Ja jsem si pravě říkala, jestli bych třeba mohla jit na nezavaznou konltaci.Mam teď z Artu naplanovanou laparoskopii a imunologii, tak bych chtěla aby se na mě Špička podival a rekl mi svuj nazor na postup…jestli je to takhle dobre a pak bych přesla. Ja nemam s Artem nejake spatne zkušenosti (jen ty 2 nezdařené pokusy) ale posledni dobou se jim nevede a na Pronatal slýcham samou chválu, jak na doktory tak na laboratoř :D

Přesně tak, žádná špatná zkušenost… ale důvěra taky tedy ne. Mám za sebou, co ty. A chci prostě víc :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1983
26.3.15 21:41

@Vena123 ja jezdim do brna.. je to mazec, ale pro dobro veci mi na case nezalezi..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2314
31.3.15 17:09

@Douby ptali se tě v pronatu, proč odcházíš nebo kam jdeš jinam, když si si šla pro papíry?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
31.3.15 18:22

@Redík Já jsem si je brala průběžně a na rovinu jsem jim to neřekla. Řekla, jsem, že až se s manželem domluvíme tak se ozvu. A už tam určitě nepůjdu. Jsem spokojená v CUBE, vzali mě do studie, včera jsem byla na ET a teď akorát čekám. Nemají tam s mojí pojišťovnou smlouvu, takže si asi i změním pojišťovnu jestli to nevyjde, protože jsem tam byla spokojená. Dr. Višňová je opravdu moc milá a taková vstřícná…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
31.3.15 19:47

@Danny77 a kam do Brna? Do heliosu? Ten právě zvažuji, stránky na mě úžasně zapůsobily, přidá mi tento CAR hodně profi… kolikrát tam za ten cyklus musíš jet?
Co Ti dělali navíc než v jiných CAR? A na úspěch tedy čekáš vlastně vid?
Přeji, aby byl úspěšný :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1983
1.4.15 08:31

@Vena123 jezdím do Reprofitu k dr. Machačovi a jsem fakt spokojená… jezdím tam podle potřeby.. 1. konzutace, pak nabrání krve na HP, konzultace - protokol a výdej léků, 1. UTZ, OPU, ET… bohužel to nedopadlo, takže teď jedu na konzultaci po neúspěchu.. nic zvláštního mi nedělali, my všechna vyšetření měli hotový dopředu..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
1.4.15 13:49

@Danny77 aha, tak to mě mrzí… máte mrazáčky? Nebo Tě čeká další cyklus? Je tolik faktorů, které úspěch ovlivnují, že je zázrak, když se fakt sejdou a klapne to. A čas neúprosně běží. 14.4 jedem do Plzně a 15.4. na nezávaznou konzultaci do Pronatalu. Tak uvidím, výsledky imuno budou až v půli května, takže je čas vyhodnotit, kde dáme další IVF.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2314
2.4.15 17:01

@Douby Ahoj, tak si představ, že jsem tam volala, aby mi připravili dokumentaci a nestačila jsem zírat :-(. Řekla mi, že to rychle nebude, že to může trvat i 30 dní dle doktora, aby napsal zprávu, a že mi všechno nemusí dát. Mám napsat žádost o vydání a připravit si 250,–, že mi někdy zavolají, až to bude. Mají prý směrnice a podle nich se musí řídit. Já tam beztak zajdu bez zavolání. Fakt mazec!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
2.4.15 17:26
@Redík píše:
@Douby Ahoj, tak si představ, že jsem tam volala, aby mi připravili dokumentaci a nestačila jsem zírat :-(. Řekla mi, že to rychle nebude, že to může trvat i 30 dní dle doktora, aby napsal zprávu, a že mi všechno nemusí dát. Mám napsat žádost o vydání a připravit si 250,–, že mi někdy zavolají, až to bude. Mají prý směrnice a podle nich se musí řídit. Já tam beztak zajdu bez zavolání. Fakt mazec!!!

To teda koukám…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
2.4.15 17:53

@Redík Samotná dokumentace je majetkem toho, kdo ji vytvořil, ale na informace v ní obsažené máš nárok prostřednictvím výpisu, či kopie. Jestli se chovaj takhle tak to teda je jednání!! Jinak bych zkusila tam zajít a řekla bych si o to. Třeba tam bude někdo vstřícnější! Mě fakt vše rovnou kopírovali a ani jednou nebyl problém. Sami mi řekli, že na to mám nárok. To bych je poslala pěkně do hajzlu!!! To si dřív ty výsledky uděláš jinde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2314
2.4.15 19:02

@Douby Dělají akorát zle, podle mě jim tam moc lidí nechodí. Ani jsem nemusela vysvětlovat, proč to chci. Asi jí to bylo hned jasný. By mě zajímalo, kolik nás tam už bylo pro dokumentaci, když se takhle chovají. Ono by to tam chtělo vychytat sestru a ne tu u recepce. Jenže ta u recepce má oči všude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
2.4.15 19:08

Ty si mluvila s tou u recepce? Ta ti nic nedá a je to pěkná pipina. Já po ni chtěla výsledky manžela a řekla mi ze na ne nemam nárok o když jsem mela jeho souhlas podepsaný. Zkus sestru nějakou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2314
2.4.15 19:58

Mluvila jsem s ní po tel., nikdo jinej to asi bohužel nebere :-)Je blbý, když tam budu postávat a odchytávat sestru a ona na mě bude koukat :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
2.4.15 20:09

No to jdi před ordinaci a chytni jí tam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2314
2.4.15 20:23

Já tam jedu v úterý, tak to zkusím. Jinak jsem jim poslala email s tou žádostí, jak si paní přála.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.