Pronatal Repro - České Budějovice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1319
29.4.15 11:24

@Lucík 88 Určitě jo, já mám taky pořád strach.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
29.4.15 11:31

@Douby Asi nás jen tak nepřejde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
29.4.15 20:22

@Douby @Lucík 88 no dámy, moc pěkný… tak snad jsou největší hrůzy čekání za vámi a čeká vás krásné a bezproblémové těhotenství.
Za necelých 14 dní si jedu pro výsledky imuna akdyž to bude OK tak jdeme do toho. Jak dlouho trvá v pronatalu schválení pojištovnou???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
29.4.15 21:17

@Vena123 Já jsem v Pronatalu na IVF nebyla, byla jsem v CUBE ve studii. Ale co si vzpomínám tak sestra tenkrát v Pronatalu říkala cca 3 týdny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
29.4.15 22:13

@Vena123 Ahoj, moc děkuji a držím ti pěsti. Teď před 2.IVF jsem měla schváleno asi do 10 dnů, je to opravdu rychlé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
30.4.15 20:10

@Douby @Lucík 88 tak já se na to dnes při odběru na HP ptala, páč bych hned další měsíc začala stimulku s MS a právě kvůli jiné poj než VZP to může trvat až max 30 dní. Tak prej napíšou na poj. už dnes, aby to běželo. Tak pokud imuno bude v pořádku a pojištovna dodrží max lhůtu, bude to o „prsa“ ale díky za info :hug:
@Lucík 88 a Tobě se zadařilo na druhý pokus??? Měla jsi něco jinak, nebo náhoda??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
30.4.15 21:18

@Vena123 Ahoj, tak snad ti to vše teď vyjde. Na 1.IVF jsem byla minulý rok v dubnu a vzhledem k tomu, že jsem nebyla u VZP, tak jsem musela do Prahy, potom KET byl v ČB, ale také neúspěšný. Rozhodla jsem se nějaký čas počkat a tento rok v lednu jsem šla na hysteroskopii a potom v únoru 2.IVF už tady v ČB a zatím to vypadá, že se zadařilo. Ty jsi změnila CAR?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
1.5.15 23:55

@Lucík 88 já také budu muset na OPu a Et do Prahy… ale to jsou dvě cesty. Jo já přešla z ARTu. Tam se mi doposud nezadařilo, tak si říkám, že změna třeba pomůže. Jinej MUDr, stimulace, laborka. A třeba taky ne… uvidíme…
To Ti přeju, je to strastiplná cesta…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
25.5.15 20:30

Tady je to nějaké hluché, cožpak nikdo nestimulujete apod?? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
133
29.5.15 16:09

U nás vše pozastaveno :,( SPG katastrofa, nepoužitelné ani na IVF-ICSI, zkusí ještě jeden pokus a když nic, musíme k andrologovi :,( znovu se snažím zvednout hlavu, přijmout to, nabrat síly, nevzdávat se, bojovat a hlavně být oporou…je to těžké :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
29.5.15 17:02

@oneLucie To je mi moc líto. Nemůže to být způsobeno stresem? Manžel měl ukázkovej SPG a do roka se mu to strašně zhoršilo kvůli stresu v práci. Přeji hodně sil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
29.5.15 20:16

@oneLucie je pravda, že každý „vrh“ je jinak kvalitní. V Plzni, jsme měli velké množství a kvalitní, nicméně absoůlutně líný. A v pronatalu zase úplnej průměr. Bereme doporučeně z plzně selen, zinek, éčko a nějaký antioxidant. To máte trvale blbý spermio?
Kočko a Ty jdeš prvně na IVF? Nebo až ted v procesu se zjistilo toto?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
133
30.5.15 12:04

Ano, snažíme se o první, 4 roky přirozeně nic, teď už to víc než půl roku řešíme s dr., mě zjistili vysoký prolaktin, beru Dostinex a už to mám min.3 měsíce v normě, jinak jsem úplne v pořádku. 1.SPG v nemocnici - málo a nepohyblive - musíte jedině na IVF-ICSI :( 2.SPG dělali už v centru, tam ani 1 kus :,( vysvětlení žádné, doporučení dárce 8o nebo přes specialistu zkusit operaci. Ještě jednou půjdeme na SPG do centra a pak se uvidí. Do teď mu nikdo neudělal ani ultrazvuk, ani nebyl u urologa, to mě trošku zaráží, přeci to musí mít nějakou příčinu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6997
3.9.15 15:57

Ahoj holky, jsem nová pronatalka, mám za sebou vstupní konzultaci a vstupní vyšetření, ted čekáme na výsledky. :nevim:
Jsem zvědavá, co nám řeknou.

Je tu někdo, kdo je na tom stejně jako já? 4etla jsem hodně diskuzí a dost mi to pomohlo :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1725
3.9.15 17:33

@Kriistyna ahoj, tak po dlouhé době někdo :hug: tak jsi na začátku, s výsledkama a další ms se vám řeknou zda by mohla stačit IUI nebo IVF. Já měla 3 transfery v artu a ani tuk. Ted jsem po 1 transferu tady a čekám na zmizení hematomu a objevení srdíčka. Byla jsem s krvácením a byl zjištěn ten hematom, jinka vše ok…tak mám nařízený týdenní ležení…jsem moc spokojená…
Tak at je vše v pořádku a k IVF u vas nedojde, je to psychicky i cenově náročné, ale pro to malý štěstí to člověk prostě podstoupí :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.