Propadnuti ve škole koronavirus

Anonymní
9.5.21 14:23

Propadnuti ve škole koronavirus

Dobrý den chci se zeptat zda nás mohou dát učitele propadnout takhle v teto těžké době jsem v 8 třídě velící se snažím mám doučování vše jsem online výuce dělala ale prostě škola mi nejde a bojím se že propadnu tak se chci zeptat zda nás mohou dát propadnout pokud jsme pracovali a ve škole například dostaneme samé špatně známky…
Vážně děkuju za každou odpověď :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16897
9.5.21 14:32

K propadnutí je dlouhá cesta - ještě tam je možnost reparátu.

Jinak to záleží na tom, jak moc mizerné učitele máte, no.

Pokud víš, že je někde problém, tak se domluv s dotyčnými pedagogy jak na tom jsi a ještě máš dva měsíce na to, abys to nějak vytáhla.

Když je vidět snaha a nějak to rešíš, tak tě málo kdo nechá poslat k reparátu. Oni se taky v létě s tebou nechtějí crcat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
9.5.21 15:52

Tak samozrejne, ze muzes propadnout… jses pres rok doma, tak na uceni bylo casu dost. Proc by mely byt jen kvuli nejakemu covidu ulevy?? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
9.5.21 16:14

Nezlob se na mě, ale nechala bych tě propadnout minimálně z češtiny - ale tak do 3. třídy. Tvůj písemný projev je katastrofický. Svým příspěvkem jsi, alespoň mě, absolutně nepřesvědčila o tom, že se učivu dostatečně věnuješ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.5.21 16:14
@Kacenka.k8 píše:
Tak samozrejne, ze muzes propadnout… jses pres rok doma, tak na uceni bylo casu dost. Proc by mely byt jen kvuli nejakemu covidu ulevy?? 8o

Protože je to pro někoho dost těžký rodiče práce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.5.21 16:15
@Ou píše:

Pokud víš, že je někde problém, tak se domluv s dotyčnými pedagogy jak na tom jsi a ještě máš dva měsíce na to, abys to nějak vytáhla.

Když je vidět snaha a nějak to rešíš, tak tě málo kdo nechá poslat k reparátu. Oni se taky v létě s tebou nechtějí crcat.

Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.5.21 16:16
@Ju21na píše:
Nezlob se na mě, ale nechala bych tě propadnout minimálně z češtiny - ale tak do 3. třídy. Tvůj písemný projev je katastrofický. Svým příspěvkem jsi, alespoň mě, absolutně nepřesvědčila o tom, že se učivu dostatečně věnuješ :nevim:

A není to moje chyba tohle nebyl můj dotaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
9.5.21 16:20
@Ou píše:

Když je vidět snaha a nějak to rešíš, tak tě málo kdo nechá poslat k reparátu. Oni se taky v létě s tebou nechtějí crcat.

Takže tak se pozná mizerný učitel, jo? Mizerný nechá propadnout, skvělý nenechá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23977
9.5.21 16:46
@Ou píše:

Mizerný učitel klidně pošle dál dítě, které nemá v dalším ročníku, co dělat, protože bude mít svatý klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9843
9.5.21 16:49
@veve56 píše:
Protože je to pro někoho dost těžký rodiče práce..

Mnoho rodičů chodí do práce. A ty jsi v 8. třídě. Měla by si už umět fungovat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25163
9.5.21 16:53

Popadnout se může. Covid, necovid. Je otázka jak jsi pracovala. Osobně bych dítě, které celou dobu pracuje, snaží se atd. propadnout jen tak nenechala. Pak je ještě otázka z čeho to hrozí. Něco jiného je fyzika, kde na dané téma už nenarazíš a něco jiného matika, kde když nyní se nenaučíš rovnice, tak nemůžeš pokračovat dál, protože bys neměla celou devítku co v matice dělat. Co ti nyní navrhnul učitel na 3/4?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
9.5.21 17:12
@hanka.br. píše:
Mizerný učitel klidně pošle dál dítě, které nemá v dalším ročníku, co dělat, protože bude mít svatý klid.

Tak s tím souhlasím 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24346
9.5.21 20:57

Propadnout můžeš i v téhle době. Jak na tom jsi, víš, předpokládám, podle známek? Pokud bys byla na propadnutí, tak předpokládám, že by to věděli i rodiče. Příště máknout, případně se s rodiči A učitelkou domluvit na doučování, co jiného se dá dělat. Hlavně se na to nevyprdni, teď už ti půjdou známky do průměru k přijímacím na učňák/střední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat