Prosím poraďte! Batole ukazuje kam máme jet jinak se vzteká

5301
14.7.19 18:09

Obe moje deti to kolem druhyho roku delaly :D To mladsi to dela ted, cerstve dva roky, a autisticke neni ani jedno :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21734
14.7.19 18:14

Pokud sedí v kočárku, tak je to dobré. jedno moje dítě házelo na ulici rybičky, když nebylo po jeho. :mrgreen: přečti si spíš o období vzdoru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34101
14.7.19 18:16

@Studie Úplně normální, zkouší co si může dovolit, není třeba být hned vyděšená :mrgreen: Období vzdoru, nechci tě děsit ale bude hůř :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
14.7.19 18:16

To je naprosto v normě :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
111
14.7.19 18:20

Muj syn mi tohle dela obcas v aute :lol: je mu 2 a pul :lol: vzteka se, kdyz nejedu kam chce, ale ma smolika :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
14.7.19 18:21

To je normální uvědomuje si sebe a to, že může něco změnit, ale ještě se neumí ovládat. V tomto věku se děti chovají různě a jsou mezi nimi velké rozdíly. My museli chodit podle obou a postupně to přešlo. Pomáhalo připravit je na to, kudy půjdeme.
Pokud rozumí, sdílí svůj svět, ukazuje a účelně komunikuje, tak bych se autismu nebála.
Hodně dětí má autistické rysy, ale postupně z toho vyrostou. Tomuto bych u 20mesicniho dítěte ani neříkala autistický rys.

  • Citovat
  • Upravit
Billi
14.7.19 18:22

@nozu moje dítě se pravidelně vyvalelo v kaluži a to i když byla jen jedna za celou cestu :lol:

  • Citovat
  • Upravit
130
14.7.19 18:26

@FenekUsaty děkuji. Takže taky na kočáře ukazovali, kam máte jet a když nebylo po jejich, tak se ztekali?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
14.7.19 18:26
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
14.7.19 18:27

@arinecka jak hůř? Mne to přijde síla, ze rozhoduje kam pojedeme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
14.7.19 18:27
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
14.7.19 18:28

@Studie tohle není síla :lol: to je jen začátek období vzdoru. A počkej na první pubertu u predskolaku, to je taky labůžo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
14.7.19 18:30

@Billi Děkuji. Já pravé všude o autismu čtu a už jsem z toho asi zblbla. Ukazuje od roka. Říká asi 16 citoslovce, prinasi předměty. Poslechne příkaz. Ale to vztekani když nejedeme kam chce. Nebo to nemluvím :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
130
14.7.19 18:31

@Ceblma aha. Děkuji. To jsem nevěděla, ze je to tak normální myslela jsem si, ze je to dovne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
880
14.7.19 18:33

Klid. deti s PAS v tomto veku prstem neukazuji. nesdileji pozornost.
tve dite to urcuje smer…a bude ti ho urcovat po zbytek zivota :srdce: a kam chce jet v kocarku? na hriste? do obchodu treba?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin