Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@The_Assassin píše:
Nemám co dodat k tématu, jen jsem chtěla smeknout před vámi, dámy, jež vytváříte láskyplný domov dětem, které neměly na startu moc štěstí![]()
![]()
Díky moc. Právě mě malej češe kostičkou ze stavebnice a říká, že mám ty vlasy nějaký rozdrbaný. Tak si nejsem jistá, jestli nebudou z toho česání ještě rozdrbanější ![]()
@Enmamma píše:
A myslíš, že bys byla spokojená i u dvou tet? Malýmu jsou skoro čtyři roky a zatím je na nás hodně fixovaný, ale nevím, jak to bude vnímat, až to bude vysvětlovat dětem ve škole.
To záleží na něm jak silná bude osobnost, já jsem celkově taková stydlivá a mám takovou blbou povahu. On to určitě zvládne, navíc je to kluk ![]()