Prožila jste některá dětství v pěstounské péči?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5708
2.11.17 13:52
@The_Assassin píše:
Nemám co dodat k tématu, jen jsem chtěla smeknout před vámi, dámy, jež vytváříte láskyplný domov dětem, které neměly na startu moc štěstí :srdce: :srdce: :srdce:

Díky moc. Právě mě malej češe kostičkou ze stavebnice a říká, že mám ty vlasy nějaký rozdrbaný. Tak si nejsem jistá, jestli nebudou z toho česání ještě rozdrbanější :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.17 21:29
@Enmamma píše:
A myslíš, že bys byla spokojená i u dvou tet? Malýmu jsou skoro čtyři roky a zatím je na nás hodně fixovaný, ale nevím, jak to bude vnímat, až to bude vysvětlovat dětem ve škole.

To záleží na něm jak silná bude osobnost, já jsem celkově taková stydlivá a mám takovou blbou povahu. On to určitě zvládne, navíc je to kluk :srdce:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová