Pul roku od odstaveni se tvori mliko

25
4.3.07 15:25

Pul roku od odstaveni se tvori mliko

Ahoj,

mame temer 1,5 l. holcicku, rok jsem kojila a ted stale, kdyz si zmacknu dvorec, vytece par kapek mlika. Mate s tim nekdo zkusenosti?
Je to v poradku nebo mam kontaktovat gyn.?

Moc diky
Lucys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

219
4.3.07 19:24

nevím jestli je to v pořádku, ale já nekojím už skoro rok a mléko (pár kapiček) mi vytéká také.. ale protože jdu za 14 dní k doktorce, tak se na to asi zeptam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
5.3.07 08:02

Ahoj

já prvního přestala kojit v 10 měsících a mléko jsem měla pořád… až do narození druhého, kdy pozvolna po porodu přešlo hned v mlezivo a pak zase v mléko.....

Vím že existují nějaké prášky na zastavení laktace… brala je švagrová… neteři byly dva roky a měla stále mléko…

Já bych se na to zeptala gynekologa… sice myslím že je to asi častý jev, ale pro jistotu..

Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
5.3.07 22:05

Diky, holky, aspon, ze v tom nejsem sama.

Bramburku, diky predem za info, az se zeptas tvoji dr.

Tabletky snad nebudou nutne, mliko samovolne nekape, jen pokud stisknu dvorec, tak snad to nebude tak velky problem.

Zatim moc diky
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.07 10:47

Ahojky, mně se mlíko také pořád ještě tvoří i když už asi 8 měsíců nekojím, někdy je to jenom kapka když si zmáčknu dvorec a někdy, když Janička hodně brečí, tak i víc, že to musím jít odstříkat.

Paní doktorka říkala, že je to normální a může to přetrvávat i několik let, ničemu to neškodí, jenom si mám dát pozor, aby nedošlo k zatvrdnutí.

Dana Klaudie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
10.4.17 22:10

Ahoj kočky. Diskuze je staršího data proto si ji dovolím obnovit. Ve zkratce - Už od porodnice jsme měly trochu trable s kojením ale mavzdory tomu jsme plně kojily 4 měsíce. když byly malé 4 měsíce, dostala jsem MS a Malá se odstavila. Opravdu ze dne na den, nechtěla ale nahrání UM, a nezlepšilo se to. Neřekla bych že jsem měla mléka málo, spíš ho nechtěla malá a hlavně potom co jsem dostala menzes. Chuť mého mléka se i tehdy razantně změnila, bylo slané. Dnes( po skoro sedmi měsících) mám prsa o poznání menší ale semtam mléko ukapne, hlavně po sprše a na zmáčknutí prsou mléko stále stříká. Je to spíše bělavá voda a hodně slaná. Myslíte, zw je to v normě nebo se může jednat o nějakou hormonální nerovnovahu? Od té doby mám MS pravidelně jako hodinky, ovulaci podle příznaků také přesně 15ty den. Jako před otehotnenim, vždy jsem měla cyklus pravidelný. Děkuji za názory a za anonymitu se omlouvám. :mavam:

• Citovat
  • Upravit
209
11.4.17 07:36

Nechci vas desit, ale ja kojila rok a ted, po 4 letech od ukonceni kojeni se mliko porad dela… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama