Reklama

Co mám dělat s přítelkyní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kubik9292
Nováček 10 příspěvků 04.01.17 09:15
Rada co mám dělat ?

Dobrý den jsem Kuba je mi 23 a chci se zeptat na radu s tímto problémem. Poznal sem slečnu chtěl jsem s ní být ale ona mi řekla že chce být sama. Ale po cca 3 dnech napsala že je nespíš těhotná a ano spal jsem s ní dříve. (Ale nebyla těhotná dostala své dny ). Ale zpátky k tomu jak to bylo dále po tomto oznámení jsem se zechoval jako chlap zařídil jsem byt a vybavení do něj a šli jsme bydlet. No a ted k jádru problému. bydlíme spolu už 4 měsícem domluvili jsme se že každy budeme platit pulku na nájem i jídlo. vše znělo klasicky a nromálně rozumně. Ale zatím jsme neviděl ani korunu a při otázce na přítelkyni zda má praci tvrdí že ano ale ztratila kreditku. tak v prosinci jsem byl víc zlý a zeptal jsem se jak to bude s tim placením a to se urazila a pak začla brečet… no ne stanovisko je asi takové že jsem tak něják zjištoval a sledoval nemá práci ani peníze na 90% tudíž ji živím a lže mi! ale když jsem byl s ní krátece a myslel jsi že je těhotná tak jsem byl romantik zasněný a požadal ji i o ruku aby měla jistotu že se na ni nevykašlu. a ted nevím jestli mám tenhle problém řešit přimo s ní nejspíš bude reakce stajná jako v prosinci a nebo s jejími rodiči aby taky měli ponětí proč a co se bude dít jsem s toho zoufalý když ji vyhodím bude asi bezdomovec asi jsem hodný a blbý nebo netuším ale když mi lže a pořad lže dál že chodí do práce a vím že to tak není :( jestli jít první za jejími rodiči a pobavit se o tom a nebo natvrdo to probrat s ní? :nevim: snad mi nějak poradíte skoro uvažuji o psychologovi nic o ni nezjistím nic mi neřekne.. ružové brýle mi spadly a tuším že jsem udělal velkou kravinu :( ale dokaže být někdo tak zlý? ps pokud jsou tu hrubky omlouvám se píšu na telefonu :(

Příspěvek upraven 04.01.17 v 09:34

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lejlinka88
Závislačka 2642 příspěvků 04.01.17 09:19

Ja jsem to asi spatne pochopila, ale mel jsi s ni sex kdy pred tim, nez ti rekla, ze je tehotna? vickrat nebi jen ty 3dny pred?

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 04.01.17 09:22
@Lejlinka88 píše:
Ja jsem to asi spatne pochopila, ale mel jsi s ni sex kdy pred tim, nez ti rekla, ze je tehotna? vickrat nebi jen ty 3dny pred?

tohle přesně jsem nepochopila taky.. :nevim:

terka33pol
Kecalka 242 příspěvků 04.01.17 09:23

Je to trochu chaotické ale i přesto si myslím že tohle není dobrý začátek vztahu :nevim:

Lejlinka88
Závislačka 2642 příspěvků 04.01.17 09:23

@WERISKA vis o ci mi jde :mrgreen:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 04.01.17 09:29
@Lejlinka88 píše:
@WERISKA vis o ci mi jde :mrgreen:

vím :P

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 09:33

A je teda vůbec těhotná?
Upřímně nabrnkla si v*la, řekla, že je těhotná a ty jsi skákal jako poslušný pejsek. Proč jsi s ní vůbec spal bez kondomu?

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 04.01.17 09:35

Taky jde dost o to jaký máte vztah. Pokud tě jen využívá kvůli bydlení, tak to opravdu nemá cenu a asi bych ji vykopla (těhoná teda není, jak jsem pochopila). K rodičm jít bydlet nemůže? Pokud tě ale má ráda a ty jí, tak bych to sní ještě zkusila řešit..

kubik9292
Nováček 10 příspěvků 04.01.17 09:37
Odpověď

Není těhotná dostala své dny

kubik9292
Nováček 10 příspěvků 04.01.17 09:38
Odpověď

Ano měl jsem sex před tím než mi to oznámila ale nakonec těhotná vůbec není dostala své dny.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 09:41

Vyhoď jí, děláš jí 4 měsíce v*la

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 04.01.17 09:42
:pocitac: :nevim: :roll:

Khalesi
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 04.01.17 09:45
  • vyspal ses se slečnou a ta ti řekla že je těhotná-koupil jsi byt a zařídil-makáš a platíš-ona zjistila že těhotná není-dál makáš a platíš-slečna lže, nepracuje, nepřispívá na společnou domácnost--- ty voe hustě ona že sebou necháváš takhle dlabat!

chtěla bych od ní vědět kde pracduje a proč vlastně nepracuje a pak by šla. rychle, ven. Rodiče má tak určitě nenechají svojí vypočítavou dceru někde na ulici.

Lejlinka88
Závislačka 2642 příspěvků 04.01.17 09:45

Pak souhlasim, vyhodit

zoidberg
Extra třída :D 11470 příspěvků 04.01.17 09:59

No a máš ji vlastně rád?
Máte spolu i jiný tělesný kontakt, nebo jste jen spolubydlící?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama