Reklama

Má vztah s přítelem smysl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 15:46
Má vztah s přítelem smysl?

Ahoj,

s přítelem spolu nebydlíme, já dvě dospívající holky, on žije sám, děti má dospělé. Je to hodně o něm, kdy má čas, takže občas o víkendu za ním přijedu, případně o prázdninách jedeme na týden s jeho přáteli. Známe se už dva roky, na skoro rok byla přestávka, myslím, že měl jinou, ale v kontaktu jsme nějak byli. Do rodiny mě nevzal, má starou matku, o kontakt s dospělými dětmi až tak nestojím, protože mě dost nesnášejí. O společném bydlení moc nemluví, je to jak na houpačce, myslíte, že se to časem zlomí? Jo a ještě má problémy s ex. Ta mi nějak nemůže odpustit, že si vybral mě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 03.01.17 15:52

Ja bych se asi poohlidla po jinem…tohle mi moc na budoucnost nepripada

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 03.01.17 16:08

Máš spoustu prostoru hledat si zatím někoho jiného :)
Máš ho ráda?

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:18

Našla bych si jiného.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:19
@adam75 píše:
Máš spoustu prostoru hledat si zatím někoho jiného :)
Máš ho ráda?

Mám, je to s ním vždycky moc fajn, exka ho dost zanedbávala, nestarala se o něj, on se hodně snažil manželství udržet, financoval domácnost, děti, koupil třeba kuchyň za půl milionu než odešel, nevážila si ho. Teď chce jen prachy.

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 03.01.17 16:20

Když ho milueš, nen co řešit, jiank si najdi jiného… ale děti mu nenechej :mrgreen: :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 12917 příspěvků 03.01.17 16:21

Přijde mi ten váš vztah takový nijaký, vlažný. Myslím, že by jsi se měla raději poohlédnout po někom jiném, kdo to s tebou bude myslet vážně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:22
@Sněžení píše:
Když ho milueš, nen co řešit, jiank si najdi jiného… ale děti mu nenechej :mrgreen: :mrgreen:

Děti spolu nemáme, on už nechce, bude mu skoro šedesát.

axelina
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 3 inzeráty 03.01.17 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj,s přítelem spolu nebydlíme, já dvě dospívající holky, on žije sám, děti má dospělé. Je to hodně o něm, kdy má čas, takže občas o víkendu za ním přijedu, případně o prázdninách jedeme na týden s jeho přáteli. Známe se už dva roky, na skoro rok byla přestávka, myslím, že měl jinou, ale v kontaktu jsme nějak byli. Do rodiny mě nevzal, má starou matku, o kontakt s dospělými dětmi až tak nestojím, protože mě dost nesnášejí. O společném bydlení moc nemluví, je to jak na houpačce, myslíte, že se to časem zlomí? Jo a ještě má problémy s ex. Ta mi nějak nemůže odpustit, že si vybral mě.

ahoj..no já nevím přesně co pro Tebe znamená že „vztah má smysl“…jestli jsi spokojená tak smysl určitě má… pokud máš pocit že by Ti samotné bylo líp tak bych odešla

Tunrida
Hvězda diskuse 47202 příspěvků 03.01.17 16:30

A tohle má být vztah?

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 03.01.17 16:30
@Anonymní píše:
Děti spolu nemáme, on už nechce, bude mu skoro šedesát.

takže jde hlavně o vztah a možná o sex… dokud nemáš nic lepšího, tak proč ne.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 03.01.17 16:49
@Anonymní píše:
Mám, je to s ním vždycky moc fajn, exka ho dost zanedbávala, nestarala se o něj, on se hodně snažil manželství udržet, financoval domácnost, děti, koupil třeba kuchyň za půl milionu než odešel, nevážila si ho. Teď chce jen prachy.

A to ti řekl on? Když to je takový poklad, tak proč nebyl ani schopen tě třeba představit rodině a proč se v mezidobí scházel s jinou? Moje ráda zní, najdi si někoho jiného… někoho, s kým ten vztah nebude pouhá parodie :)

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 03.01.17 16:50

Mě to připadá spíš jen příležitostný sex.

Na exku bych nenadávala, nikdy nevíš, jak to je. ;-) Tím spíš, pokud on sám nemá žádný zájem na tom vztahu pracovat.

Spíš se mi to jeví tak, že když zrovná má chuť na sex, tak se ozve a víc neřeší.

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 03.01.17 16:53

Vztah? No ja teda nevim, mozna jsem jeste mlada a nezkusena, ale toto bych spis nazvala kamarad s vyhodami. Chapu, ze nemuzes popsat vse do detailu, ani to po Tobe nemuze nikdo vyzadovat. Ale z toho, co pises, ja uz bych koukala nekam jinam. Po dvou letech znamosti, pricemz rok byla pauza, bych si to teda predstavovala trochu jinak, i za predpokladu, ze je chlap pracovne vytizeny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:55
@Padme93 píše:
Mě to připadá spíš jen příležitostný sex.

Na exku bych nenadávala, nikdy nevíš, jak to je. ;-) Tím spíš, pokud on sám nemá žádný zájem na tom vztahu pracovat.

Spíš se mi to jeví tak, že když zrovná má chuť na sex, tak se ozve a víc neřeší.

Ale vím, jednak od něj, jednak za mnou byla a vykládala, jak skvělé manželství mají, jednak psala mé rodině hnusné maily, že chodím s ženatým (jo byl ještě ženatý, ale nebydlel s ní), pak mi dělala i jiné problémy, stejně jako její děti, který ani neumí pozdravit. Tuhle náhodou přijela za ním a zase na mě řvala, že jsem jim rozbila manželství. Jen jsem se jí vysmála, směšná je a dělá problémy akorát.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama