Reklama

Potřebuji se jen vypsat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 13:57
potřebuji se jen vypsat

Milé čtečky a rádkyně nevím ani tak jestli potřebuji radu ale asi se spíš potřebuji vypsat. Nikoho nemám komu bych se mohla svěřit tak aspoň takhle to ze sebe dostanu. S manželem jsme spolu 6 let s toho 2 a půl roku manželé máme krásného chlapečka (10 měsíců). Už na začátku našeho vztahu jsme měli nějaké problém (milenky atd.) ale nějak jsme to překonaly a myslela jsem si že po svatbě se uklidní uplně. Já mu nikdy neodpustila ale naučila jsem se s tím žít. Asi před 3 měsíci jsme řešili něco přes email kvůli domu a manžel otevřel nechtěně email kde měl nahé fotky své nevlastní sestřenice (nemají společného nikoho z rodiny takže je vlastně cizí) tak jsem po něm vystartovala co to má být a prý je našel někde na netu a stáhl si je ab je mohl ukázat její babičce a že na to prý uplně zapomněl že je má atd no každopádně je přede mnou vymazal. Byla jsem naštvaná ale nakonec jsem se uklidnila protože to přece vymazal a o nic nejde.Dnes jsem potřebovala na jeho email protože jsem potřebovala nějaké čísla účtu a vše je na jeho emailu. Potřebuji odeslat peníze ještě dnes a vzhledem k tomu že on je v práci a vrátí se až večer tak jsem mu volala o heslo.To mi řekl hned bez váhání ale hned dodal že se na to mám vykašlat že už jsem uhoněná dost (stěhujeme se a já vše musím zařizovat on má blbé směny) a že on to zařídí večer jak příjde z práce. Nejdřív jsem ho chtěla poslechnout a vykašlat se na to ale prostě už jsem byla ve vypisování složenek tak jsem to chtěla mít všechno hotové abych si mohla sednout v klidku ke kávě. Otevřela jsem si email opsala jsem si čísla a chtěla jsem to vypnout když jsem si všimla že tam má složku ikea a proto že sháním patrovou postel tak jsem to otevřela no a nestačila jsem se divit ten zmetek tam má ty fotky co přede mnou jakože vymazal. Teď nevím co udělat. Jestli mu jednu vrazit co otevře dveře nebo dělat že o ničem nevím?! :zed: Dál už jsem radši nic neprohlížela a okamžitě jsem se odhlásila protože nevím zda bych snesla najít tam něco víc :zed: Všechno je na mě ale uplně všechno - musela jsem zařídit auto na stěhování a protože tam kupujeme jiný nábytek tak je to stěhování na 3 strany je to o to komplikovanější a ted se všechno hroutí a nic mi nevychází mění mi datum dodání a já zase musím vše doladit aby to klapalo a on si v klídku chodí do práce a o nic se nazajímá a večer mě jen pleskne po zadku a řekne ty jsi tak šikovná :zed: :zed: nejradši bych ho prohodila oknem a darovala na orgány vždyť věděl že se stěhujeme proč si nezařídil směn tak aby mi mohl pomoct :zed: :zed: Moooc děkuji všem co to dočetli až sem sice by to bylo delší kdybych se vypsala uplně ale to už by asi nikdo nečetl

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24369 příspěvků 03.01.17 14:01

Omlouvám se za OT - ale nepřijde mi normální vymluvit se, že chtěl fotky nahé sestřenice ukazovat její babičce? 8o
Nemáš to jednoduché, přeju hodně sil…

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 03.01.17 14:06

Je to zmetek. Varovat tě měly problémy s milenkami na počátku vztahu. Ten se nezmění. Buď se s tím smiř nebo ho kopni do zadku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:08

Ona měla před nějakou dobou problémy a pořád babču tahala z peněz atd no a aby se jí prý trošku rozsvítilo tak jí chtěl ukázat ty fotky sice to nechápu ale tak jo brala jsem to protože babča na tom není finančně nejlíp a když jí ona tahala z peněz tak zase mi pomáhali babči a byl to koloběh sice nevím jestli jí ty fotky nakonec ukázal to jsme nějak zamluvili ale ona se trošku uklidnila a snaží se chovat slušně

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 03.01.17 14:08

Promiň, ale když si přešla milenky, uvěřila ze to jsou fotky pro babičku :roll:…taknicneres, nezjistuj…res a zjistuj to jen tehdy, ze chceš něco změnit :think:
Jinak budeš zbytečně nešťastná, ale stejně a ním budeš…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:11

No nezávidím ti.

Hele všude je něco. V každém vztahu se najde chyba. Radit snad ani není co. Ani o to nestojíš, ale co bych teda udělala určitě - tak bych si s ním promluvila o tom, že ti vůbec nepomáhá.

Nedávno jsme byli v podobné situaci co se pomoci se vším týče. Můj chlap prostě začal stávkovat nebo co a VŠECHNO nechal na mě. I to co dřív dělal běžně a bez keců. Od vynášení odpadků až po výměnu pitomé žárovky. Prostě nebyl schopnej ani chotnej cokoli. Přišel z práce, fláknul s sebou na gauč a nazdar (abych mu úplně nekřivdila, vaří… vždycky vařil a vaří stále).

Ve chvíli kdy jsem dělala svou práci, k tomu obstarávala dceru, kroužky, nákupy, zařizovala jsem na baráku, vyvážela věci do kontejneru, uklízela, žehlila, promazávala kliky, nosila uhlí a on nebyl schopnej vyměnit po třech měsících ani pitomou žárovku jsem se taky hecla a dostal za uši.

Požádala jsem o pomoc kamaráda. Vysvětlila jsem mu situaci a domluvili jsme se - sehnal mi správné ledkové žárovky a já si je doma vyměnila. Manželovi jsem řekla, že se o to postaral onen kamarád (je to náš společný kamarád)
No to bylo něco - uražené ego ješitného chlapa. K tomu jsem mu naložila informaci typu, že je vidno, že se bez něj s dcerkou klidně obejdeme, že vařit umím taky. A bylo… srovnal se… ale týden muselo být holt velké dusno a muselo to odnést jeho ego.

Jitka

P. S. Prosím anonym, chodí sem rodina.

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 03.01.17 14:11

Taha te pekne za nos.kdyz mel milenky i predtim, bude je mit stale. takovy muz se nezmeni.

SussieS
Závislačka 3811 příspěvků 03.01.17 14:21

Když už ve vašem vztahu byly milenkY (pokud dobře čtu tak tedy ani ne jen jedna, ale víc), tak bych s ním vyrazila dveře… myslím že samotné ti je jasné, co se děje…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:23

Paní Jitko - tak to vám ze srdce přeji že se váš manžel „srovnal“ to ale bohužel na mojeho neplatí :,( on jet líný (za poslední cca rok) že to nemá obdobu.Doma neudělá nic ale vůbec nic. Všechno je na mě od vaření praní uklízení až po technické věci at už jsou to opravy v domácnosti nebo teďd to stěhování. A když na něco fakt nestačím nebo nevím si s tím rady a obrátím se na někoho jiného tak on místo aby byl dotčený tak je naopak rád že to nemusel udělat on :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:27

Holky vím že je to zmetek ale bohužel já jsem idiot a hlavně důvěřívec a vzhledem k tomu že nemám rodinu tak mi ani nemá kdo pomoct takže jsem jak se říká v háji

arinecka
Závislačka 4602 příspěvků 03.01.17 14:34

Já bych ho asi tím oknem prohodila :zed: vůbec si tě neváží a dělá z tebe blbce. :? Až by přišel domů tak bych mu to prostě řekla.

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 03.01.17 14:39

No, rozumím, že se ti zakladatelko v hlavě musí honit tisíc a jedna myšlenka a nejsou hezké. Pokud ti manžel heslo dal (nevím proč, když to chtěl zařídit sám večer), tak mu to spíš řekni, žes ty fotky viděla.
Jen si nedovedu představit tu situaci, kdy babičce ukazuji fotky nahaté sestřenky. Pokud není babička polopedofilní lesba, tak proč jí je chce ukázat? Aby ji pošpinil? Pokud mu jde o dobro sestřenky, tak si ty fotky nemusel stahovat a mohl jí osobně, beze svědků upozornit, že to na internetu je a ať si dává pozor, že se to může obrátit proti ní.
Ale asi jsem jen člověk s malou fantazií.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 14:47

@Premek_Orac bohužel já nevím co se mu honilo v hlavě když to stahoval nebo když si je schovává já se přiznám že z jeho rodinou nejsem moc v kontaktu takže se dozvím jen hrstku všeho co mi manžel doma řekne když se vrátí z návštěvy od nich.Jeho rodina mě nemusí protože jsem dělala vola i jim a když už jsem se zhroutila že jsem to všechno nezvládala tak jsem byla špatná tak od té doby se jim vyhýbám

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 03.01.17 15:05

Rozhodne mu to rekni! Nedus to v sobe. To je to nejhorší. Bude te to vytáčet, štvát, stejne na něj budeš hnusná. Tak aspoň vi proc! Třeba ti to vysvětli budeš mit pokoj.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 03.01.17 15:23
@NapoleonovaDe­sire píše:
Rozhodne mu to rekni! Nedus to v sobe. To je to nejhorší. Bude te to vytáčet, štvát, stejne na něj budeš hnusná. Tak aspoň vi proc! Třeba ti to vysvětli budeš mit pokoj.

Jo to on jí to zase nějakou svojí pohádkou vysvětlí. Neumím si představit s ním jaksi třeba spát. Fuj. Kdo ví, kam ho strkal před chvílí. :poblion:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama