Reklama

Rada ohledně funkce na Facebooku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 11:45
Rada ohledne funkce na facebooku

Zdravim,

jiste se tu najde nekdo, kdo se ve vodach socialnich siti vyzna lepe nez ja. Muj dotaz:

Na profilu ma osoba prispevek cca pred 10 dny zadany a male srdicko vedle vybarvene. Jsou tam videt i gratulujici komentare. Zaroven ale na zacatku tohoto profilu pod fotkou ma krome sveho mesta napsano i nezadany a male srdicko prazdne.

Logicky jsem usoudila, ze pred 10 dny si zmenil profil na zadany, ale nekdy behem te doby ho zpet zmenil na nezadany. Vsechno jsou to verejne info, nejsme na fcb v pratelich.

Usuzuju spravne?

Diky za odpoved. (Omlouvam se za anonym, ale prijdu si trapne, takze bez nicku.)

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3455 příspěvků 02.08.18 12:41

to nevím, já mám na FB nezadaná a to jsem už 15 let :mrgreen:

chs.jasmin
Kelišová 7246 příspěvků 02.08.18 12:44
@Anonymní píše:
Zdravim,

jiste se tu najde nekdo, kdo se ve vodach socialnich siti vyzna lepe nez ja. Muj dotaz:

Na profilu ma osoba prispevek cca pred 10 dny zadany a male srdicko vedle vybarvene. Jsou tam videt i gratulujici komentare. Zaroven ale na zacatku tohoto profilu pod fotkou ma krome sveho mesta napsano i nezadany a male srdicko prazdne.

Logicky jsem usoudila, ze pred 10 dny si zmenil profil na zadany, ale nekdy behem te doby ho zpet zmenil na nezadany. Vsechno jsou to verejne info, nejsme na fcb v pratelich.

Usuzuju spravne?

Diky za odpoved. (Omlouvam se za anonym, ale prijdu si trapne, takze bez nicku.)

Ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 14:24
@Halamka píše:
to nevím, já mám na FB nezadaná a to jsem už 15 let :mrgreen:

To ja chapu, ze to nemusi odpovidat realite.

Ale asi bys to neudelala tak, ze jste se dali dohromady, ty sis na fcb na tyden zmenila status na zadana a pak ho zmenila zpet na nezadana, i kdyz byste byli stastne spolu.

P.S Hypoteticky samozrejme, pokud jsi pred 15 lety mela fcb. :D

Mne to proste jenom jako zvedavou zenskou zaujalo a chtela jsem vedet, ktera ta info je cerstvejsi. At zije stalking na socialnich sitich. :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 14:40

@chs.jasmin diky za odpoved. Jeste poddotaz:

Pokud se na zdi ukaze zmena na zadany, nemela by se tam v prispevcich ukazat i zmena na nezadany? Ta tam totiz nebyla. (Nebo to treba mohlo byt urceno jen pro pratele?)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama