Rada ohledně funkce na Facebooku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 11:45
Rada ohledne funkce na facebooku

Zdravim,

jiste se tu najde nekdo, kdo se ve vodach socialnich siti vyzna lepe nez ja. Muj dotaz:

Na profilu ma osoba prispevek cca pred 10 dny zadany a male srdicko vedle vybarvene. Jsou tam videt i gratulujici komentare. Zaroven ale na zacatku tohoto profilu pod fotkou ma krome sveho mesta napsano i nezadany a male srdicko prazdne.

Logicky jsem usoudila, ze pred 10 dny si zmenil profil na zadany, ale nekdy behem te doby ho zpet zmenil na nezadany. Vsechno jsou to verejne info, nejsme na fcb v pratelich.

Usuzuju spravne?

Diky za odpoved. (Omlouvam se za anonym, ale prijdu si trapne, takze bez nicku.)

Reakce:

Halamka
Závislačka 3647 příspěvků 1 inzerát 02.08.18 12:41

to nevím, já mám na FB nezadaná a to jsem už 15 let :mrgreen:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7609 příspěvků 02.08.18 12:44
@Anonymní píše:
Zdravim,

jiste se tu najde nekdo, kdo se ve vodach socialnich siti vyzna lepe nez ja. Muj dotaz:

Na profilu ma osoba prispevek cca pred 10 dny zadany a male srdicko vedle vybarvene. Jsou tam videt i gratulujici komentare. Zaroven ale na zacatku tohoto profilu pod fotkou ma krome sveho mesta napsano i nezadany a male srdicko prazdne.

Logicky jsem usoudila, ze pred 10 dny si zmenil profil na zadany, ale nekdy behem te doby ho zpet zmenil na nezadany. Vsechno jsou to verejne info, nejsme na fcb v pratelich.

Usuzuju spravne?

Diky za odpoved. (Omlouvam se za anonym, ale prijdu si trapne, takze bez nicku.)

Ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 14:24
@Halamka píše:
to nevím, já mám na FB nezadaná a to jsem už 15 let :mrgreen:

To ja chapu, ze to nemusi odpovidat realite.

Ale asi bys to neudelala tak, ze jste se dali dohromady, ty sis na fcb na tyden zmenila status na zadana a pak ho zmenila zpet na nezadana, i kdyz byste byli stastne spolu.

P.S Hypoteticky samozrejme, pokud jsi pred 15 lety mela fcb. :D

Mne to proste jenom jako zvedavou zenskou zaujalo a chtela jsem vedet, ktera ta info je cerstvejsi. At zije stalking na socialnich sitich. :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 14:40

@chs.jasmin diky za odpoved. Jeste poddotaz:

Pokud se na zdi ukaze zmena na zadany, nemela by se tam v prispevcich ukazat i zmena na nezadany? Ta tam totiz nebyla. (Nebo to treba mohlo byt urceno jen pro pratele?)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >