Rady a tipy na levné vaření a nakupování

Napsat příspěvek
Velikost písma:
94
7.2.19 15:36

Včera a dnes k obědu kulajda, k večeři tvarohová vajíčková pomazánka + včera jsme od návštěvy dostali kozí sýr a na okně si pěstuju řeřichu. Výhled do příštích dnů - kuře podle receptu z Facebooku (sušená rajčata, žampiony, smetanová sýrová omáčka), krůtí na paprice, vepřové (výpečky) s br. knedlíkem. Chtěla jsem udělat znojemskou omáčku, ale kauza s Polskem mi zhatila plány :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22963
7.2.19 16:03

@janiiiv bojis se koupit ted hovezi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27942
7.2.19 16:13
@jahuhudka píše:
argentýnu si můžeme dovolit jen jednou za čas :lol:

Tak na takúto si nechám zájsť chuť :roll: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42583
7.2.19 18:09

@Marseni Dneska jsrm udělala ten syrečkový tatarák. Za nás nářez. Dcera s manželem se poprali o poslední topinku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
7.2.19 19:12

Ahojte :mavam:

M dnes zeleninovou polevku a zapecene testoviny „co dum dal“.

Snazim se pect zdravejsi formou, ale jak je doma chlap, nema to smysl :oops:
Zdraveho je vetsinou mensi mnozstvi a pry mslo sladkyyy :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1164
7.2.19 19:22
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
94
7.2.19 19:46

@lucynka25 Jeden nikdy neví, jaký původ má maso z Kaufu nebo Lidlu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22963
8.2.19 12:06

@janiiiv to jo, ale tak snad uz to maji podchycene..

Jinak holky vysel tu malý článek o šetření  ;)

U nas bude dneska cesnecka a manzel doji gulas s testovinama s dcerkou, druha dostane jen ryzi, zvracela celou noc :roll:
Ja jsem cely den pryc,tak si neco koupim ;)
Co mate u vas? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4400
8.2.19 13:13
@janiiiv píše:
@lucynka25 Jeden nikdy neví, jaký původ má maso z Kaufu nebo Lidlu.

Musí tam být původ masa. Pokud není z Polska, nebála bych se.

@lucynka25 píše:
@janiiiv to jo, ale tak snad uz to maji podchycene..

Jinak holky vysel tu malý článek o šetření ;)

U nas bude dneska cesnecka a manzel doji gulas s testovinama s dcerkou, druha dostane jen ryzi, zvracela celou noc :roll:
Ja jsem cely den pryc,tak si neco koupim ;)
Co mate u vas? :mrgreen:

U nás pstruh na másle (akce Albert, původ ČR) a petrželkové brambory.

Na víkend Vodňaské kuře s rodokmenem :lol: , bylo v akci v Albertu, brambory, nádivka.

A stejně jsem nechala v ALbertu 600 :roll: Kupovala jsem ještě petrželku čerstvou, 2 kg banánů, šunku, sýry, žervé, pečivo, bio rýžové plátky s čokoládou a nějaké ovocné mléko pro děti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4400
8.2.19 13:49

Ještě na víkend udělám slaný štrůdl a upeču nějakou buchtu, ale jakou? :think: Nesmí být suchá a musí být jednoduchá :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
jahuhudka
8.2.19 13:59

@ulice Co margot řezy? U nás je všichni milují. Nebo hraběnčiny řezy, teď jsou levná jablka.

  • Citovat
  • Upravit
27942
8.2.19 14:12

U nás pečené kuracie štvrte na zemiakoch, ryži, lečo, všetko v jednom pekáči, to mám rada :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14436
8.2.19 14:15

@ekira5 Kura na leci, to jedlo milujem. Je stavnate a spravne vyvazene chute :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3552
8.2.19 14:45

My dnes hrachovou polivku, zapecene testoviny a upekly jsme hrnkovou buchtu s tvarohem a marmeladou (i s umytym nadobim je to petiminutovka a pak se to uz pece samo) :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27942
8.2.19 15:07

@jjss robím vždy veľký pekáč :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat