Rady a tipy na levné vaření a nakupování
- Fotoalbum (2)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Včera a dnes k obědu kulajda, k večeři tvarohová vajíčková pomazánka + včera jsme od návštěvy dostali kozí sýr a na okně si pěstuju řeřichu. Výhled do příštích dnů - kuře podle receptu z Facebooku (sušená rajčata, žampiony, smetanová sýrová omáčka), krůtí na paprice, vepřové (výpečky) s br. knedlíkem. Chtěla jsem udělat znojemskou omáčku, ale kauza s Polskem mi zhatila plány ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jahuhudka píše:
argentýnu si můžeme dovolit jen jednou za čas
Tak na takúto si nechám zájsť chuť
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Marseni Dneska jsrm udělala ten syrečkový tatarák. Za nás nářez. Dcera s manželem se poprali o poslední topinku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahojte ![]()
M dnes zeleninovou polevku a zapecene testoviny „co dum dal“.
Snazim se pect zdravejsi formou, ale jak je doma chlap, nema to smysl ![]()
Zdraveho je vetsinou mensi mnozstvi a pry mslo sladkyyy ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lucynka25 Jeden nikdy neví, jaký původ má maso z Kaufu nebo Lidlu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@janiiiv to jo, ale tak snad uz to maji podchycene..
Jinak holky vysel tu malý článek o šetření ![]()
U nas bude dneska cesnecka a manzel doji gulas s testovinama s dcerkou, druha dostane jen ryzi, zvracela celou noc ![]()
Ja jsem cely den pryc,tak si neco koupim ![]()
Co mate u vas? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@janiiiv píše:
@lucynka25 Jeden nikdy neví, jaký původ má maso z Kaufu nebo Lidlu.
Musí tam být původ masa. Pokud není z Polska, nebála bych se.
@lucynka25 píše:
@janiiiv to jo, ale tak snad uz to maji podchycene..Jinak holky vysel tu malý článek o šetření
U nas bude dneska cesnecka a manzel doji gulas s testovinama s dcerkou, druha dostane jen ryzi, zvracela celou noc
Ja jsem cely den pryc,tak si neco koupim
Co mate u vas?
U nás pstruh na másle (akce Albert, původ ČR) a petrželkové brambory.
Na víkend Vodňaské kuře s rodokmenem
, bylo v akci v Albertu, brambory, nádivka.
A stejně jsem nechala v ALbertu 600
Kupovala jsem ještě petrželku čerstvou, 2 kg banánů, šunku, sýry, žervé, pečivo, bio rýžové plátky s čokoládou a nějaké ovocné mléko pro děti.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ještě na víkend udělám slaný štrůdl a upeču nějakou buchtu, ale jakou?
Nesmí být suchá a musí být jednoduchá ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@ulice Co margot řezy? U nás je všichni milují. Nebo hraběnčiny řezy, teď jsou levná jablka.
- Citovat
- Upravit
U nás pečené kuracie štvrte na zemiakoch, ryži, lečo, všetko v jednom pekáči, to mám rada ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@ekira5 Kura na leci, to jedlo milujem. Je stavnate a spravne vyvazene chute ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
My dnes hrachovou polivku, zapecene testoviny a upekly jsme hrnkovou buchtu s tvarohem a marmeladou (i s umytym nadobim je to petiminutovka a pak se to uz pece samo) ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit