Rady a tipy na levné vaření a nakupování
- Fotoalbum (2)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@divine woman píše:
Cmunda po Kaplicku je bramborák plněný masem.
uzeným a zelím , ne? https://www.google.com/search?…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Káťa19 Na to jsem se neměla koukat, tečou mi sliny ![]()
A přidám levný recept: zelnice s loupanými brambory. Za pár korun se nají celá rodina.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lucynka25 píše:
@Lotrinka Taky milujeme porkovou,ale tedy dělám jí na másle a bez mrkve, s mrkví zkusím
@pionyrka ježiš bramboráááááktak ten bych si dala, asi v neděli poruším dietku
a děláš obyč, nebo nějak plněné ?
Obyčejný, ale krom brambor tam strouham i mrkev na kilo brambor 3 až 4 ks mrkve
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Jana1958 píše:
@Filanda možno pomôžem:
http://www.natanieri.sk/ryza-z-indie/Ak by si chcela, mám ešte jeden recept. Ide tam viac paradajok, tofu a cícer.
Díky moc. Udělám cca takto. Akorát asi dám jen ta rajčata jak jsem byla zvyklá bez ostatní zeleniny a vynechám to chilli kvůli dceři. Pamatuji si že princip byl právě v tom nechat zpěnit nejdřív i tu skořici.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@divine woman zelnici mám moc ráda, i manžel..ale děti mi zelí nejedí
takže jim musím vždycky extra, ale nezlobim se a a ni to nečekám, dcerka má 18m a druhá necelých 5let, ta už by to ale jíst mohla.. ![]()
Kdy vám začali jíst děti zelí? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lucynka25 asi zalezi v jaky forme, petilety mi ho taky ted neji, jako mensi ho jedl…ale trileta zatim jo ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Káťa19 Tak to závidím, mě poslední dobou straší hrozně zlobí s jídlem, je to boj
jak není na stole řízek, kaše, míchaná vajíčka..( no má svoje favority), tak je to boj
ale to zelí mi štvě, má hodně vitamínu C.
Jak ho dětem třeba podstrčíš? ![]()
Mě právě i moje doktorka říkala, že si ho kvasí sama a že je to vitamínová bomba a dětem ho nenápadně pašuje do jídla..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lucynka25 tak zkus salat s jablkem
me deti dost ji zeleninu i ovoce.ale starsi taky zlobi…dnes mely nastrouhany jablka, mrkev a cervenou repu, mnam. Ta je taky moc zdrava.
Smichej kysane zeli s nastrouhanym jablkem a jarni cibulkou
je to fajn i jako salat k bramborakum treba
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Káťa19 tak to vyzkouším, jablek mám ještě dost a to se propašuje dobře
díky
- načítám...
- Citovat
- Zmínit