Reklamace sandálů, má to cenu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaaaaba
Povídálka 34 příspěvků 28 inzerátů 04.07.19 09:17
Reklamace sandálů, má to cenu?

Prosím poraďte mi, jestli má smysl reklamovat sandály.
Starší dceři se začala jakoby oddělovat část gumy na podrážce, boty nosí je od května. (Kupované na prodeti.cz před skoro dvěma lety, ale byly větší, tak nosíme až teď). Mladší má stejný typ a bez problémů. Jedná se o Richter, tak mne to docela překvapilo. Stalo se vám někdy něco obdobného? Trochu váhám, jestli to uznají… A taky musím posílat poštou a když by neuznali, tak si nepomůžu, jen budu o stovku chudší.

Děkuji ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 04.07.19 09:22

Asi bych se na to vykašlala, zvlášť po dvou letech. Budou se s tebou dohadovat, kde byly uložené po celé dva roky, jestli je v mrazu, na sluníčku a podobně…

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 8121 příspěvků 04.07.19 09:28

Ja ted resila, zda reklamovat dva mesice nosene sandaly kvuli praskle prezce, nakonec jsem se na to vyprdla, dojet s tim tam, kde jsem koupila, dohadovat se s nimi a pak mesic cekat na vyrizeni (mezitim stejne. musime poridit boty nove :roll: )-takze jsem to neumele spravila a snad to vydrzi do konce leta :lol: za rok uz ji stejne nebudou.

Lalelale
Závislačka 4974 příspěvků 04.07.19 09:28

Boty, co odejdou po dvou letech, beru jako normální a nereklamovala bych.

xammy
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 04.07.19 09:30

Po skoro dvou letech bych nereklamovala. Ještě bych byla ráda, že vydržely tak dlouho, ale moji kluci dávají botám zabrat.

Evkad
Kecalka 221 příspěvků 04.07.19 09:31

Jednou jsem zkoušela reklamovat sandály koupené v srpnu (chozené měsíc) další rok na jaro, kdy jsem si všimla vady. Neuspěla jsem, jelikož jsem je přece měla 3/4 roku a to už byly tedy „ochozené“ za 3/4 roku používání. Již netuším, co tam bylo za vadu, ale byla taková, že jsem si musela koupit nové (asi tedy prasklá podrážka).

vokishka
Extra třída :D 14823 příspěvků 04.07.19 09:38

@Lalelale @xammy tak já pochopila, že ty dva roky jen ležely schované a nošené jsou pár měsíců. Ale taky bych nereklamovala.

Jaaaaba
Povídálka 34 příspěvků 28 inzerátů 04.07.19 09:40
@Lalelale píše:
Boty, co odejdou po dvou letech, beru jako normální a nereklamovala bych.

jasně, ale ony jsou nošené dva měsíce, doteď mi ležely ve skříni, protože jsem neodhadla velikost.

Lalelale
Závislačka 4974 příspěvků 04.07.19 09:43

@Jaaaaba jo takhle… Popravdě z fotky ty podrážky vypadají dost intenzivně nošené. Mně by to asi za ten čas nestálo, a jen bych se příště téhle značce vyhnula. Ale můžeš jim zkusit napsat pokud to je eshop a uvidíš

Jaaaaba
Povídálka 34 příspěvků 28 inzerátů 04.07.19 09:44

@vokishka
Přesně tak, ale po tak krátké době nošení mne to prostě štve… Náhradní boty máme, to by asi nebyl problém. Kdyby to byl kamenný obchod, tak bych neváhala a reklamovala, ale tady musím posílat si nějakého skladu…

free333
Nadpozemská drbna 25672 příspěvků 04.07.19 09:46
@Jaaaaba píše:
jasně, ale ony jsou nošené dva měsíce, doteď mi ležely ve skříni, protože jsem neodhadla velikost.

Můžeš to zkusit, ale je bude zajímat datum na účtence a i kdybys jim tvrdila, že jsou nošené týden, tak mám obavy, že to bude fuk… :nevim:

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 04.07.19 09:52

@Jaaaaba toto bych vůbec nereklamovala, a prodejce se drží data na účtence, něco takového, že boty ležely ve skříni ti neuvěří ani ho to nebude zajímat, navíc podle mne to nemá vliv na funkčnost sandálů
vyhodíš akorát minimálně 119,. kč za poštovné :nevim:

Heivka
Závislačka 4118 příspěvků 04.07.19 09:59

@Jaaaaba Vemte je k ševci, ten ty praskliny zamázne kytem a máte za 30 Kč opraveno. U manžela reklamuje jenom boty nad 3000, ostatní nosíme na opravu, vyjde to ve výsledku levněji a rychleji.

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 8121 příspěvků 04.07.19 09:59

Navic tedy vetsina obchodu s obuvi ma v reklamacnim radu, ze vady zpusobene opotrebenim materialu nosenim nelze reklamovat, coz tady uplne v klidu uplatni.. :? Schvalne jsen koukla synovi na podrazky letosnich sandal a vypadaji jako nove (Quetcha),takze chapu tve nastvani, ale si dva roky starou uctenkou fakt asi nepochodis :?

pionyrka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 1 inzerát 04.07.19 10:00

Já takhle holce koupila skoro za 2 tisíce boty, botasky a prasklý na obou podrazkach ve stejném bodě, reklamaci neznali, já se nenechala odbyt a našla přes internet znalce z Plzně, který mi vypracoval posudek, který jsem zaplatila i s poštovným mi to vyšlo na 2000Kc, obchod mi musel zaplatit posudek i vrátit peníze za boty, ale co tím chci říct, boty byly kupované ve Sportisimu, vzala jsem cenové raději dražší, aby něco vydržely a znalec do posudku napsal, že hodnota a zpracování bot je v částce do 300Kc, takže pozor na ZO, když si myslíte, že kupujete něco drazssiho, ze to vydrží tak ne vždy tomu tak je

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama