Reprodukční imunologie, zažádat o vyšetření?

Anonymní
30.9.20 12:16

Reprodukční imunologie, zažádat o vysetreni?

Ahoj, prosim poraďte, jsem po dvou neúspěšných iui, mám za sebou skoro všechna vyšetření kromě imunologie, myslíte že mi doktor napíše zadanku? Slysela jsem že prý moc nechtějí kvůli ceně. Mam potíže s imunitou a sníženou funkci štítné žlázy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.9.20 13:37

Ahoj, nechtějí, spousta doktorů v reprodukčních centrech v imunologii nevěří, ale trvej na tom. Tu žádanku Ti dají v CARu. U mě se sice imunologická příčina neúspěšných transferů neprokázala, ale i tak jsem ráda, že jsem vyšetření podstoupila. Minimálně mě uklidnilo, že problém není v mé imunitě, s níž jsem se kdysi dlouho léčila. Taky to bylo poslední vyšetření, které nám chybělo. A hádej co - další transfer se povedl. Jestli máš možnost, doporučuji vyhledat dr. Malíčkovou. Jednak je prý u nás nejlepší, jednak je to neskutečně příjemná lékařka s rozumným pohledem na věc a pochopením pro to, čím si procházíš. Držím pěsti!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 14:03

Určitě je nutné si vyřešit i tu štítnou žlázu. Nebo vědět od doktora, že s tvymi hodnotami můžeš otehotnet. Ja jsem se úplně náhodou potkala s dr. Malickovou a vděčím ji za 2 krásne zdravé děti (po 3 uiu jsme šli do ivf a zadarilo se napoprvé, ale po vložení 1 embrya máme jednovajecna dvojčátka, i to se může stát :D). Každopádně po vyšetření imunity se zjistilo, že některé hodnoty mám 3× vyšší a s těmi hodnotami není možné otěhotnět. Nasadila mi tedy prášky, brala jsem je 6 týdnů a pak byly hodnoty už v pořádku. 2 měsíce jsme se pokoušeli sami, pak jsme šli do ivf, protože ta imunita se nemůže držet při zemi vecne. Když jsem mela pozitivní těhotenský test, byly jsme domluvene, že mi hned zase vezmou krev a první trimestr jsem brala leky na to, abych nepotratila. Přišlo se na to, ze moje telo odmita cizí bunky, což jsou spermie a tělo nedovolí otehotnet. Kdyby se náhodou vajicko se spermii spojilo, tělo by nedovolilo embryo zahnizdit. Nikdy jsem o reprodukcni imunologii neslyšela, ale ja bych bez léčby děti nikdy neměla. Ted chceme třetí a opět jsem byla u pani doktorky a opět mám hodnoty vyšší, ne tak moc, ale bez léčby bych stěží otěhotněla. Nech si udělat to vyšetření, uz jen pro ten pocit. Doporučuji zkuste ještě jednou iui a jdete do ivf. Dr. Malickova je v Iscare v Praze v Ceskomoravske-zavolej si na recepci, ale nějaké holky psaly, že nové pacientky nepřijímá, ale kdo ví. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama